Skocz do zawartości
ONE

SSX

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada się elegancko .

Tony się zkiepścił skate mi sie przejadł brakowało takiego SSXa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera już niebawem a tematu jak nie było tak nie ma...

Chociaż sam raz już zakładałem. Jakie są wasze odczucia, oczekiwania ??

Osobiście nie mogę się już doczekać, bo przypominają mi sie czasy kiedy na PS2 katowałem tą gierke :)

Demko dziś na amerykańskim PSN lub jutro na europejskim :)

ssx_frontcover_large_mfqSaoX5aUjo72L.jpg

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez grałem na PS2 i bardzo czekam na demo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko zaciągnięte, tylko nie było czasu pograć. confused.gif Rzucę okiem jak wrócę z roboty. Rozmiar ok 1,3GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko zaciągnięte, tylko nie było czasu pograć. confused.gif Rzucę okiem jak wrócę z roboty. Rozmiar ok 1,3GB

gdzie gdzie? na eu nie ma przeciez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualizacje EU Store są w środy wieczorem, w US Store we wtorek koło północy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do was pytanie. Slyszalem, ze nie bedzie w tej grze multi na split-screen'ie, ale nie jestem tego do konca pewien. Czy ktos moglby to potwierdzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak dla mnie slabo.

Silnik graficzny daje rade, choc denerwuje matowy snieg.

Tricki sa spoko. Ich wynonywanie tez daje rade.

Ale skanie i sama jazda na desce zabija dla mnie ten tytul.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu nie mogę już czekać na to demko ;d

Tak jak zakochałem się w Skate 3 tak myślę że zakocham się w SSX. Wszystkie gry od EA sportowe są wyśmienite xd.

I myślę że soundtrack będzie niezły bo nieraz to jest w grze najlepsze ;p.

W moim idealnym swiecie dostalbys juz bana.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w SSX na ps2. Podszedłem do tego tytułu kompletnie nie wiedząc czego się spodziewać. Niestety zawiodłem się, oczekiwałem czegoś bardziej realistycznego. Skoki na 40m w górę z malutkiej chopy, albo grindy po 200m brawo :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSX nigdy nie był i nie miał być symulatorem snowboardu pewnie dlatego nie wszystkim pasuje.

Ja narazie zagrałem kilka razy w demo i narazie podoba mi się to co zobaczyłem. zmienione sterowanie trochę mnie jeszcze męczyło, ale chyba można do niego przywyknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie grałem w SSX na ps2. Podszedłem do tego tytułu kompletnie nie wiedząc czego się spodziewać. Niestety zawiodłem się, oczekiwałem czegoś bardziej realistycznego. Skoki na 40m w górę z malutkiej chopy, albo grindy po 200m brawo :).

Mogę Ci polecić Shaun White Snowboarding bardzo fajna gierka. :thumbsup:

Edytowane przez matison14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ssx czekiwalem tylko frajdy, zawiodlem sie. Tworcy chyba za bardzo skupili sie na tym, zeby gra WYGLADALA fajnie, a nie zeby GRALO sie fajnie. Demo znudziło mi sie po dwukrotnym przejechaniu obu tras. Juz wiem, ze nie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pogralem troche w demo nowego SSX-a i jestem zawiedziony NIE czuc sniegu czy jedziesz po puchu czy po lodzie jeden ch...j. Nasza postac zbyt chaotycznie reaguje na triki, grafika troche lepsza od SSX3 jedyna zaleta to dzwiek. W stare ssx-y gralo mi sie lepiej, moze pelna wersja bedzie lepsza w co watpie.

Edytowane przez Amorphis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy SSX bardzo słaby, nie odczuwam przyjemności z gry, w dodatku irytuje mnie widok deski która wnika w śnieg -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem demo, napisze tak. Pierwsza część SSX była kapitalna, graficznie gra robiła ogromne wrażenie, to demo prezentuje się bardzo przeciętnie, a sam gameplay już nie jest tak miodny. Grę kupią tylko najwięksi fani serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze byłem fanem serii SSX. zagrywałem się w SSX Tricky i SSX3. tak samo teraz zagrywam się już czwarty dzień w najnowszy SSX. znakomity powrót serii. jeśli ktoś oczekuje świetnej gry do pogrania w samotności, może sobie ten tytuł odpuścić, bo tryb World Tour jest po prostu nudny. ale jako wstęp do świata tłuczenia coraz to lepszych wyników wśród znajomych i nie tylko - sprawdza się bardzo dobrze. także jeśli macie na liście znajomych, którzy w to grać będą i będą żyłować wyniki - kupujcie grę. jeśli ten warunek nie jest spełniony, darujcie sobie. ta gra nie zaoferuje Wam zbyt wiele. tutaj nawet platyna nie jest oczywista, więc trofełkowe dziwki powinny raczej omijać grę szerokim łukiem.

aha, i nie sugerujcie się recenzją w PE. nie oddaje zupełnie jakości tej gry. albo inaczej - jest idealny dla tych, którzy zastanawiają się nad zakupem i zamierzają grać samemu. wtedy może sobie przeczytać tą recenzję, jeśli się waha z zakupem... po przeczytaniu tego tekstu odechce się wydawania pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam swoja kopię i jestem przeszczęśliwa, gra po prostu jest świetna. Świetne rozwiązanie co do rozwijania zdolności każdej z postaci, wiele tras - obawiałam się że będą na jedno kopyto, ale tak nie jest każda z tras różni się od pozostałych co jest dużym plusem. Fajnie, że nie są wszystkie na raz dostępne tylko trzeba pokoleji odblokowywać. Najlepsze rozwiązanie jest w multi pobijanie punktów znajomych jest fajnym rozwiązaniem, tworzenie wlasnego eventu i zapraszania znajomych rewelka. Jeżeli ktoś ma ochotę zapraszam do wspólnej zabawy świetny fun jest z tej gry, a to dopiero początek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem demko, parę razy przejechałem i na tym kończy się moja przygoda z SSX. Dla mnie słaba. Do SSX Tricky do pięt nie dorasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam ! :)

Marudzicie :P

Mnie się demko spodobało, mam już swoją kopie i gra jest świetna, naprawdę deme nie potrafi pokazać tego wszystkiego co tam jest ! :)

Odblokowywanie tras bardzo wciąga :D

Fakt, troche za dużo ' bajki ' w tej grze i pozostałe wersje tej gry są lepsze..

Ale warto było wydać te 220zł ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale warto było wydać te 220zł ! :)

Ja tam wydałam 199 zł i też nie żałuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×