Skocz do zawartości
ONE

SSX

Rekomendowane odpowiedzi

gralem w weekend u znajomka grałem to moze za duzo powiedziane - nie dalo sie ta gra to arkadowy syf tylko dla maniakow i wybrancow ( bez obrazy chlopaki z @gory ) ... dla mnie nothing special :) ale rozumiem ludzi ktorzy to kupuja ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem w weekend u znajomka grałem to moze za duzo powiedziane - nie dalo sie ta gra to arkadowy syf tylko dla maniakow i wybrancow ( bez obrazy chlopaki z @gory ) ... dla mnie nothing special :) ale rozumiem ludzi ktorzy to kupuja ...

A tam nie jest tak źle, a "arkadowy syf" to masz w Battelfieldzie lub CoD gdzie po kilku strzałach musisz się schować aby odzyskać pełne zdrowie - to jest dopiero szczyt debilizmu, a SSX przynajmniej nie stara się być czymś innym niż rozrywką nastawioną na fun.

Z początku też byłem sceptycznie nastawiony, ale w demko gram już od kilku dni i nie mogę się oderwać. Z zakupem jednak powstrzymam się aż cena spadnie do poziomu ok. 150 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jest debilnego w tym ze chowasz sie i odzyskujesz zdrowie ? Zakladasz opatrunek lub zastrzyk z morfiny i jazda dalej to jest wojna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie spodziewałem sie, że będzie tak turbo nudna... cała rozgrywka sprowadza się do wykonania wyskoku w odpowiednim momencie i trzymania jednego z 5 przycisków na padzie (shemat:---> trafić w rampę ---> wyskok----> cisniecie na przemian 4 przycisków ----> ladowanie.... dziekuje, 200 złotych sie nalezy). po 10 min już ma sie gdzieś co za triki ludzik robi, a i moze byc i milion tras tylko co z tego jak wszedzie sie robi to samo... 4/10.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie spodziewałem sie, że będzie tak turbo nudna... cała rozgrywka sprowadza się do wykonania wyskoku w odpowiednim momencie i trzymania jednego z 5 przycisków na padzie (shemat:---> trafić w rampę ---> wyskok----> cisniecie na przemian 4 przycisków ----> ladowanie.... dziekuje, 200 złotych sie nalezy). po 10 min już ma sie gdzieś co za triki ludzik robi, a i moze byc i milion tras tylko co z tego jak wszedzie sie robi to samo... 4/10.

grałeś w pełną wersję? czy oceniasz na podstawie demka, bo trudno zgodzić się z poglądem, że wszędzie robi się to samo

czy komuś coś wiadomo na temat tego czy gra ma być wypuszczona w języku polskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro do tej pory nie wyszła, to nie wyjdzie po polsku. poza tym po co Ci lokalizacja w tej grze ? tutaj nie ma czego nie rozumieć ; ]

@StanioOol

trollujesz czy piszesz poważnie ?

na tej samej zasadzie można zjechać każdą grę.

ścigałkę, bo... co tam się robi ? jedzie do przodu ?

strzelanką, bo... co tam się robi ? strzela do przeciwników wyłażących zza ścian ?

mordobicie. bo... co tam sierobi ? komba żeby sprać mordę przeciwnikowi ?

itd.

w zasadzie pod każdy rodzaj gry można tą retorykę podciągnąć i wtedy wyjdzie na to, że nagle nie ma w co grać, bo w każdej grze robi się w kółko to samo. lolz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam języków obcych za dobrze dlatego jeśli jest taka mozliwość to staram się kupować gry po polsku, nie mam z tym problemu

a jeśli chodzi o ssx'a grałem w pierwszą część na xbox'ie i po tak długiej przerwie z chęcią przejdę najnowszą wersję na ps3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pobrałem demo i gra całkiem niezła się wydaje. Z chęcią kupię pełną wersję gdy tylko uzbieram pieniądze. Cena 170-190 zł to śmiech trochę, ale cóż....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zassalem demko i mimo wszystko moglo chyba byc lepiej. Znacie moze jakas gierke snowboardowa z prawdziwego zdarzenia, bez wstawek s-f? Cos jak fifa w pilke tylko tematyka snowboardowa, symulator nie arcade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, wczoraj zakupiłem. Trochę pograłem i dobrze się bawię, muzyka mi trochę nie leży słyszałbym tam raczej gitarowe kawałki no ale, jest naprawdę dobra zabawa. Trzeba sprawdzić na necie myślę że będę miło zaskoczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pilne - wie ktoś czy niemiecka wersja będzie też po angielsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze mną jest coś nie tak, czy przeciwnicy w tej grze oszukują? Zaczyna się gra i oni od razu mają ponad 50 000 punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×