Skocz do zawartości
Emir

Afro Samurai

Rekomendowane odpowiedzi

Tak że tego...

Co to niby ma być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze chociaz maly wzwodzik??? nic???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz afro i jestes samurajem:P Słaboo:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz afro i jestes samurajem:P Słaboo:P

Ja wlasnie zapuszczam afro i chcialbym byc samurajem wiec dla mnie gicior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By gry online:

"Afro Samurai jest brutalną grą akcji bazującą na mandze Takashiego Okazaki o tym samym tytule. Na jej podstawie powstał też serial animowany, składający się z pięciu odcinków. Produkcją gry zajął się tandem Namco Bandai, mający już na swoim koncie inne gry oparte na mangowej licencji (m.in. Naruto czy Dragon Bal Z).

Gra przedstawia tę samą historię, co komiksowy pierwowzór. W świecie przypominającym feudalną Japonię, wyposażoną jednak w liczne dobrodziejstwa techniki, istnieje legenda - ten kto nosi opaskę z numerem jeden może władać światem. Oczywiście jako, że ludzie są rządni władzy zawsze trafią się chętni do odebrania tego symbolu potęgi. Jednakże wojownik chcący to uczynić najpierw musi być na tyle potężny by móc nosić opaskę z numerem drugim. Tak się złożyło, iż swego czasu numer jeden przynależał do ojca naszego głównego bohatera. Jednak pewnego dnia przyszło mu stoczyć pojedynek z Justice, który zakończył się jego śmiercią. Świadkiem tego wydarzenia był mały Afro. Od tamtej chwili poprzysiągł on zemstę na pogromcy ojca. Po latach ciężkich treningów chłopiec wyrósł na niezwykle wprawnego samuraja - numer drugi. W tym oto momencie przejmujemy kontrolę nad czarnoskórym wojownikiem.

Rozgrywka przypomina nieco to, co znamy z Prince of Persia, a więc dynamiczne potyczki przeplatane są elementami platformowymi. Choć rozlew krwi jest bardzo częsty, a walka przedstawiana w sposób dosadny, to nie jest ona pozbawiona finezji typowej dla japońskich mistrzów miecza. Zresztą zarówno zdolności szermiercze jak i akrobatyczne Afro są naprawdę imponujące, a możliwości taktyczne zwiększa podatne na zniszczenia otoczenie. Co ciekawe sposób walki naszych oponentów dostosowuje się do ścieżki muzycznej, którą w danym momencie słyszymy.

Grafika Afro Samurai stylizowana jest na ręcznie rysowaną, co świetnie pasuje do klimatu gry, a w połączeniu z jej brutalnością przywodzi nieco na myśl rysunkowe sceny z pierwszego Kill Billa w reżyserii Quentina Tarantino. Na pewno na szczególną uwagę, zwłaszcza dla fanów hip hopu, zasługuje oprawa dźwiękowa - w końcu w jej nagraniach wzięły udział takie sławy jak RZA z Wu-Tang Clan czy Chuy Gomez. Natomiast głosu głównemu bohaterowi użyczył sam Samuel L. Jackson."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Emir

No i o to chodzi!!!

Ciachanie mieczem, odcinanie konczyn, uszu, nosow i czlonkow... w hektolitrach krwi.... do tego japonskie anime mmmmm... uwielbiam

a wszystko to okraszone muzyka Bobby'ego Diggsa. Czy moze byc cos bardziej smakowitego? NIE!!!

Cud, miod i orzeszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości oglądnąłem sobie to anime.

Połączenie czarnych braci z Harlemu, mocnego SF i Ruroni Kenshin'a.

Krwawe, brutalne i dość widowiskowe Miło się ogląda

Ale wątpię czy da się to przenieść do gry...

Polecam serial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszalem o tej grze i ogladalem trailer szykuje sie nie zle polaczenie onimush'y w stylu anime z duza dawka humoru i dobrego aktorstwa (podobno jakis dobry aktor tam bedzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samuel Jackson podkłada głos głownego bohatera, a w tle beaty by RZA of Mighty Wu-Tang Clan:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem to anime.. ma klimacik nie wiem tylko czy uda im sie go w pełni oddać w grze. Gdyby ta operacja sie powiodła.. to mielibyśmy dosłownie i w przenośni RZEŹNICKI tytuł Czekam na Afro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW ale rzeznia! Spoko klimacik i fajna muza a do tego dużo krwi, chodz nie jestem zwolennikiem anime to chętnie w tej grze pomacham mieczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a ja sie nie mogę doczekac ! ! ! serial był niesamowity... gra pewnie też bedzie całkiem całkiem no i czywiscie muzyka by RZA... nie można oczekiwac wiecej po grze o samurajach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesluchalem OST z tego serialu i... niestety z przykroscia stwierdzam, ze to juz nie jest ten sam RZA. Kilka kawalkow spoko, moze 2 daja rade na maxa, a reszta to jakies fizioly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, że jest tylko jeden odgłos przechodzenia miecza przez ciało oraz walka łudząco podobna do tej z SW:FU  >:( to też nic ciekawego nie wywnioskowałem. Odnoszę wrażenie, że kolejny z tytułów, na które czekałem zaraz po premierze otrzyma notkę 'EPIC FAIL'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś ile gra będzie kosztować i czy jest gdzieś dostępna w pre-order?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×