Skocz do zawartości
Emir

Afro Samurai

Rekomendowane odpowiedzi

ekhm... Zarejestrowalem sie na US store , i za CH** nie moge Afro Samuraja znalesc... Jakas wskazowka / Jak sie nazywa lub gdzie znalesc te DEMO !?1?/1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

argh, nie patrzylem w demos :D dzieki wielkie m8 =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
argh, nie patrzylem w demos :D dzieki wielkie m8 =)

Zastanow sie porzadnie nastepnym razem, gdzie mozna szukac demo, przeciez nie w addonach ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam :P wszedlem w games i tyle , ale po parunastu minutach zorientowalem sie ze niewidzialem tam zadnego dema =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna szczególnie muzyka mmm ;D uwielbiam ten klimat... Szkoda że w grze jest chyba tylko 1 sezon , tylko czekać aż film na blu ray z napisami polskimi wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ! Gierka niesamowita =) Samuel L Jackson + Wu-Tang Clan w tle... Mniaaam Ciacho <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę odgrzebie temacik :) Może ktoś zrobić jakąś mini recke dla mnie? Od dawna gra chodzi za mną i właśnie nadszedł moment żeby ją kupić albo olać :) Najważniejsza kwestia dla mnie to czy gra potrafi zaskakiwać czy jest monotonnym szitem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę odgrzebie temacik :) Może ktoś zrobić jakąś mini recke dla mnie? Od dawna gra chodzi za mną i właśnie nadszedł moment żeby ją kupić albo olać :) Najważniejsza kwestia dla mnie to czy gra potrafi zaskakiwać czy jest monotonnym szitem?

Masz demo w PSN, mnie się ono podobało ale gry nie kupiłem bo miałem inne do kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po demku to nawet fajna sieka się wydaje, ale jakoś jej nie kupiłem i raczej tego nie zrobię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz demo w PSN, mnie się ono podobało ale gry nie kupiłem bo miałem inne do kupna.

Rzeczywiście dowiem się po demku czy gra jest długa monotonna i czy zaskakuje :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przeczytaj sobie recenzję i wtedy MOŻE będziesz wiedział. A jeśli chcesz być pewny na 100% jaka ta gra jest to ją kup i przejdź, a potem się podziel wrażeniami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przeczytaj sobie recenzję i wtedy MOŻE będziesz wiedział. A jeśli chcesz być pewny na 100% jaka ta gra jest to ją kup i przejdź, a potem się podziel wrażeniami :)

Po to chyba napisałem pierwszego posta trochę wyżej prawda? Żeby ktoś podzielił się wrażeniami ze mną, po co w ogóle te komentarze skoro nic nie wnoszą? Nie masz gry, nie możesz ocenić, nie możesz się na jej temat wypowiedź czyli zrobić tego o co prosiłem, więc po co w ogóle się odzywać i pisać bzdury typu: kup grę albo znajdź recke to sam sobie ocenisz? sick!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to chyba napisałem pierwszego posta trochę wyżej prawda? Żeby ktoś podzielił się wrażeniami ze mną, po co w ogóle te komentarze skoro nic nie wnoszą? Nie masz gry, nie możesz ocenić, nie możesz się na jej temat wypowiedź czyli zrobić tego o co prosiłem, więc po co w ogóle się odzywać i pisać bzdury typu: kup grę albo znajdź recke to sam sobie ocenisz? sick!

Klimat, muzyka i grafika sa na wypasie. Ale system walki taki sobie. W skrocie to idziesz i siekasz po drodze co sie da i wiekszej fantazji i skilla to to nie wymaga choc udaje ze tak jest. Jesli jestes fanem Afro Samurai (mangi) lub RZA lub Samuela L. Jacksona lub lubisz jarac blanty to mozesz gre kupic jesli nie jest droga. Jesli zadne z powyzszych Cie nie dotyczy to mozesz sobie darowac i kup Ninja Gaiden jesli jeszcze nie grales...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat, muzyka i grafika sa na wypasie. Ale system walki taki sobie. W skrocie to idziesz i siekasz po drodze co sie da i wiekszej fantazji i skilla to to nie wymaga choc udaje ze tak jest. Jesli jestes fanem Afro Samurai (mangi) lub RZA lub Samuela L. Jacksona lub lubisz jarac blanty to mozesz gre kupic jesli nie jest droga. Jesli zadne z powyzszych Cie nie dotyczy to mozesz sobie darowac i kup Ninja Gaiden jesli jeszcze nie grales...

No właśnie słyszałem, że gra jest prosta ale mangda przypadła mi do gustu - muza, grafika, klimat po prostu zajebiste :) Szkoda tylko, że za gre dalej trzeba zapłacić półtorej stówy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat, muzyka i grafika sa na wypasie. Ale system walki taki sobie. W skrocie to idziesz i siekasz po drodze co sie da i wiekszej fantazji i skilla to to nie wymaga choc udaje ze tak jest. Jesli jestes fanem Afro Samurai (mangi) lub RZA lub Samuela L. Jacksona lub lubisz jarac blanty to mozesz gre kupic jesli nie jest droga. Jesli zadne z powyzszych Cie nie dotyczy to mozesz sobie darowac i kup Ninja Gaiden jesli jeszcze nie grales...

Ha! To się nazywa fachowe opisanie wrażeń z gry. Krótko i na temat. Duży plus ode mnie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wszystkie odcinki serialu, zagrałem w demo i na tym skończyła się moja, pełna rozczarowań, przygoda z AS. Brak mi gier samurajskich, ale nie do tego stopnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra jest bardzo dobra. Rzeźnia i do tego z jajcem. Demo nie daje nam pełnego obrazu.

Dostać to w sklepie trudno. Pozostaje allegro ale tam też cieniutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś rajcuje raperski murzyński "samuraj" palący trawę i zarzynający wszystko co się rusza, to gra jest ok. Dla mnie ciężkostrawny kąsek.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×