Skocz do zawartości
DarkShadowPL

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Je§li ukończysz na jakimś poziomie grę to trofiki za niższe poziomy wpadają z automatu. Po przejściu na crushing, hard wpadnie również.

---------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te trofea z DLC to tylko do zdobycia w kooperacji czy na online (online mam ten, co był za Free na PSN) też jakieś zdobędę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do OstregoReda - kupowałeś za 5,50 dodatek do gry na podzielonym ekranie? Bo darmowe multi z PSN nie dawało możliwości zagrania w trybie kooperacji. Dziś kupiłem i zagrałem na dzielonym ekranie, ale trofeum nie zaliczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za lekko offtop.

Ma ktoś dobry, sprawdzony poradnik do dodatkowych trofek z edycji GOTY?

Będę wdzięczny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam U3 z PS+. Chciałem wbić platynę, ale ta wersja nie daje możliwości gry w trybie kooperacji. Jest jakiś sposób na zdobycie tego trofeum za co-op'a? Wystarczy kupić ten dlc za 3 złote?

Z góry dzięki i pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam U3 z PS+. Chciałem wbić platynę, ale ta wersja nie daje możliwości gry w trybie kooperacji. Jest jakiś sposób na zdobycie tego trofeum za co-op'a? Wystarczy kupić ten dlc za 3 złote?

Z góry dzięki i pozdrawiam ;)

 

Pobierz sobie bezpłatny dodatek "Tryb Wieloosobowy Uncharted 3" z Playstation Store. Umożliwi Ci granie w multi U3 do 15 levelu i wbicie tych dwóch pucharków wymaganych do platyny. Jak ściągniesz, zainstalujesz i wejdziesz do gry wieloosobowej to pojawi Ci się lista dostępnych trybów: wystarczy, że wybierzesz jakiś mecz drużynowy i jakąś misje w kooperacji. Po zagraniu wpadną Ci oba pucharki. Nie kojarzę natomiast żadnego DLC za 3 zł. 

 

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/tryb-wieloosobowy-uncharted-3/cid=EP9000-NPEA00422_00-UNCHARTED3FREEMP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w wersji z PS+ co-op jest zablokowany. Kosztuje chyba 23 złote. A gra na podzielonym ekranie 3 złote i jestem ciekaw czy podzielony ekran umożliwi mi wbicie tego pucharka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno zadziałać, przynajmniej tak piszą w tipsach na psnprofiles.com:

 

Buddy System Trophy - Complete one Cooperative Multiplayer game

Easiest to achieve offline in split-screen co-op using two controllers.
Setup a game of Co-op > Arena, set it to Hard, run up to your co-op partner and drop a grenade to kill both of you. Repeat 8 times to consume all 15 lives required to complete a co-op match. Should only take 1-2 minutes.

 

http://psnprofiles.com/trophy/1126-Uncharted-3-Drakes-Deception/55-Buddy-System

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji 2 urodzin U3 dostaliśmy za darmo DLC.
Bardzo miło z ich strony, ale moje pytanie brzmi:
Czy z darmowego DLC można wbić trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji 2 urodzin U3 dostaliśmy za darmo DLC.

Bardzo miło z ich strony, ale moje pytanie brzmi:

Czy z darmowego DLC można wbić trofea?

ponoc mozna, ale sa to tylko 3 packi z trofeami I mapami z 5-ciu. 2 pozostale trzeba sobie dokupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak to jest z tą wersją z plusa można już bez dodatkowych opłat wbić trofeum za coop? Jedyne trofeum do platyny, nie chce teraz pobierać 35GB by sprawdzać a tym bardziej płacić za trofeum. Z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dalej takiej możliwości bo sam próbowałem. Musisz albo kupić wersję pudełkową albo dodatek za 23zł. Split screen za 3zł nic tu nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crushing zaliczony, teraz powinno być już z górki. Tylko poczyścić to co zostało

Cruching chyba najłatwiejszy z serii, oczywiście leciały k. i ch. ale do zrobienia bezproblemowo

Marzy mi się 7 platyn w Uncharted, więc muszę tą trójeczke wycalakować 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×