Skocz do zawartości
sk316fx

Gry Na Ps Vita - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

A dostanę gdzieś jakąś listę tego, co już hula na vicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muchos grasjas, amigo. Obejrzę wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczna wiekszosc gier hula na Vicie, i to na pewno te warte zagrania, nie ma sie co obawiac, PSP mozna spokojnie teraz olac jak jest Vita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok... na 3dsa xl w wersji zelda limitowanej muszę do końca tygodnia poczekać ale za to ps vita do odbioru już jutro... No dawać propozycje jakiegoś setu idealnego za 300 zł psnu?? Będzie z modułem 3g więc nawet multi mile widziane, jednyne co musi zostać spełnione to polski store...

Na start na dysk zostanie grane (voucher + ps plus): lbp, wipeout, gravity rush...

edit: jutro premiera patapon 3 oraz persony wiec chyba z zakupami się do jutra powstrzymam...

Tak jak już mówiłem P4G + ZEVLR albo zamiast tego drugiego sprawdź Ragnarok Odyseyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem sobie ofertę na gierki dla VIty, plus te z psp, i jest w czym wybierać. Dobrać do tego plusa i hulaj dusza ile wlezie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak od wczoraj robie... zr zdrapkami za lacznie 300 zl czekam a dzisiejszy update a gravity rush i wipeout ryja ostro beret i nie moge uwierzyc ze tak dobre gry daja do plusa... zastanawiam sie nad dlc do gravity, bral ktos i czy warto??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć, jak ocenia przenośną wersję Football Managera na psp lub vitę? Na tablety kosztuje grosze a u sony ponad stówkę. Może jest jakiś fan kopanej, który ograł wersję na psp chociaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak od wczoraj robie... zr zdrapkami za lacznie 300 zl czekam a dzisiejszy update a gravity rush i wipeout ryja ostro beret i nie moge uwierzyc ze tak dobre gry daja do plusa... zastanawiam sie nad dlc do gravity, bral ktos i czy warto??

DLC do GR to praktycznie tylko nowe misje za które dostaniesz chociażby strój meido...tak to nic wiecej xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dlatego lepiej zachowaj kasę na dzisiejsze premiery RO i P4G ;D

EDIT: dzisiaj odzyskałem PsV od dziołchy ( w końcu dostała ode mnie 3ds'a to na co jej psv xD ) i odpaliłem nowe RO które ma dzisiaj premiere...jeżeli ktoś liczył na grę w style RO z NDS'a to się może zawieść...gra oferuje styl rozrywki znany z takiej serii jak Monster Hunter...oczywiście tylko łatwiejszy z combosami itp itd...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

RO jest w stylu MH...jakbyś chciał kupić obie gry to wyniesie Cię to 278zł...a skąd to wiem ? bo sprawdzałem i się załamałem ponieważ sam na koncie pss mam 277zł xD i muszę teraz podpiąć kartę żeby mi złotówkę z konta zabrało xD

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mam 305 allleeeee... jak to maniak raymana i mgsa bez jego ulubionej gry w autobusie, kiblu lub pracy??

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 305 allleeeee... jak to maniak raymana i mgsa bez jego ulubionej gry w autobusie, kiblu lub pracy??

"MGSy ktore do bolu zostaly ograne, moga poczekac na rzecz tytulow mi nieznanych."

Revelation 66:6 wg ksiegi gracza Bansai'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh i tu wyjdzie na jaw me buractwo o nazwie "nigdy nie gralem w monster huntera" i generalnie nie rozumiem fenomenu serii... stad chyba dzis wygrywa secik: rayman origins, mgs3 i persona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziwisz sie ze nie rozumiesz fenomenu jak nie grales :o ? Damn you dumb nigga! Z drugiej strony, MH to za trudna gra dla Ciebie by byla :D

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dlatego RO byłoby dobrym początkiem do serii MH...zasady są podobne ale w RO walka jest łatwiejsza niż w MH...

Zdun ja na Twoim miejscu jednak kupiłbym RO i P4G a za miecha jak juz ograsz te dwie gry to raymana i mgsy...to by było w sam raz ponieważ ograłbyś cztery główne części mgs'a zanim zabrałbyś się za MGR XD akurat wtedy na 2mgsy hd wydałbyś 99zł a jak teraz kupisz mgsy + raymana + persone to 300zł ci nie starczy ponieważ:

MGS 2 i 3 HD są za 99zł, Rayman Origins za 75zł a Persona za 160zł...czyli razem około 335zł...

EDIT: gdzie mogę dostać całą księgę gracza wg. Bansai'a ? XD

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego RO byłoby dobrym początkiem do serii MH...zasady są podobne ale w RO walka jest łatwiejsza niż w MH...

Zdun ja na Twoim miejscu jednak kupiłbym RO i P4G a za miecha jak juz ograsz te dwie gry to raymana i mgsy...to by było w sam raz ponieważ ograłbyś cztery główne części mgs'a zanim zabrałbyś się za MGR XD akurat wtedy na 2mgsy hd wydałbyś 99zł a jak teraz kupisz mgsy + raymana + persone to 300zł ci nie starczy ponieważ:

MGS 2 i 3 HD są za 99zł, Rayman Origins za 75zł a Persona za 160zł...czyli razem około 335zł...

EDIT: gdzie mogę dostać całą księgę gracza wg. Bansai'a ? XD

Dokladnie, nie ma co sie spieszyc do gier ktore juz sie przeszlo i zna na wylot.

Co do ksiegi, jeszcze nie jestem gotow aby opublikowac ja swiatu, ale wkrotce, wkrotce... Mark my words, for it will be time for a new religion!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

na tyle wersje wii ogralem (4 godziny okolo) ze nie zrozumialem przeslania ;p jakis krzywy ludzik bije stworki mniejsze aby ulepszyc sie na tyle by zbic te wieksze... i to chyba tyle :) a styklo by bo zleje mgsa 2 ... ale spoo pojde za glosem ludu i obieram te 2 tytuly dzis... a jak ragnarok mi sie nie spodoba macie w ryja ;)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of War Ghost of Sparta i Chains of Olympus po 15 zl w PS Store :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu męczy mnie zakup PsV, ściągam wszystkie gry jakie wychodzą na plusie żeby mieć w co grać jeżeli zdecyduję się na zakup. I tak mnie zastanawia czy warto kupować PsV? Dużo jest na nią gier i czy warto się interesować gierkami z PSP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem, że Vitę mam od 4 miesięcy i cały czas jest w ruchu, a z gier przy których spędziłem więcej czasu to kupiłem tylko Personę 4 Golden i Assassins Creed Liberation (średniak, dostałem w bundle'u), reszta to gierki z Plusa. Ogólnie oferta PS+ jest zajebista, są takie gierki do casualowego pykania jak Lumines czy WipeOut i bardziej wymagające jak Gravity Rush czy Uncharted, chociaż zdarzały się słabe miesiące. Jest jeszcze dużo gier które bym ograł na Vicie, ale właśnie z powodu Plusa wolę ich nie kupować póki mam w co pykać, ale zdaję sobie z tego sprawę, że mogą się szybko skończyć jeśli więcej gier nie będzie wydawanych. Jeśli nie miałeś wogóle PSP, to polecam jeszcze bardziej, bo na PSS jest wiele hitów w cenach koło 40 zł. Jeszcze wspomnę tylko o wygodzie, podoba mi się bardzo fakt że mogę grać gdziekolwiek, Vitę trzyma się bardzo dobrze (na pewno lepiej niz PSP) i przez te ostatnie parę miesięcy więcej czasu przy Vicie spędziłem niż przy PS3, chociaż na stacjonarce mam też dużo growych zaległości do nadrobienia. Jest tylko jeden problem, jeśli nie trawisz wogóle japońskich gier (chociaż MGS w Twojej sygnaturce może temu przeczyć), to nie masz za bardzo czego szukać na tej platformie, bo większość hitów jest właśnie z KKW.

Edytowane przez adams1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×