Skocz do zawartości
sk316fx

Gry Na Ps Vita - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz zamiar omijać takie wielkie gry jak Zero Escape,Soul Sacrifice,Tales of itp itd i grać tylko w gry z plusa to lepiej odłóż kasę i zamiast kupować PsV kup sobie po prostu pare gierek na Ps3 albo odkładaj już na next geny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PEERRRUSONAAA FOOOAR !

Swoja droga sa jakies Tales of... zapowiedziane dla PSV, do tego w EU/NA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i nawet mase screenów dali itp itd...ma być to pełnoprawna wersja tales of... a nie jakaś uboga handheldowa popierdółka :)

Ahhh i persona foooarrr goooruuuudeeeennn xD juz 20 lutego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jako że kupuje vitę i 3dsa na raz :biggrin: poszukuje jakiś sensowych startówek do obu...

Na vicie chce: cos arcade do pracy (myslę o raymanie), coś na rozkminianie do domu (jakas przygoda/rpg) i coś szybkiego do kibla (chyba sfxt) :P oczywiscie jeszcze jakieś jrpgi... co polecacie najbardziej?? i czy te darmówki z plusa spokojnie bedą działały (nie powiem że kupuje vite bo gravity i wipeout są za free jak sie nie mylę :P ), czy gravity rush to taka petarda rpgo podobna jak reklamują??

na 3dsa juz wiem co (ocarina of time, mario oraz ssf4)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja uważam, że vitę warto nawet do ps+ tylko bo gry z ps+ są po prostu świetne- taki wipeout 2048 jest najlepszą grą jaka widziałem na vicie IMO i wcale nie trzeba jej przejść w "weekend", do tego gravity rush, uncharted i inne. Jedyny problem z vitą to IMO wcale nie tani sprzęt do którego trzeba dokupić kartę pamięci, najlepiej 8GB żeby mówić o komforcie.

Osobiście ich nie rozumiem, mogli wbudować te 8GB pamięci i sprzedawać karty, które by rozszerzały pamięć. Przecież koszt tych kart to nie jest tyle za ile je sprzedają...

Ja z vitą czekam aż obniżą cenę albo kart albo samej vity i kupię tylko dla gier z ps+ bo mam ps3 i ledwo mi starcza czasu by na nim grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun na 3ds'a Tales Of Abyss to must have ! :D a na psv persona 4 golden :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Vicie do kibla zdecydowanie Montezuma. Gra darmowa ale wciąga jak bagno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 lutego ma u nas na PSS'ie wyjść:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/74688-persona-4-golden/page__hl__+persona#entry816869

Teraz tylko dokończyć Ni No Kuni i czekać do środy :)

Z gierek co grałem na Vicie (na razie tylko z Plusa) to Gravity Rush jest najlepszą - tak mnie wciągnęła że aż swoją pierwszą platynę wbiłem. Samo bezcelowe latanie po otwartym świecie mi sprawiało przyjemnośc Myślę nawet nad kupnem DLC'ków, jeśli ktoś grał to z chęcią usłyszę opinię - opłaca się kupować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze na psv polecam kolejny must have czyli Zero Escape: Virtue Last Reward :) do kupienia na pss za okolo 100zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze tak... kupujac zdrapke za 300 zl co na vite kupic???

mysle o secie : rayman origins (62zl), sh book of memories (mimo wszystko to silent hill - 119) i mysle albo o mgs hd... albo jak starczy nowa persone lub sfxt, jakimset wy byscie doradzili???... zakladajac ze juz z plusa gravity i wipeouta wezme (uncharted jakos mi oblatuje)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja bym doradził Ci kupienie Persona 4 Golden + Zero Escape Virtues Last Reward plus jak masz juz kupione na pss jakies gry z psp/psx to w nie tez mozesz grac na psv

co do sfxt poczekaj...niedługo wychodzi jakas specjalna wersja ze wszystkimi dodatkami i chyba opcja crossbuy

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a cena persony jest w pln znana??? gdyz nie powiem rayman mowi bierz mnie a o sh nie wspomne ;) a czym jest to tajemnicze zero last reward???

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A raymana nie masz juz przypadkiem ? xD

A ZE:VLR to wyczesana gra vizual novel :)

A co do SHBOM niby SH ale jednak h&s bardziej niz survival horror xD

Co do ceny P4G to mam nadzieje że bedzie na tyle sensowna na ile była za ZEVLR...czyli w granicach 140zł na premiere...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obadalem demka Rayman origins oraz ZE:VLR i lepiej sie prezentuja w 3D na 3DSie zdun, wiec jesli bedziesz mial obie konsole to na 3dsie kup te tytuly imho.

Co do persony, na dzien dzisiejszy to bedzie jakies 160 zl w polsce, no chyba ze jak wyjdzie za tydzien to bedzie w nizszej cenie, jednak patrzac na historie opoznionych w europie wydanych gier atlusa, na znizke nie ma co liczyc, wiec moze byc nawet i drozej niz te kopie us obecne na allegro.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

rayman mam na ps3 ale jestmto jedna z moich ulubionych gier i,tytul idealny na klopa stad zapewne kupie... tez szalal na dziendobry nie bede wydaje 1500 na obie konsloe wiec poki co wstrzymuje sie z grami... tyle co w,promocji na psn a tytuly 3ds bede okazji wypatrywal... a sh chyba musi byc... jestem z tych graczy co jak jakiejs czesci miec nie beda to samopoczucie zle gwarantowane...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mimo wszystko odradzał SH za taką kasę. Gra jest po prostu bardzo średnia i IMO maksymalnie warta 59 złotych w jakiejś wyprzedaży. Lepiej za to zainwestować Super Stardust HD, Motorstorm RC (idealne do kibelka), Tales From Spaces: Mutant Blob Attack (13 zł), MGS 2 i 3 w HD, New Little King Story, Sonic & All-Stars Racing oraz When Viking Attacks. To IMO takie fajniejsze tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mgsy sa na pc, psxa, psp, gacka, ps2, ps3 reedycje hd w orginalnych kopiach na poleczce z grami... a figurka bb od zony dzielnie celuje z szafki w ma glowe i tym razem wolalem sobie darowac tymbardziej ze 2 i 3 mam podwojenie (a 3ke nawet 3x ) .. ale dzieki za ukazanie sh w swym swietle... wiem czego sie spodziewac i walcze ze soba czy ten tytul brac... dales bardziej krytyczne swiatlo na niego i daje to do myslenia chociaz 10 gra z serii na polce (poza mgsami i ffami moja ulubiona seria) kusi jako totalnego maniaka cichego wzgorza chociaz tez mimsie wydaje ze gra do udanych odslon trudno zaliczyc...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś wielkim fanem SH to tym bardziej odpuść - dostaniesz grą w twarz i poczujesz się obrażony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba sobie w takim razie tego sh daruje do czasu jakiejs mega promocji... w takim razie rayman i moze na sfxt sie skusze chociaz nie wiem jak ze sterowaniem a w bijatyki gram od lat i na duzych konsolach w sfxt z 500 godzin za mna (ake na sticku nie na padzie)... boje sie ze nie

ogarne sterowania na vicie...

lbp(z konsola voucher), gravity, wipeout i uncharted to gry plusowe ktore sa naprawde ladnym starter packiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz sprawdzić demo SH. Ja pograłem i niestety ta gra wyglada, i ma mechanike jak pierwsze gry na psp. Wieje nudą i kiepścizną. Uncharted z drugiej strony jest naprawdę super, nie mówiąc o Wipeoucie. Teraz ogrywam GR z plusa i też ma swój klimat, wygląda naprawdę ładnie, i fajnie się w to gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ok... na 3dsa xl w wersji zelda limitowanej muszę do końca tygodnia poczekać ale za to ps vita do odbioru już jutro... No dawać propozycje jakiegoś setu idealnego za 300 zł psnu?? Będzie z modułem 3g więc nawet multi mile widziane, jednyne co musi zostać spełnione to polski store...

Na start na dysk zostanie grane (voucher + ps plus): lbp, wipeout, gravity rush...

edit: jutro premiera patapon 3 oraz persony wiec chyba z zakupami się do jutra powstrzymam...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie przekopywać całego tematu zapytam wprost, czy wszystkie gry z psp można odpalić na vicie? Zastanawiam się, czy warto brać psp, jeżeli tego w rękach nie miałem, czy lepiej od razu vitę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie, choć baza jest całkiem spora i sukcesywnie powiększana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×