Skocz do zawartości
sk316fx

Gry Na Ps Vita - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie, skąd wiem że gra którą kupuję na ps3 posiada opcję cross-buy? To się tyczy wszystkich kopii danej gry jezeli taka ja posiadala czy sa to specjalne wersje z jakims kodem w pudelku czy cos?

Tak,jeśli kupujesz w wersji cyfrowej czyli ps store,tam znajduję się takowa informacja że ma cross-buy to samo wersjach pudełkowych jakiś voucher,za bardzo nie wiem ponieważ nie posiadam PS3,warto jak by to ktoś stwierdził co ma obie platformy ;)

 

 

Obniżka Batman Arkham Origins Blackgate na Play-Asia 29.99$

http://www.play-asia.com/batman-arkham-origins-blackgate-paOS-13-49-en-70-6dxp.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gral ktos w batmana?

Właśnie go na PS3 zapowiedzieli, jeszcze z mnóstwem dodatków, także jak ktoś ma wybór to będzie chyba lepsza opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie go na PS3 zapowiedzieli, jeszcze z mnóstwem dodatków, także jak ktoś ma wybór to będzie chyba lepsza opcja.

Zdecydowanie wole na vite. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie go na PS3 zapowiedzieli, jeszcze z mnóstwem dodatków, także jak ktoś ma wybór to będzie chyba lepsza opcja.

Raczej zawiedziesz się,na Vite jest idealna choć wygląda dość słabo,sam nie wiem czy kupować.

A zobaczycie twórcy dużo nie zarobią przenośnym batmanem na stacjonarne konsole,to samo było z Liberation ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktos czy final fantasy IV na vite to ta wersja odnowiona w 3d czy tylko na telefony i 3dsa byla w tej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wie ktoś gdzie mogę kupić Dragons Crown na PS VITĘ za rozsądną cenę. Na ps3 jest na Allegro ok 90 zł ale zależy mi na wersji na Vitę a ta na allegro cały czas trzyma wysoką cenę ok 160 zł :-/

Edytowane przez Cuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna kupic taniej ale wersje USA sam patrzylem i na razie sie wstrzymalem z zakupem gra jest stosunkowo nowa wiec nie traci ceny a uzywek widocznie na tyle malo ze rowniez sie cenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są na Vitę jakieś fajne gry z Zombie ? (oprócz The Walking Dead - przeszedłem na ps3), coś w stylu Dead Rising lub Dead Nation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Nation na Vite - grałbym !!!

Wychodzi edycja ps4, fajnie by było gdyby powstała reedecja na Vite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szukałem tej gry na ps store Vity i dziwne, że nie wydali jej w tej wersji. Gra doskonale nadawałby się na przenośną konsolę.


A te OMG - Zombie i Plants vs Zombies to jakieś crapy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plants vs zombies spoko ale nie za ta kase. Na telefon mozna kupic  za 3zł lol:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ojojoj... koledzy, sporo tutaj błądzicie widzę, a więc po kolei:

1. Dead Nation na Vitę będzie na pewno! Jest oficjalne info, że powstaje.

2. Plants vs Zombies to nie jest wyrzynka zombie tylko kolorowa gra logiczno-zręcznościowa.

3. Tak, OMG! Zombies super gierka (oczywiście na Vitę i krótsze posiedzenia). A z innych to może Silent Hill: Book of Memories. To taki action-rpg, ale jest ostra wyrzynka potworów z uniwersum.

Edytowane przez Torba_Piany
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, bo wychodzi przecie na XBONE Plants vs Zombie jako FPS. Może się nie wypną i będzie na inne systemy. Obty bo gra prezentuje się nad wyraz fajnie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, bo wychodzi przecie na XBONE Plants vs Zombie jako FPS. Może się nie wypną i będzie na inne systemy. Obty bo gra prezentuje się nad wyraz fajnie ;D

No tak, ale dwójka to na razie czasowy ex na Xbone. Mówiłem o 1 części, która jest na Vitę dostępna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też zapowiedziany ZRun ale brak nowości.

Z tym Dead Nation powinni już podać datę premiery,bo rok temu zapowiedzieli i nadal nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w Ys Memories of Celceta? Kiedyś na PSP miałem styczność z którąś z gier z serii, ale nie pamiętam jej za bardzo. Warto brać za pełną cenę (160 zł)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w Ys Memories of Celceta? Kiedyś na PSP miałem styczność z którąś z gier z serii, ale nie pamiętam jej za bardzo. Warto brać za pełną cenę (160 zł)?

 

Gra jest świetna, fajny szybki combat, dużo grywalnych postaci, każda z inną bronią i innymi ciosami. Fabuła spoko jak na jrpg, wygląda ładnie. Co zadziwiło nawet mnie gra zebrała prawie same 9 u zachodnich recenzentów.

 

Nawet za taką cenę zdecydowanie warto.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Półśrodkiem jest to, że Dean Nation wychodzi na PS4. Można się spodziewać Remote Play zapewne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Półśrodkiem jest to, że Dean Nation wychodzi na PS4. Można się spodziewać Remote Play zapewne :D

Można i tak :)

Ale ja czekam na porta z PS3,myślę że 2014 rok już będzie niech w końcu podadzą datę premiery na vite ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezmę sobie chyba Ys US z Ultimy przy okazji innego zamówienia. Przydałoby się w końcu jakąś pudełkową grę mieć na Vitę :P

 

Nie będzie żadnych problemów z patchami lub dlc'kami na europejskiej konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezmę sobie chyba Ys US z Ultimy przy okazji innego zamówienia. Przydałoby się w końcu jakąś pudełkową grę mieć na Vitę :P

 

Nie będzie żadnych problemów z patchami lub dlc'kami na europejskiej konsoli?

 

Nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co amerykanska skoro za ta sama cene maja wersje europejska?  No chyba ze chcesz ta limitowana wziac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co amerykanska skoro za ta sama cene maja wersje europejska?  No chyba ze chcesz ta limitowana wziac:)

Gra w Europie jeszcze nie wyszła według Ultimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w Europie jeszcze nie wyszła według Ultimy.

 

Faktycznie teraz patrze ze maja wysylka po premierze lol. Przeciez premiera chyba byla pod koniec lutego nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×