Skocz do zawartości
LionelPL

Medal Of Honor: Warfighter

Rekomendowane odpowiedzi

Mam limitkę - więc dodatek za free...

Stabilność też się poprawiła - ostatnimi czasy zwisy dopadały mnie dość często, póki co nic takiego nie miałem. Pozatym, można wreszcie wyszukiwać serwery wedle trybów - normalny i/lub hardcore...

I pojawiły się dość fajne kamuflaże - wreszcie można polatać z oczoje***m różowym, HK416... ;) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm w sklepie PSS nie mogę znaleźć tego dodatku. Chyba jeszcze się nie pojawił, a kurde grać się nie da bo serwery na których ktoś gra to tylko USA i Azja a na Europe jeden serwer i 3 osoby w kolejce do dołączenia xD A na Amerykańskich póki co grać się nie da bo co chwila wywala przez brak DLC, trochę kupa, a zaznaczam że bez DLC to chyba odnosi się do aktualnie granych map bo skoro z serwerów mnie wywala za brak map z dlc to albo spieprzyli tą opcje i nie działa albo tyczy się tylko map które są grane w danej chwili, więc jest niezła zabawa.

E: Ok, wyszukiwarka tego nie widzi ale jest w latest add-ons. 36 zł, pytanie tylko czy warto.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak za dwie mapy i kilka kamuflaży to nie warto, lepiej poczekać na jakieś bundle lub obniżki;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem. ściągnął mi się patch, ok. 400 mb, ale gdzie mam znaleźć ten dodatek ? w sklepie nie mogłem jej znaleźć...

posiadam edycję limitowaną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholerka. odpaliłem MoHa po łatce na godzinkę i gra mi się świetnie! Menu jest o wiele, wiele lepsze i ani jednego buga nie zauważyłem, hehe a nowe kamuflaże są lepsze od tych starych razem wziętych, jeszcze dodatku nie pobierałem ale to się zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL ten patch to ściema - VOIP nadal nie działa, nadal są problemy ze zwiechami i nadal nie ma animacji przeładowania broni....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu pograłem trochę dłużej w większej ekipie i niestety potwierdzam:

- animacja przeładowania wciąż szwankuje

- działający VOIP dla więcej niż dwóch osób to mit

- przejście miedzy sekcjami wciąż poprzez XMB

Jak widać kolejna ekipa spod kurateli EA wypuściła patch który nic nie naprawia - poza ładnym wyglądem menu gry.

Edytowane przez Mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam chyba jakiegoś "ruskiego" patcha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio gra sie lepiej? może i odpalę gierkę i sam porównam ;) a dodatku nie kupuję bo wole poczekać na promocje far cry czy chociaż abonament ps+ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy moh na filmikach z gry mnie odstraszał, ale z racji promocji świątecznej skusiłem się, multi mimo wszystko trzeba ograć, po filmikach ciężko oceniać. Odpaliłem singla - znów nudna historyjka o bohaterskich wyczynach jankeskich żołnierzyków. Nuuuda! Odpaliłem multi, i zostałem pozytywnie zaskoczony.

Gra jest o wiele lepsza od tegorocznej odsłony coda. Przede wszystkim rozgrywka ma dosyć wolne tempo i wymusza zastosowywanie różnych taktyk i współpracę z drużyną. Nie jest to bezmyślne run and gun z coda, czy bfa 3. Szczególnie do gustu przypadł mi tryb punkt zapalny, niby zwykłe podkładanie bomby, ale świetnie się bawię zarówno w ataku, jak i w obronie, która mnie w innych grach nudzi. Model strzelania jest całkiem dobrze zrobiony, bronie mają rozrzut i odrzut (w przeciwieństwie do tych z tegorocznej konkurencji), i są fajnie wymodelowane, a dodatków jest sporo. Mapy na początku mi się nie podobały, ale po ich lepszym poznaniu przekonałem się do nich, tylko szkoda, że jest ich jedynie 8. Grafika jest raczej paskudna z paroma wyjątkami (jak modele broni), ale to nieistotne.

Jak ktoś szuka odmiany od coda i bfa to ta gra jest idealna, niby standardowy shooter, ale im więcej się gra, tym bardziej się podoba, trzeba grać z głową i dobrze wykorzystywać klasowe wyposażenie i killstreaki (dobrze zbalansowane).

EDIT: Co do bugów. Przed jak i po patchu 1.02 zdarza się brak animacji przeładowania, ale to jakaś przypadłość FB 2.0. Poza tym na 1.01 nie miałem żadnych bugów, za to na 1.02 dziś w jednej rundzie miałem zakaz podkładania bomb (próba podłożenia kończyła się wpadnięciem pod mapę).

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dupa chłopcy polecieli tak samo jak z BFem. spierdzielili chyba więcej niż naprawili.

Wg. mnie voip działa lepiej i to by było na tyle!

Animacje przeładowania dalej nie działają jak powinny. Wczoraj ani razu nie udało mi się z kolegą wejść na serwer żeby grać w jednej sekcji ogniowej, dodatkowo ja mam dodatek a on nie. Zaznaczyłem serwery bez DLC i co po 2 rozgrywkach nowa mapa i wywaliło 3/4 graczy z serwa :/ Po blokowało mi w jakiś dziwny sposób specjalizacje Kmisty, sapera, zwiadowcy i komandosa a na dokładkę dostałem jakiegoś zajebistego laga gdzie wpakowałem cały magazynek kolesiowi w głowę i nic a ten mnie 1 pestką zaorał co skutkowało wynikiem 8:25. Frustracja sięgnęła zenitu i postanowiłem odpocząć sobie od MoHa na czas jakiś!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie małe pytanie, gdzie mogę pobrać ten dodatek do MoHa? Za cholere nie mogę się połapać, wpisuje w PSS nic, w menu gry też nie mogę znaleźć, byłbym wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy moh na filmikach z gry mnie odstraszał, ale z racji promocji świątecznej skusiłem się, multi mimo wszystko trzeba ograć, po filmikach ciężko oceniać. Odpaliłem singla - znów nudna historyjka o bohaterskich wyczynach jankeskich żołnierzyków. Nuuuda! Odpaliłem multi, i zostałem pozytywnie zaskoczony.

Gra jest o wiele lepsza od tegorocznej odsłony coda. Przede wszystkim rozgrywka ma dosyć wolne tempo i wymusza zastosowywanie różnych taktyk i współpracę z drużyną. Nie jest to bezmyślne run and gun z coda, czy bfa 3. Szczególnie do gustu przypadł mi tryb punkt zapalny, niby zwykłe podkładanie bomby, ale świetnie się bawię zarówno w ataku, jak i w obronie, która mnie w innych grach nudzi. Model strzelania jest całkiem dobrze zrobiony, bronie mają rozrzut i odrzut (w przeciwieństwie do tych z tegorocznej konkurencji), i są fajnie wymodelowane, a dodatków jest sporo. Mapy na początku mi się nie podobały, ale po ich lepszym poznaniu przekonałem się do nich, tylko szkoda, że jest ich jedynie 8. Grafika jest raczej paskudna z paroma wyjątkami (jak modele broni), ale to nieistotne.

Jak ktoś szuka odmiany od coda i bfa to ta gra jest idealna, niby standardowy shooter, ale im więcej się gra, tym bardziej się podoba, trzeba grać z głową i dobrze wykorzystywać klasowe wyposażenie i killstreaki (dobrze zbalansowane).

EDIT: Co do bugów. Przed jak i po patchu 1.02 zdarza się brak animacji przeładowania, ale to jakaś przypadłość FB 2.0. Poza tym na 1.01 nie miałem żadnych bugów, za to na 1.02 dziś w jednej rundzie miałem zakaz podkładania bomb (próba podłożenia kończyła się wpadnięciem pod mapę).

Ty to chyba to pisałeś w stanie upojenia alkoholowego . Ta gra to największy tegoroczny crap ... Wszyscy moi znajomi którzy to kupili (kupiłem pre ordera ed lim.) żałowali strasznie że kupili tą wersje alfa... Gre po 2 tygodniach ciężko było sprzedać za 100 zł w edycji ze steelboxem... Pluje sobie w brode że kupiłem to coś zamiast poczekać na CoDa który miażdzy to badziewie pod każdym względem... Gra jest przede wszystkim obrzydliwa , nie dopracowana chyba robiona na kolanie, Voip oczywiście działa jak mu się spodoba, crashowanie konsoli to u mnie i znajomych było normą , jest to kolejny beznadziejny gun and run który powinien być jeszcze w fazie produkcji do 2014 roku .

Ludzie nie dajcie się namówić na tą płatną alfe!! poczekajcie jeszcze 2 miesiące a będzie w gazetkach po 15 zł...

tak jak kolega wyżej też próbowałem sobie wmówić że nie jest tak źle ale z każdym dniem coraz bardziej żałowałem aż w końcu poszła za 100zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu i dodatku gra sie rewelacyjnie i gra wyglada rewelacyjnie. Nie wiem co oni zrobili z grafika, ale teraz jest naprawde ladnie. Szkoda ze tak pozno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Warfighter może nie jest grą idealną ale według mnie bije na głowę Black Opsa 2. Chodzi mi o grywalność, fajny singiel i przede wszystkim bardzo ciekawe multi. O grafice nie będę nawet pisał bo niech ktoś mi wskaże różnice między Modern Warfare 3 a BO 2 bo ja nie widzę żadnych . . .

Edytowane przez misiek9000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Warfighter może nie jest grą idealną ale według mnie bije na głowę Black Opsa 2. Chodzi mi o grywalność, fajny singiel i przede wszystkim bardzo ciekawe multi. O grafice nie będę nawet pisał bo niech ktoś mi wskaże różnice między Modern Warfare 3 a BO 2 bo ja nie widzę żadnych . . .

Singiel jest tragicznie słaby oraz krótki , na weteranie można go przejść 2 4 godziny , grywalność? no nie powiem nie było by źle gdyby nie te wszystkie niedoróbki . to samo według mnie można powiedzięc o mohu wf i bf3 a właściwie to nie wiem gdzie ten frostbite 2.0 ... prędzej frostbite 1,5 naciągany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up nie mamy oczyma rozmawiać jeżeli dla ciebie BF3 jest słabe . Moze ma niedociągnięcia ale i tak jest najlepsza strzelanka na ten moment

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up nie mamy oczyma rozmawiać jeżeli dla ciebie BF3 jest słabe . Moze ma niedociągnięcia ale i tak jest najlepsza strzelanka na ten moment

nie mowie że bf jest słaby , nawet nigdzie tego nie napisałęm chodzi mi o frostbite w mohu. najlepszą może być dla ciebie , napewno nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty to chyba to pisałeś w stanie upojenia alkoholowego . Ta gra to największy tegoroczny crap ... Wszyscy moi znajomi którzy to kupili (kupiłem pre ordera ed lim.) żałowali strasznie że kupili tą wersje alfa...
no nie powiem nie było by źle gdyby nie te wszystkie niedoróbki . to samo według mnie można powiedzięc o mohu wf i bf3 a właściwie to nie wiem gdzie ten frostbite 2.0 ... prędzej frostbite 1,5 naciągany
nie mowie że bf jest słaby , nawet nigdzie tego nie napisałęm chodzi mi o frostbite w mohu. najlepszą może być dla ciebie , napewno nie dla mnie.

Po pierwsze - naucz pisać się poprawnie lub przynajmniej korzystaj z dobroci jaki daje edytor tekstu w przeglądarce.

Twoje pisanie świadczy o tobie i jeżeli olewasz 3-4 sekundy na edycje tekstu to znaczy że olewasz użytkowników forum.

Po drugie - zdecyduj się w końcu czego chcesz czy słaby jest silnik - FB 2.0 - czy tez słabe są gry - MOH:W i BF3 - bo najpierw piszesz TAK, a potem OWAK. Adekwatne cytaty z podkreśleniami powyżej.

Po trzecie i ostatnie - nikt w MOHa grać cie nie zmusza, jeżeli gra się nie spodobała słusznie wylądowała u "żyda". Podoba Ci sie bardzie BO2 graj w BO2, jak dla mnie lepszy jest nowy MOH z pewnymi solidnymi zmianami zamiast odświeżanego po raz kolejny kotleta :D

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby była totalnym crapem to by pewnie po sprzedaniu tu nie zajrzał, a tak jednak gierka jest czegoś warta (choćby pisania o niej pierdół) ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od wtorku w tą odsłonę MOHa i jestem miło zaskoczony, na prawdę mi podpasował i BF3 poszedł w odstawkę i został sprzedany :) Oczywiście ma swoje minusy Medal, ale która gra ich nie ma? fajny patent gry w dwu osobowych zespołach i wspólnej asekuracji itp.

Nie długo trzeba zakupic tez dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie czy ktoś grał w 576p w MoH:W?Ja próbowałem i gra sie inaczej,ale czy jest aim lag?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×