Skocz do zawartości
DaraS

[Psv] Unit 13

Rekomendowane odpowiedzi

Gral ktos? moze sie podzielic wrazeniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaba to jest ta gamezilla

Edytowane przez OrchidalnyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyłącze się do tego że gamezila śmierdzi =]

A unit13 jest zajebiste. Dlaczego ponieważ ma powtarzalność, demko przeszedłem juz po około 10 razy i pomimo że są tylko dwa warianty tej samej misji, nie znudziła mi się jeszcze.

Gierke kupie dopiero w przyszłym miesiącu bo teraz mnie nie stać chyba że ktoś chce wymienić na drake i mieszka w poznaniu?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ograniu demka muszę przyznać, że jakoś super nie jest. Unite 13 bardzo słabo wykorzystuje możliwości PS Vita, w Uncharted lepiej to rozwiązali. Sama rozgrywka jest też, jak dla mnie trochę za monotonna - w tej grze nic się nie dzieje. Ciągle tylko idź, włącz i zabij przeciwników...słabo. Gdybym miał ocenić demo Unite 13, to dałbym w skali szkolnej 3 (dostateczna rozrywka). Mam nadzieje, że w pełnej wersji jest lepiej.

Edytowane przez Soldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie demko zachecilo i to bardzo. Mialem poczekac do przyszlego miesiaca ale...nie wytrzymalem gierka ma niesamowita replay value i tylko o to chodzi dla mnie w grach na handlerki zeby mozna po przejsciu do nich wracac i wracac szczegolnie ze kosztuja tyle ile kosztuja. Unit 13 choc technicznie duzo gorsze od draka dla mnie jest o wiele lepsze.

ps jak ktos ma unit 13 i chcialby pograc coopa to zapraszam psn id kosciarz

edit po dluzszym posiedzeniu z gra moge powiedziec ze uzaleznia;pppp

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem ta gre.. powiem szczerze ze jest przecietna jak gra sie w single player w multi jest fajna zabawa ma bardzo dobry tryb kooperacji, zareklamuje ze szukam gracza do coop:D moj psn id gabu89pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem teraz U13 na drogę na Swięta i jestem pozytywnie zaskoczony. Czegoś podobnego mi brakowało. Fajnej strzelaniny bez zbędnych udziwnień. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaba to jest ta gamezilla

Chyba sobie kpisz, Gamezilla to jeden z najlepszych i najważniejszych serwisów polskich growych, wiele portali od nich newsy podłapuje w tym ps3site.Jedyne co jest w niej słabe to wydawca...Axel Springer(tak, ci sami co od prasy)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie moge się coś zdecydować cz kupić czy nie

tu się doczytałem że w demko ktoś pogrywał

szukałem teraz na pss i nie widze

chyba już nie ma :(

szkoda

lubie strzelaniny TPP ale co do tego mam jakieś mieszane uczucia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na razie jedyny TTP na vite nie licząc Resistance. Mam wersje amerykańską bo tam kupiłem swoją Vite. Więc wszystkie dialogi są po angielsku ale to nie wpływa na grywalność.Gram w Unita od 2.5 tygodnia nie nudzi się szybko, gierka jest dość trudna 2,3 strzały i zgon, levele nie są rozbudowane, każdy jest inny, szczególnie trudne są misje czasowe. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, nie zły pożeracz czasu. Unit był moją pierwszą gierką na Vite a grałem prawie we wszystkie jakie są (zresztą jest ich narzazie nie wiele) i muszę powiedzieć że Unit jest najbardziej grywalny. Polecam tym bardziej że cena coraz tańsza, ja za swojego dałem 39 dolców ale nie żałuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na razie jedyny TTP na vite nie licząc Resistance. Mam wersje amerykańską bo tam kupiłem swoją Vite. Więc wszystkie dialogi są po angielsku ale to nie wpływa na grywalność.Gram w Unita od 2.5 tygodnia nie nudzi się szybko, gierka jest dość trudna 2,3 strzały i zgon, levele nie są rozbudowane, każdy jest inny, szczególnie trudne są misje czasowe. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, nie zły pożeracz czasu. Unit był moją pierwszą gierką na Vite a grałem prawie we wszystkie jakie są (zresztą jest ich narzazie nie wiele) i muszę powiedzieć że Unit jest najbardziej grywalny. Polecam tym bardziej że cena coraz tańsza, ja za swojego dałem 39 dolców ale nie żałuje.

TPP nie TTP :) a Resistance to FPS ale mniejsza o to. Też mi się często myli

fakt misje na czas są ciężkie. Już się sporo przy nich napociłem

problem jest z grą online ponieważ nikogo nie moge znaleść :(

no i grafika troszke kuleje

jak narazie i tak największy zonk to jest brak multi w uncharted :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ja się czepiam?? nieee

nie jestem taki mądry i daj sobie spokój z tym "młody" bo jest to szczeniackie i denerwujące

oOo patrzcie państwo ja mam 29 lat to każdy młodszy jest już gówniarzem ( bez obrazy )

nie musisz być taki porywczy

każdy może sie pomylić, ja tylko poprawiłem, to coś złego że zwróciłem uwage??

i zacznijmy od tego że sprzeczamy się o jakąś pierdołe która nie jest warta nawet jednego napisanego postu...

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w kłótnię się nie włączam... Mnie też się chrzanią wszystkie te rodzaje.

A co do samego Unit 13 to jest naprawdę porządny. Miło mi się grało, ukończyłem prawie całą grę z tego co pamiętam. Z racji, że na Vicie gram tylko na wyjazdach, to już nawet nie pamiętam niektórych rzeczy. Dobra strzelaninka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dostalem grę Unit 13 do konsoli i gra jest po francusku! Zrozumiałbym że nie po polsku ale nawet angielskiego nie da się ustawić. Czy ktoś miał podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dostalem grę Unit 13 do konsoli i gra jest po francusku! Zrozumiałbym że nie po polsku ale nawet angielskiego nie da się ustawić. Czy ktoś miał podobny problem?

UPS :D

Nie wiem. Ja tam kupiłem w polsce i faktycznie jest tylko po polsku bez możliwości zmiany języka więc musisz ją sprzedać albo zacznij się uczyć francuskiego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajna gra. Na PSS kosztuje raptem 59zł. Przeszkadza jedynie brak fabuły bo w zamian dostajemy 30 misji z tyłka wziętych. SI też nie powala. Akurat lubię gry z serii SOCOM a Unit 13 bardzo mi je przypomina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przeczucie że gra trafi do Plusa, dlatego wstrzymuje się z zakupem, a z chęcią bym pograł. Jak tam multi wygląda i czy ktoś jeszcze w to gra po sieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sądzę że wyląduje w plusie razem z Resistance.

Po sieci grają chłopaki aczkolwiek coop raczej nie ma sensu za wyjątkiem zdobycia jednego osiągnięcia. Że tak powiem: każdy sobie rzepkę skrobie. Nie spotkałem gracza który by nie grał "na Rambo". No i misje są skrojone pod singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uhm...czy wam sie U13 z plus tez sie sciagnelo w hiszpanskiej wersji jezykowej? jezyk systemu ustawiony na angielki, a juz dwa razy zassalo mi hiszpana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×