Skocz do zawartości
Snafu

Assassins Creed III

Rekomendowane odpowiedzi

jestem w 6 sekwencji gra sie bardzo fajna przyjemnie i nie chce sie odchodzic od konosli :)

jak ktos potrzebuje funtow to przy forcie na lewo od głownego wejscia jest zejscie do piwnic znajduje sie tam skarb 7500funtow :)

Spoko, tylko jest chyba z 7 fortów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj panowie ja cały czas nie mam możliwości sprawdzenia multi. Zalogowany do UPLAY i nadal serwery UBI są niby wyłączone i mam tryb ograniczony. Zaczynam tracić cierpliwość bo skoro Wy możecie łączyć się z Abstergo to musi być u mnie jakaś przyczyna niepowodzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak otwierać te srebrne skrzynki? Co np. w fortach są. To próbuję otworzyć tak samo jak drzwi, czyli najpierw lewym analogiem, potem prawym i następnie R1 czy tam R2, klikam jak najszybciej, ale ten ogranicznik czasowy dochodzi do końca i muszę od początku i nie da się otworzyć... Jakaś technika specjalna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ kucharz

Jaki masz NAT?

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzane przez test w konsoli typ NAT 2... nie wiem czy o to właśnie chodzi ?

Edytowane przez kucharz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak otwierać te srebrne skrzynki? Co np. w fortach są. To próbuję otworzyć tak samo jak drzwi, czyli najpierw lewym analogiem, potem prawym i następnie R1 czy tam R2, klikam jak najszybciej, ale ten ogranicznik czasowy dochodzi do końca i muszę od początku i nie da się otworzyć... Jakaś technika specjalna?

Ogranicznik czasowy?

nawet nie wiedziałem że coś takiego jest xDDDD

Ja bezproblemowo otwieram każdą skrzynię i drzwi

a właśnie, jak Connor pochyla się nad skrzynią, w prawym dolnym rogu pojawia się " :l2: Zabójstwo" też macie takie coś? Oczywiście po naciśnięciu nic się nie dzieje,a po kilku sek to znika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak otwierać te srebrne skrzynki? Co np. w fortach są. To próbuję otworzyć tak samo jak drzwi, czyli najpierw lewym analogiem, potem prawym i następnie R1 czy tam R2, klikam jak najszybciej, ale ten ogranicznik czasowy dochodzi do końca i muszę od początku i nie da się otworzyć... Jakaś technika specjalna?

nic nie wiem o ograniczniku wystarczy ze troche analog przesuniesz i trzeba zaczynac od poczatku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad zamkiem jest takie kółko i się co około sekundę przesuwa w lewo aż dojdzie do końca "okienka" i wtedy trzeba od nowa zaczynać. A to, ze wystarczy troszkę ruszyć analogiem i wychodzi wtedy to wiem, ale tutaj naciskam, aż się skończy ten czas i nadal nic. Nie kumam tego...

Też mam przycisk zabójstwa jak się schylam do skrzyni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kółko przesuwa sie jak naciskasz R1 tak mi się wydaje i jak dochodzi do końca to skrzynia sie otwiera ale nie zwracalem zbyt dużej uwagi na to musze to jeszcze sprawdzić jak to jest :)</p>

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że AC3 na ps3 chrupie dość mocno ;/ Prawda to? Zastanawiam się czy kupić teraz, czy czekać na wersje pecetową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Jedyne, jak atakuje cię kilkunastu przeciwników to fpsy spadają, ale nie jest źle. Gra jest dobrze zoptymalizowana.

Właśnie zaliczyłem zwiechę postaci, znalazłem jeden clue na swojej drodze i po jego sprawdzeniu postać staje w miejscu i nie mogę wykonać ruchu. Trzeba wyjść z Animusa i wejść raz jeszcze.

Fajny combos to atakowanie z kwadratem i użycie trójkąta, wtedy kogoś ubijemy bronią białą i przy okazji pistoletem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Jedyne, jak atakuje cię kilkunastu przeciwników to fpsy spadają, ale nie jest źle. Gra jest dobrze zoptymalizowana.

Właśnie zaliczyłem zwiechę postaci, znalazłem jeden clue na swojej drodze i po jego sprawdzeniu postać staje w miejscu i nie mogę wykonać ruchu. Trzeba wyjść z Animusa i wejść raz jeszcze.

Fajny combos to atakowanie z kwadratem i użycie trójkąta, wtedy kogoś ubijemy bronią białą i przy okazji pistoletem.

Dzięki wielkie za info :)! Trzeba się udać w poniedziałek do sklepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny combos to atakowanie z kwadratem i użycie trójkąta, wtedy kogoś ubijemy bronią białą i przy okazji pistoletem.

O tym nie wiedziałem,trzeba wypróbować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji, gdzie kupować bronie i jak je zmieniać? W naszej siedzibie, czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że AC3 na ps3 chrupie dość mocno ;/ Prawda to? Zastanawiam się czy kupić teraz, czy czekać na wersje pecetową.

nie zadna bzdura, FPSy spadaja tak okrutnie, ze az odechciewa sie grac. Naprawde, z tym to jest porazka w tej czesci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zadna bzdura, FPSy spadaja tak okrutnie, ze az odechciewa sie grac. Naprawde, z tym to jest porazka w tej czesci.

Dziwne, filmy tvgry.pl pochodzą z wersji ps3, a śmigają aż miło.

Czytałem sporo sprzecznych opinii na forach, może zależy to od modelu konsoli?

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, filmy tvgry.pl pochodzą z wersji ps3, a śmigają aż miło.

Czytałem sporo sprzecznych opinii na forach, może zależy to od modelu konsoli?

Ja mam slimke 160 gb i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że zaciachów nie mam kompletnie żadnych. A akurat jestem na coś takiego wyczulony, bo wiele godzin w poprzednie części grałem na PC. AC3 na PS3 - u mnie płynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 8 sekwencji ale już wiem że to bardzo dobrze wydane pieniądze. Świetny klimat, kapitalnie nakreślone postacie i mnogość rzeczy do zrobienia. Do tego ten otwarty świat który nie zachwycił mnie chyba tak od czasów Red Dead Redemption. Mam na liczniku już 14 godzin a mimo to jest jeszcze sporo rzeczy których w ogóle nie próbowałem jak te bitwy morskie. Swietny system walki i biegania zwłaszcza pod drzewami i po nich bardzo fajnie to wygląda. Może i mało klimatu jaki miał AC2 ale za to mamy inny dla mnie nie gorszy klimat.

Co do spadków FPS to są nie większe niż w innych grach. Widać np. że w miastach to jest 30 fps a nie 50. Jednak nie są one na tyle duże żeby w jakiś sposób wpływały na rozgrywkę. Jeśli miałbym oceniać to na tle innych gier to nie widać różnicy.

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 6 sekwencji,może raz,dwa odczułem jakieś spowolnienie przy mega akcji.Nie wiem co wy wypisujecie za głupoty że się nie da grać,chyba was ea przysłało żeby kupowali Most wanted zamiast assassina...;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zadna bzdura, FPSy spadaja tak okrutnie, ze az odechciewa sie grac. Naprawde, z tym to jest porazka w tej czesci.

Gram na pierwszej slimce i gra chodzi bardzo płynnie, szczególnie w lasach, gdzie aż chce się zwiedzać :)

Poziomem płynności bije AC2 i AC:B, Revelations był za to dobrze zoptymalizowany, ale AC3 to naprawdę kawał dobrej roboty. Oprócz błędów, których naliczyłem do tej pory ponad 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm Czyli dropy fpsów, które zdarzają się niektórym to zapewne wina padającego napędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm Czyli dropy fpsów, które zdarzają się niektórym to zapewne wina padającego napędu.

Cały urok polega na tym, że AC3 bardzo niewiele doczytuje z napędu... Zdarzało mi się, że płyta ruszała, gdy odtwarzała jakieś nietypowe dźwięki ptaków w lesie itp., a tak to zdecydowana większość wczytywana jest z dysku. W końcu nieprzypadkowo instalowaliśmy te ponad 4 gb na dysk. To nie np. Fifa, która z płyty czyta wszystko i rozgrzewa napęd do czerwoności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, ja tez zauważyłem że mało co napęd pracuje.

I faktycznie jak pisze Kolega wyżej, w lesie najczęściej się to zdarza, co nie zmienia faktu, że jeśli chodzi o fps za bardzo nie ma się do czego przyczepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakim padaniu napędu tu ktoś piszę? Co za bzdury. Oczywiście,że fps spada drastycznie w lokacjach zabudowanych. Jest to odczuwalne. Nie mam pojęcia dlaczego niektórzy rzekomo nie odczuwają tego dyskomfortu. Nie przeszkadza to aż tak w rozgrywce jednak mam taki lekki niedosyt w stosunku do ubi bo mogli coś z tym zrobić i lepiej zoptymalizować tę produkcje. Mimo tego gra jest autentycznie warta każdej naszej zarobionej złotówki. Pozdrawiam Panowie. Miłej niedzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×