Skocz do zawartości
Snafu

Assassins Creed III

Rekomendowane odpowiedzi

pierwszy ac od czasów 2 który kupię przejdę (i po raz pierwszy będę się zachwycał zapewne), uwielbiam tą tematykę! +1 dla ubi z bomby za dobór czasu akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokładam w tym tytule spore nadzieje, bo jest to jedna z moich ulubionych tematyk. Tylko, że AC:Revelations cholernie mi się nie podobał, nie mogłem się zmusić do grania, oby z tym było inaczej. No i nowy bohater, trochę świeżości. Cóż, trzeba czekać na jakiś materiał wideo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie hicior... :clapping:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jestem troszkę zaskoczony osadzeniem gry w owym czasie, ale myślę że będzie dobrze :)

Jak wspomniał Snafu trzeba czekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak napisalem w komentarzach pod newsem, lepszym umiejscowieniem byłaby okupowana Warszawa lub Francja i eliminowanie nazistowskich templariuszy, i byłoby gdzie poskakać,..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba żartujesz że lepiej, saboteur wystarczy jako taka gra (było przyjemnie ale nigdy osobiście do niej nie wrócę), wolę ubijać kolonistów jako wściekły indianiec !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu łuk będzie :) Pięknie :biggrin:

Przecież ACB i ACR ( nie pamiętam jak ACII) miały kusze. Więc łuk raczej wiele nie zmieni.

Co do gry to umiejscowienie czasów bardzo interesujące. No nic poczekamy do października :D

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jeszcze jak będą wyglądać lokacje gry, czy tak jak dotychczas czy zrobią coś bardziej rozległego.

W sumie dotychczas było ok, ale może coś się rozrośnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się modlę, żeby to nie był taki crap jak Revelations.

BTW Ubi pod koniec zeszłego roku głosiło, że sobie jakąś ponad roczną przerwę zrobi pomiędzy Rev a nową częścią a nowy Asasyn wyjdzie klasycznie rok po premierze poprzedniego. Oby to wystarczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerwy to oni sobie chyba nie robią jeśli ma wyjść w październiku czy listopadzie.

Tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno prace nad 3 rozpoczęły się po premierze 2 czyrałem gdzieś na stronce. A co do umiejscowienia to jest super mam nadzieję że wykożystają potencjał jeżeli chodzi o lokacje bronie zbroje no i walkę bo od 2 zbyt wiele się nie zmieniło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem mozna powiedziec , ze zaczelo sie "dmuchanie banki" PT AC III.

Ze screenow mozna wniskowac , ze pojawi sie opcja skradania , a dla spragnionych skakania po dachach tez sie cos znajdzie.

W poniedzialek oficjalna zapowiedz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to będzie totalny niewypał, ale po screenach widzę że nie wygląda źle. Skradanie by mi nawet podpasowało i dość ciekawe otoczenie do zabijania po cichu. Chociaż wydaje mi się, że ciekawszy by był w klimatach dalekiego wschodu - ninja, samuraje i te sprawy.

Będę musiał nadrobić serię. Trzeba kupić Revelations i może Brotherhood do platyny :P

Edytowane przez Myfonick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze screen-ów wynika że sam świat będzie przeepiękny jak zresztą w revelations gdzie kolory otoczenie było na pewno na plus moim zdaniem będzie to część lepsza od 2 bo co tu duż gadac najnowszy revelations oprócz nowego miejsca zbyt wiele do serii nie wniósł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka postać nie pasuje do tamtejszych klimatów, ale zapowiada się miodnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapowiada się całkiem ciekawie,ale nie wyobrażam sobie assasynów w takich realiach :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapowiada się całkiem ciekawie,ale nie wyobrażam sobie assasynów w takich realiach :/

Dlaczego nie ? Czasy byly niespokojne Anglicy probowali nie dopuscic do powstania nowego panstwa , zatem pojawiaja sie mozliwosci knucia intryg podkladania "swin" czy tez umieszczania swoich ludzi w polityce po to aby w przyszlosci kontrolowac panstwo i dotyczy to w rownej mierze "assassynow" jak i " templariuszy"

Jeszcze gwoli wyjasnienia wiele osob rewolucje amyrykanska myli z wojna secesyjna a to nie jest tozsame.

Pojawia sie tez watek polski poznalismy juz obiekt 16 czyli Clay'a Kaczmarka byc moze w AC II spotkamy Kosciuszke lub Pulaskiego? Byloby ciekawie i milo ze strony Ubi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artykuł na portalu mówi, że jednak zwiększą tereny pozamiejskie czyli może jakieś gęste lasy :)

Nie no Panowie - mnie się zaczyna podobać :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom mojego zainteresowania, przekroczył już skalę. Chce więcej info i premierę jak najszybciej!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na każdą część AC czekam z niecierpliwością i tym razem nie będzie inaczej ;). Miejsce akcji moim zdaniem orginalne i totalnie odmienne od dotychczasowych, może okazać się strzałem w "10" :D... Osobiście obstawiałem, że może będą to czasy rewolucji francuskiej, ale twórcy gry zaskoczyli mnie i to pozytywnie, Szmat czasu jeszcze do końca października:/ ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×