Skocz do zawartości
Snafu

Assassins Creed III

Rekomendowane odpowiedzi

podobno boston ma być większy od rzymu z brotherhooda

Źle zrozumiałeś. Tereny dzikie mają być o połowe większe niż cały Rzym. Do tego trzeba dodać jeszcze same miasta i wychodzi, że gra będzie nawet 3 razy większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spisuję części na straty, ale jakoś nie widzi mi się koncepcja trójki. Ale większość patrzy na to pod pryzmatem starszych odsłon, a ja sądze że Ubi wzięło sobie do serca narzekania graczy że rozgrywka staje się powoli monotonna, więc postanowili pójść w zupełnie coś innego, świeżego. I wiecie co? Mi to nawet pasuje, możliwe że będziemy mieli mniej skakania po różnych budowlach czy cokolwiek, ale w zamian tego dostaniemy może jakieś porządne usprawnienia do systemu walki, lub jeszcze coś innego. W każdym razie ja będę śledzić na bieżąco informacje na temat tej gry, może moje obawy znikną i dostaniemy w końcu porządny tytuł i "rewolucyjny" względem poprzednich części (Vide przepaść między jedynką a dwójką względem chociażby samej mechaniki gry)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o system walki....samej walki, skrytobójstwa to zupełnie inny temat do narzekań, to nadzieję mam, że W KOŃCU przeciwnicy przestaną nas atakować na zmianę.

To było tak bezsensowne, że mnie po prostu odrzucało. 8 gości stoi sobie w kółku, w środku my i tylko naciskamy chyba :r1: w momencie ataku. I tak 8 razy. Albo i więcej, czasami poza kółkiem czekało jeszcze paru gości na swoją kolej.

Jak strażnicy dorwą zabójcę, to rzucają się na niego wszyscy na raz!! Mają drania rozpłatać mieczami, nabić na piki, rozstrzelać z kusz, albo jak już nic innego nie pozostaje, to na widły nabić! Do cholery! Wiadomo, że w 1vs1 ma przewagę liczebną (:P) nasz asasyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jest trochę szkoda ukrytego ostrza, aczkolwiek jest dodany sztylet, a bodajże zamiast rzucanych noży jest łuk, może mi nawet spodoba Assassin's Creed III, troszkę mi się ten cały toporek nie widzi, Ciekawi mnie jedno czy będzie to miało w ogóle jakieś powiązanie z poprzednimi częściami, bo Indianin nijak ma się do Włocha (Ezio Auditore da Firenze) i trochę szkoda mi jest, że to już kończący cykl Desmonda, ale będę wyczekiwał AC III i z pewnością kupię je. :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się miał Włoch do Altaira ? :)

Indianin da radę - zobaczysz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj film wrzucony przez Ubisoft polska

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer jest zrobiony na silniku gry ( prerenderowany )

ac3110sm.gif

ac3-jump65ve6.gif

i6jDYQsJpSYF.gif

Ciekawe czy w grze będą wspomniani niewolnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakończyłem historię Revelations i obejrzałem Embers. Grze dali wg mnie zakończenie bardzo dobre i mogli to już tak zostawić. Nie potrzebnie ten film Embers.

Oglądałem trailer i zaostrzam apetyt, Gierka zapowiada się bardzo miodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed premierą przejdę wszystkie części poraz 3 :D Zacznę gdzieś w sierpniu jak będzie sezon ogórkowy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wygląda świetnie! Masakra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wygląda świetnie! Masakra!

Stary - ja już wymiękam ;)

A tyle trzeba jeszcze czekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak glosi najnowsza plotka ,w AC III ma pojawic sie tryb kooperacji od 2 do 4 graczy.

Jeszcze taka moja teoria , o ktorej mozemy podyskutowac otoz zapewne pamietacie jak na wyspie animusa obiekt 16 "przytulil" sie do Desmonda , ogladajac trailer zdalem sobie sprawe , ze Connor nie ma rysow twarzy zblizonych do Desa bardziej przypomina on Clay'a Kaczmarka czyzby nasz nowy bohater nie byl przodkiem Desmonda? Czy Desmond zyskal mozliwosc odnalezienia przodka Obiektu 16.? Pamietacie swiecaca reke Desa po przebudzeniu?

Valchall mnie na kolana powalila scena w bibliotece , praca kamery cos cudownego. Jesli chodzi o Embers to moim zdaniem jest swietny , daje nam do myslenia czy aby napewno byla to natura czy tez moze ktos Ezio dopomogl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary - ja już wymiękam ;)

A tyle trzeba jeszcze czekać :)

Nawet mi nie mów, ile jeszcze czasu do premiery :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam moze troche glupie pytanie ale je zadam.

Powiedzcie mi ile czesci tej gry wyszlo do teraz i czy one wszystkie wiaza sie jakims watkiem?

Chodzi mi o to, ze dawno, dawno temu, jeszcze na pececie gralem w pierwsza czesc, i owszem bardzo fajna gra, tylko troche monotonna, tzn. z tego co pamietam generalnie caly czas trzeba bylo robic to samo i praktycznie tak samo smile.gif

I teraz chcialbym nadrobic zaleglosci na PS3 przed tym jak wyjdzie czesc trzecia i nie wiem czy grac wszystkie czesci po kolei czy tylko ostatnie?

Rozumiem, ze to jest tak: AC 1, AC 2, AC Brotherhood, AC Revelations?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam moze troche glupie pytanie ale je zadam.

Powiedzcie mi ile czesci tej gry wyszlo do teraz i czy one wszystkie wiaza sie jakims watkiem?

Chodzi mi o to, ze dawno, dawno temu, jeszcze na pececie gralem w pierwsza czesc, i owszem bardzo fajna gra, tylko troche monotonna, tzn. z tego co pamietam generalnie caly czas trzeba bylo robic to samo i praktycznie tak samo smile.gif

I teraz chcialbym nadrobic zaleglosci na PS3 przed tym jak wyjdzie czesc trzecia i nie wiem czy grac wszystkie czesci po kolei czy tylko ostatnie?

Rozumiem, ze to jest tak: AC 1, AC 2, AC Brotherhood, AC Revelations?

Jest dokładnie tak ja mówisz, wszystkie w jakimś stopniu mniejszym lub większym są z sobą powiązanę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie są nawet bardzo powiązane, odważyłbym się powiedzieć, bo ciągle jest 1 historia, której pełny sens zrozumiesz grając we wszystkie części, tak jak napisałeś:

AC1 -> AC2 -> AC BH -> AC REV

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie są nawet bardzo powiązane, odważyłbym się powiedzieć, bo ciągle jest 1 historia, której pełny sens zrozumiesz grając we wszystkie części, tak jak napisałeś:

AC1 -> AC2 -> AC BH -> AC REV

;)

No tak ale ACR ma więcej wspólnego z jedynką niż AC2 i ACBH jeśli chodzi o historie Altaira a oczywiście jeśli chodzi o Desmonda to wszystkie są powiązane w podobnym stopniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodal jeszcze to nieszczesne dlc - zaginione archiwa.. Troche tlumaczy powiazania tego obiektu 16 z cala seria :]

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodal jeszcze to nieszczesne dlc - zaginione archiwa.. Troche tlumaczy powiazania tego obiektu 16 z cala seria :]

Wyszło to już ? :)

Bo nawet nie wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×