Skocz do zawartości
Snafu

Assassins Creed III

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam Assassin Creed III w wersji cyfrowej z PS+. Nie ma tam jak wiadomo wersji polskiej. Ponieważ chcę mieć wersję polska, planuję kupić używaną wersje pudełkową. Pytanie - czy instalując teraz wersję pudełkową będzie ona używać mój "online pass" z wersji z plusa? To samo pytanie dotyczy save'ów z gry i trofeów, które zdobyłem na cyfrowej wersji - czy będę mógł kontynuować grę na wersji pudełkowej (PL)?

 

O Save możesz zapomnieć. 

Online pass na bank będzie Ci biegał bo jest przypisany do konta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę stary post ...

W każdym razie wersja pudełkowa ma tylko napisy PL.

Lennox zmartwię cię ale wersja EU ma ten sam game ID, więc save są kompatybilne:

http://www.gamefaqs.com/ps3/621796-assassins-creed-iii/data

Mam wersję EU z Plusa oraz PL kupioną miesiąc przed plusem na promocji i save są kompatybilne ;)

 

...właśnie kończę Season Pass (zostały trofki z multi do wbicia na 100% gry).

Dodatek jest co najmniej dziwny. Nadal przyjemnie się gra, ale z Assassin's Creed w tym momencie dzięki mocom duchów przodków bardziej robi się Infamous ;)

...no i w fabule (początek 3 części Tyranii Króla Waszyngtona) wspomniany jest Edek Kennway - dziadulo Connora z AC4 :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się kupić season pass na konto składkowe i pobrać dodatki na dwa inne konta, czy season pass musi być kupiony na konto główne?

Akurat jest w promocji za 44 zł i chcemy kupić z kumplem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest jako zbiorcze DLC aktywujące ściąganie wszystkich dostępnych DLC w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale po zakupie nie mam tych dodatków na liście pobierania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no to je ręcznie dodaj - powinny być w sklepie za darmo dla ciebie (na tym koncie na którym kupiłeś).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tych nowych AC brakuje starego dobrego multi :)

Fajny był ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tych nowych AC brakuje starego dobrego multi :)

Fajny był ;)

Ten z Brotherhooda nie? Mnie się wydaje, że był fajny głównie przez fakt, że był pierwszy, później było całkowite powielanie schematu i dodawanie różnych ulepszaczy, strojów, broni, ale 95% pozostało takie samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten, oraz z AC:R, AC3 i BF mam na myśli. Bardzo fajnie się w nie grało.

Ten z Unity juz nie to samo.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem prawie do końca gry i nie mogę skończyć bo niby brakuje mi jakiś źródeł mocy.

Czyli co mam teraz powtarzać misje Desmonda i sprawdzać w której czegoś tam nie znalazłem?

Nawet nie ma żadnej informacji w której to z  trzech misji.

Szczerze to mi się średnio chce, albo jest jakiś szybkie i łatwe rozwiązanie albo obejrzę końcówkę na youtube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem prawie do końca gry i nie mogę skończyć bo niby brakuje mi jakiś źródeł mocy.

Czyli co mam teraz powtarzać misje Desmonda i sprawdzać w której czegoś tam nie znalazłem?

Nawet nie ma żadnej informacji w której to z  trzech misji.

Szczerze to mi się średnio chce, albo jest jakiś szybkie i łatwe rozwiązanie albo obejrzę końcówkę na youtube

 

Nie poddawaj sie jestes blisko!

To jest ta misja w terazniejszosci w jakiejs jaskini tak?

Jesli tak to musisz ja pozwiedzac i poszukac tych pierniczonych zrodel mocy, tez sam nie wiedzialem na poczatku co robic (nie wiem czy po tym jak stalem jak kolek przez 5 minut gra mi nie podpowiedziala go and find)

Jak sie Tobie nie chce samemu szukac to mozesz sie posilkowac YT.

Lub jakims opisem slownym. (choc tych jak na lekarstwo)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już znalełem na youtube i jadę na chama z laptopem na kolanach

Na szczęście trzeba w tej jaski poszukać i bez powtarzania jakiś misji

Ale na wszelkie te futurystyczne wstawki w serii mam odruch wymiotny. Po co to na co to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już znalełem na youtube i jadę na chama z laptopem na kolanach

Na szczęście trzeba w tej jaski poszukać i bez powtarzania jakiś misji

Ale na wszelkie te futurystyczne wstawki w serii mam odruch wymiotny. Po co to na co to

Ukonczylem, i nie mialem odruchow podobnych do Twoich ;)

 

Skoro rzecz rozgrywa sie w przeszlosci ale transferujemy swiadomosc to odniesienia do tego co dzieje sa w terazniejszosci mnie nie draznia.

 

Problem z nimi w AC3 w mojej opinii byl taki ze o ile mechanika w przeszlosci byla ok o tyle sekcje w terazniejszosci byly takie wymuszone takie na sile, takie bo musza byc zebysmy jakies uzasadnienie zrobili ale fun z ich przechodzenia hmmm mizerny.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dziś wieczorkiem będę robił ostatnie podejście do AC (zostały mi 2 sekwencje).

Dla mnie fragmentów w teraźniejszości mogłoby nie być bo mnie z deka irytują, za to bardzo przypasiła mi walka okrętami. ( do tego stopnia, że zapodam sobie Black Flag)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już skończone  8-/10, jak dla mnie trochę gorsza niż II i Brotherhood.

Setting nie do końca mi pasował, jednak bardziej wolę wcześniejsze okresy, bo broń palna już mniej mnie bawi tak bardzo jak wyłącznie biała.

Historia też mniej ciekawa niż u Enzio a te wszelkie motywy rodem ze Star Trek zupełnie do mnie nie przemawiają.

 

Jak na grę w plusie jednak warto nadrobić, dobrze wypaczowana, już bez większych bugów. Dobrze się bawiłem , ale bez zachwytów.

Tradycyjny minus dla UBi za brak napisów w wersji z PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia sekwencja w teraźniejszości mega męczącą..

Zaliczę jeszcze 4 misje morskie i gra poleci z dysku (nie mam cierpliwości, żeby platynować - odpycha mnie 100% synchronizacji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablos - no ja bylem bardziej surowy. Dalem grze 7 (dobry tytul). 

Bawilem sie dobrze spedzilem sporo czasu z ta gra, misje morskie bardzo dobre. Ba nawet zbieralem swiecidelka dla drewnianej-nogi zeby zrobic misje poszukiwania skarbu. (a nie cierpie znajdziek). 

 

Pare bledow mniejszych, jeden ciut wiekszy, wkurzajacy oczo-gwalcacy loading screen, z pupy wyjete sceny w terazniejszoci. Ale calosc OK - a przyznam ze nie gralem wczesniej w zadne AC - odpalilem 2ke na PC ale mi nie weszla (a wtedy nie mialem konsoli jeszcze). 

 

Sam bym pewnie tego nie kupil za wiecej niz nascie PLN ale jako pozycja plusowa bardzo fajnie ze moglem zapoznac sie z jedna z odslon ten serii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz żałuję że robię speed runa,

polowania, crafting, sklepy, znajdzki w sumie tyle rzeczy do robienia ale niestety trzeba brać się za kolejną pozycję z kupki wstydu z PS3  :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak tam z multi, zyje ciagle zeby powbijac spokojnie trofea online?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyje, a że nie ma nic wymagającego to w kilka godzin można scalakować. Sam jestem w zasadzie świeżo po multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po świeżo odświeżonej kolekcji Ezio, włączam trójkę którą 5 lat temu z nieznanych przyczyn nigdy nie ukończyłem, gra na pc śmiga pięknie 60 klatek full hd ale grafika mimo że lepsza niż w Ezio to hd bez filtrów wywala jej wszystkie braki na ps3 była nie ostra i bardziej rozmyta i to jej trochę pomagało, początek gry to sumulator GPS maksymalnie wydłużony... walka super efektowne animacje, chyba najwięcej kombinacji, ale strasznie prosta, bardzo efektowny automat z banalną mechaniką ... kiedyś ten tytuł to było coś, dzisiaj trochę się zakurzył. 

 

mimo wszystko chciałbym remastera na ps4 ... 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×