Skocz do zawartości
DaraS

Call Of Duty: Black Ops 2

Rekomendowane odpowiedzi

został mi jeden kamuflaż do złotej Ballisty, zajebista snajperka polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy można zgrać film edytowany w Kinie na komputer? U mnie zakładka renderuj film jest nieaktywna.

Co do lag compensation - większość czasu działa przeciwko mnie, mam net radiowy - np ginę bezszelestnie - nie słyszę żadnych strzałów a na killcamie widać że gostek załatwił mnie ze strzelby - gdyby mój widok rejestrował czas rzeczywisty powinienem usłyszeć wystrzał i zginąć. Ale zdarzają się momenty gdy gra sie świetnie, wygrywam większość pojedynków 1 na 1 przy "wpadnięciu na siebie" rozumiem że wtedy działa na moja korzyść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Renderować można tylko 2 minutowy clip (a jeśli masz subskrypcję Elite, to wtedy chyba całość). W moim wypadku renderowanie i tak nie działa - 30 sekundowy clip przetwarza się DWIE GODZINY na 99% wiesza konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma HS i chciałby pograć czasem w większej grupie to dodawajcie na PSN : skomeros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem niedawno w krótkim czasie Skyfall (nowy bond) , Avengersów i zagrałem w Black Ops II. Czy ktos zauważył że fabuła jest prawie plagiatowo podobna? I w dodatku wszystko to wyszło w tym samym roku XD Czy scenarzyści w Hollywood chleli na jednej imprezie i dzielili się na niej pomysłami czy to przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plagiatem to by było, gdyby BO II wyszło kilka lat po wyżej wymienionych :P Ja nazwałbym to raczej powielaniem pewnych gatunkowych klisz i tyle - chociaż scenariusz BOII mimo to uważam za bardzo dobry, w ramach konwencji rzecz jasna.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, złoty DSR jest =)

Jest na forum jakiś sniper? ;)

Edytowane przez Poareow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mi tak paczke wywalilo haha :) a moze ktos wie jaka ogleglosc jest potrzebna zeby dostac blache za daleki strzal? bo potrzeba mi do kamo 10 a ledwo 2 wbijlem, a zabijam ze sporych ogleglosci i nie wpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Spójrzcie na to ! <3

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa quickscope czyli prawdziwy skill :)

Ta gra się robi coraz lepsza :biggrin:

Po paru piwach.

Na trzeźwo nie jestem w stanie w to grać w obecnej formie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja sobie chyba przerwę małą robię, bo od kilku dni to po prostu parodia CoD. Pa-ro-dia.

Szczytem dziś było, gdy dołączyłem do meczu i na dzień dobry zginąłem w momencie spawnu, bo gra wspaniałomyślnie wywaliła mnie przed działkiem wrogiej drużyny.

W ogóle jest progres - nie ginę już cały czas od starć 1 vs 1. Ginę od zasranych min, wyskakujących na plecy Ghostów i kamperów, od spieprzonych spawnów, od Hunterów, quick scope'ów i cholera wie czego jeszcze. To jest loteria, praktycznie nie ma meczu, gdzie gra miałaby jakiś płynny przebieg. Już wisi mi ratio, nie zwracam na nie uwagi - ale chcę GRAĆ, mieć jakąś radochę, a tu ni chuchu. Nie sądziłem że to możliwe, ale kamperni jest tu jeszcze więcej niż w MW2 - chyba że ja ciągle trafiam do pechowych lobby.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest efekt tego o czym mówiliśmy wcześniej. Jeśli ludzie widzą, że gra jest niepoważna to zaczynają grać niepoważnie. Robią sobie tzw klasę IDIOTA* i grają by nie odłożyć gry na półkę ze świadomością straconych pieniędzy.

* Biegający jak oszalały z pistolecikiem i nożem.

* Kusznik

* Młotkowy

* Kamper

U mnie od kilku dni gra wygląda zawsze tak samo.

Szukam lobby, wrzuca mnie do gry. Do takiej drużyny, z której wszyscy już kilka razy wychodzili a wynik nie jest już do naprawienia. Kilka sekund i masowo rzucane naloty przekonują mnie, że nie ma sensu kończyć takiego meczu z wynikiem 5-20 i wychodzę zostawiając dwóch, może trzech nieogarów.

Ok, próba nr. dwa. Szukam. Bach wrzuca mnie do meczu. Ale początek walki, jest remis. Nagle zaczynamy przegrywać. 2, 3, 5 punktów różnicy i o to po kolei wychodzi każdy z gry z mojej drużyny. W tej sytuacji ciągnę dalej i staje się nieogarem (patrz poprzedni akapit), kończę w bólach z wynikiem 15-15, albo 15-14 :P Zazwyczaj jest nas 3 na końcu gry przeciwko 6.

Ok. Dajemy szanse temu lobby. Następna gra. Idzie gładko, lejemy przeciwników aż miło. Super wynik. Jest dobrze.

Wychodzimy do Lobby... disconnected from host.

desk-flip.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh tez miałem taką akcje na Hijaked czy jak to sie tam nazywa ta mapa z tym jachtem respawny są po 2 stronach więc ja postawiłem sobie dzialko na jednej z tych stron i kosiło az milo 18:3 ;DDDDDD ale tak czy inaczej w tą gre po prostu nie da sie grać dzialko miałem dlatego że ukradlem komus paczke :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Respawny na Hijacked (i nie tylko) to już szczyty szczytów, powaga. W sumie czasem nie dziwię się kamperom, bo inaczej trudno zabić więcej, niż dwie osoby pod rząd.

Co do wychodzenia z meczy - dzisiaj wyszedłem chyba z 80% gier, bo nie szło grać. Było dokładnie tak pisze kill - notorycznie wrzucało mnie do drużyn, gdzie po prostu nie było szans utrzymac się przy życiu dłużej niż 2 sekundy.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem o co Wam chodzi ;) Ja tam jadę wszystkich, jak wyżej na moich filmach;)

kill, dasz swoje PSN?

Dajcie wszyscy wasze PSN ;)

Macie następny mój montaż z Cargo.

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek wchodzi sobie w ten temat, żeby poczytać o zamówionej grze w jakichś superlatywach, a tutaj okazuje się, że chyba nie podjął zbyt mądrej decyzji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kebz, podjąłeś bardzo dobrą decyzję. Jeżeli jesteś fanem CoD'a to tej części nie może u Ciebie zabraknąć. Z czasem przyzwyczaisz się do multiplayera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz tak bo nie masz tego lag coś tam i idzie ci wybornie bo w większości przypadków jesteś hostem -,- na 3/4 twoich zabójstw widac że przeciwnicy z którymi walczyłeś 1v1 mieli tego laga także o to sekret tego jak że bardzo dobrego grania w CoD BO2.

Edytowane przez Hubcio-com
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn ja nie winiłbym tu kogokolwiek, bo mi też często zdarzają się takie sytuacje, gdzie przeciwnicy reagują z opóźnieniem - w znakomitej większości przypadków jest jednak sytuacja odwrotna i przyjemność z gry zerowa przez to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz tak bo nie masz tego lag coś tam i idzie ci wybornie bo w większości przypadków jesteś hostem -,- na 3/4 twoich zabójstw widac że przeciwnicy z którymi walczyłeś 1v1 mieli tego laga także o to sekret tego jak że bardzo dobrego grania w CoD BO2.

Wiesz, jakoś mają opóźnioną reakcję albo to co kolega pisał wyżej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie winie go ani nie mówię że to jakaś lama i tylko teraz ma szczeście :P chodzi mi po prostu o to że nie ma z czego się cieszyć mając takie wyniki i przechwalać się jakim to się jest zaje**stym graczem można zobaczyć jakie lagi (tzn "opóźnienie") maja przeciwnicy będąc blisko niego to jest akurat widoczne gołym okiem.

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego mają opóźnioną reakcję - wystarczy kilka ms laga, żeby całość była niegrywalna. Ja mam tak przez większość czasu ostatnio.

Najlepszy przykład, z dzisiaj, aczkolwiek powtarzający się za każdym razem.

Moja drużyna ma UAV, wiem że koleś zaraz wybiegnie zza rogu, więc się przygotowuję. Nie ma opcji by facet wiedział, że się tam czaję, a nawet jeśli podejrzewa to i tak bez różnicy, bo otwieram ogień w momencie, gdy tylko widzę lufę ( :P) wyłaniającą się zza rogu. Otwieram ogień, wypalam w niego cały magazynek i nagle... leżę. Oczywiście powtórka pokazuje, że koleś wybiegł zza rogu, a ja siedziałem nie reagując, więc wpakował we mnie wszystko co miał.

Zabawne :P Poza tym często nie wyciszam innych i słyszę jakie bluzgi lecą - z reguły ma tak cała drużyna.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj podobną sytuacje. W sumie mogli by dać juz tego patcha ;( bo ja bym chętnie sobie pograł bez nerwów w BO2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×