Skocz do zawartości
DaraS

Call Of Duty: Black Ops 2

Rekomendowane odpowiedzi

Podpisuję się pod tym co kolega kill i numinex napisali. Trafiałem dziś na serwery dosłownie na takie serwery albo nie szło dać dwóch kroków bo spadały ci jakieś rakiety na łeb, albo przeciwnicy mieli 1 kreseczkę na pingu przez co nie szło ich za diabła ubić a jak już człowiek trafi na serwer z przyzwoitą grą to host migrated i dziękuję po grze.

Nic możecie mnie nazywać fanboyem BF3 ale to jest kpina, żeby gra z taką sprzedażą i liczbą graczy nie miała dedykowanych serwerów.

Edytowane przez Valchall
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra jest pro <3 Przez Ethernet'a mam neta do PS3 podłączonego 0 lagów.

Dodajcie do znajomych - Tabciogaraj

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tylko dodaję te filmiki, które wychodzą mi najlepiej. Zapraszam wszystkich do gry, stworzymy jedną drużynę i zagramy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dziś mam wybór BF 3 lub ten CoD. Miło wspominam chwile z Bad Company 2 oraz Black Ops. Nawet powiem wam, że Black Ops ostatnio zaczął mi się nudzić (grałem bardzo dużo). Ten cod wprowadził chociaż trochę świeżości, że się nie nudzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuketown jest w każdej premierówce. Nawet masz znaczek na okładce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  1. Tabcio,chodzi ci dobrze to sie ciesz,inni niemaja takiego szczescia i grajac w ta gre w ktora zaiwestowali 200 zl wyrywaja sobie wlosy z glowy i maja ochote wyrzucic tv przez balkon(naleze do nich).
  2. tez mialem takie akcje z radarem czekalem przygotowany ze scorpionem ,jest to bardzo szybko strzelna giwera,czekam na goscia on wybiega za rogu i ja leze,na powtorce widze,ze wybieg i spokojnie mnie rozwalil ,przymierzyl i ciach.
  3. mam ratio 0,99 i nie moge przekroczyc tego ,pojedynki 1 vs 1 zawsze przegrywam,
  4. jedyny sposob to wlasnie kampic! ale nie potrafie ,ruch i przemieszczanie jest silniejsze odemnie.'szkoda bo gra by byla extra gdy by nie ten shit!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  1. Tabcio,chodzi ci dobrze to sie ciesz,inni niemaja takiego szczescia i grajac w ta gre w ktora zaiwestowali 200 zl wyrywaja sobie wlosy z glowy i maja ochote wyrzucic tv przez balkon(naleze do nich).
  2. tez mialem takie akcje z radarem czekalem przygotowany ze scorpionem ,jest to bardzo szybko strzelna giwera,czekam na goscia on wybiega za rogu i ja leze,na powtorce widze,ze wybieg i spokojnie mnie rozwalil ,przymierzyl i ciach.
  3. mam ratio 0,99 i nie moge przekroczyc tego ,pojedynki 1 vs 1 zawsze przegrywam,
  4. jedyny sposob to wlasnie kampic! ale nie potrafie ,ruch i przemieszczanie jest silniejsze odemnie.'szkoda bo gra by byla extra gdy by nie ten shit!

Dzięki za uwagę, czasami mam to samo. Ja tylko wyczułem sobie bronie jakie są dla mnie dobre i dlatego, nie zawsze, ale dobrze mi idzie. Spróbujcie znaleźć dla siebie taką broń. PDW-57 nią się najlepiej wybiłem + rączka do trzymania i FMJ. Spróbujcie, a poczujecie, że dana broń jest właśnie dla Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broń nie ma nic do rzeczy, jeśli jesteś DO TYŁU O UŁAMKI SEKUNDY. Czy nawet całą sekundę, jak to się już zdarzało. U mnie często jedynym rozwiązaniem jest strzelanie o wiele wcześniej, nim kogoś zobaczę, ale i to nie zawsze skutkuje, bo wtedy ktoś i tak zdąży się zatrzymać.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam broń pomogła i to nawet bardzo, jakbyś widział jak ja kaliczyłem dawniej, a teraz widać 0,0005% postępu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co do tych lagów to prawie każdy z nas tego doświadcza więc wiadomo jak to jest frustrujące. Ja w sumie patrząc po k/d w pierwszych 2 dniach nie miałem zbyt dużych lagów, potem jak wyszedł patch to ratio poleciało na łeb na szyje, na tyle słabo mi szło że miałem problemy z zabiciem 3-4 osób na jednym życiu. I co się stało? Gram ostatnio i jakimś cudem zostałem hostem i szło mi tak dobrze że na 1 mapie 2 razy wezwałem stealth choppera i miałem staty typu 51:13. Nie mówię że to super wynik jak ktoś tam wymiata ale jak ja miałem takie mapy typu 6:26, a tu tylko gdy zostałem hostem 51:13, potem 31:8 to widać jaka jest różnica. Te wyniki to zasługa tylko i wyłącznie tego że na tych mapach kiedy byłem hostem pozostali gracze mieli mega lagi, zresztą np w moim zespole co chwile ktoś wychodził z gry więc przypuszczam że ciężko im było grać.

W Black Opsie pierwszym po jakimś czasie już nawet ładnie mi szło ale tam właśnie nie było takich problemów z lagami, nie pamiętam dokładnie jak było w pierwszych tygodniach po premierze ale później było już całkiem fajnie. I przy BO2 też chyba żeby zacząć jakieś fajny wyniki łapać to pewnie trzeba zaczekać aż to się ustabilizuje, o ile tak się stanie.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie raz +:-, a raz -:+. U mnie na prawie każdej mapie jest migracja hosta ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zamówiłem. Chętnie z wami zagram jutro :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagę, czasami mam to samo. Ja tylko wyczułem sobie bronie jakie są dla mnie dobre i dlatego, nie zawsze, ale dobrze mi idzie. Spróbujcie znaleźć dla siebie taką broń. PDW-57 nią się najlepiej wybiłem + rączka do trzymania i FMJ. Spróbujcie, a poczujecie, że dana broń jest właśnie dla Was.

Ja gram głównie MP7 Laser + Tłumik i wszedł złoty kamuflaż, ratio w okolicach 1.09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja staram się nie używać tłumika. wolę jak mnie widzą na mapie i sami do mnie przyjdą :-)

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chodze z Type 25. Znacznik celu, uchwyt przedni i amunicja pełnopłaszczowa. Czasami z tłumikiem lub granatnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko, że po tej migracji zawsze to ja mam lagi lub 3 kreski połączenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę , jak można tak bardzo s... sprawę z tym multi . Absurd , by mieć jakiekolwiek szansę należy jak najmocniej zamulić łączę , tylko co to wtedy za przyjemność ? Analogicznie z drugiej strony można dostać białej gorączki gdy ktoś zabija nas w ułamku sekund , a na kill-cam widzimy jak to naprawdę wyglądało ... no matrix normalnie . Grałem chyba we wszystkie części CoD-a w tym kilka na PS3, w żadnej nie było takiego kabaretu , śledzicie te wszystkie facebooki i twittery , napiszcie proszę czy twórcy zdają sobie sprawę z tego cyrku i padły już jakieś zapowiedzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam gdzieś te krytycyzmy ze strony fanów BF-a. Kupiłem nawet już sobie season passa do BO2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem mecz życia,po czym kilka sekund przed końcem meczu córcia podreptała do konsoli i wcisnęła EJECT taki byłem zagrany ,że nawet jej nie zauważyłem:)

Edytowane przez Warga13
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zanotowałem kolejną fatalną sesję. Zaraz po niej wystawiłem grę na allegro. Poszła od ręki. Współczuję kupującemu no ale cóż... Niech inni też trochę pocierpią ;)

Będę chciał popykać w CoDa to wrócę to genialnego BO1 albo przejedwabiście wypasionego W@W. Zobaczymy co przyniesie nowa generacja, bo zapewne nowy Cod wyjdzie już w NG. W tej twórcy wyraźnie się pogubili.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×