Skocz do zawartości
DarkShadowPL

Mafia 2 + Dlc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem ze zdobyciem Trofeum w Mafii II - "Pedal to the Metal" mimo,iż osiągam wymagana prędkość 125 mph (200km) na godzine,trofeum nie dostaje.Miał ktoś podobnie ? wie ktoś dlaczego tak jest ?

Edytowane przez chwedo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny,nawet 130 wykazywało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny,nawet 130 wykazywało

Bywa tak.

Mnie również zglichtowało 1 trofeum. Mimo że wszystko robilem jak trzeba.

Ukończ grę -> usuń wszystkie dane gry i zainstaluj na nowo, powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam metodę lennox'a. Jednak upewnij się czy masz ustawione mile czy km?? Jeżeli włączysz limiter w mieście to jeżeli masz mile powinien się ograniczyć do 40 mph.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno mam mph :) jak przejdę do końca zrobię tak jak polecił lennox i dam znać czy podziałało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, jeszcze jedno robisz to w samej Mafii2 czy w którymś z dodatków, bo zaliczy ci tylko w "podstawce"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podstawowej,zwykłej Mafii II

//edit

Udało się ;)

Edytowane przez chwedo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za brakujące 4 trofiki z DLC.

2 już wbiłem. Zostały tylko te najgorsze tj. Explorer i Massacre z JIMMY'S VANDETTA.

Powiem tyle - masakra :D Wolę wbijać 50 lvl w RDR :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem w jaki sposób my mamy Ci w tym pomóc?? Nie wiemy które masz a których 3 nie masz. W poradniku jest interaktywna mapa z zaznaczonymi listami i tylko w taki sposób je możesz zweryfikować innego nie ma. Ewentualnie wklep w YT nr plakatu brakującego Ci to może trafisz filmik z lokacją.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie doczytałem, ale dlc są potrzebne do wbicia platyny ?

W żadnej grze dlc nie są potrzebne do wbicia platyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do pucharka Petrol Head

Napisałeś w nim: " Postarajcie się przed końcem Rozdziału 6 przejechać przynajmniej 15 różnymi pojazdami ponieważ po tym rozdziale niektóre z nich nie będą dostępne a pojawią się w ich miejsce nowe wozy."

Dobra a jak przed końcem 6 rozdziału przejechałem się 13-14 samochodami,a już jest 8 rozdział to trophies wpadnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już rok jak grałem, ale chodzi o to że w grze jest 38 pojazdów, do rozdziału 6 jest dostępnych w grze ok 18-20 pojazdów po rozdziale 6 zmienia się bodajże epoka i są nowsze wozy i jest ich znów ok 18-20 dostępnych więc jeżeli jesteś w rozdziale 8 a jeździłeś 13-14 pojazdami to ile z nich jest sprzed 6 rozdziału?? Bo sam policz powiedzmy 20 pojazdów dostępnych od 6 rozdziału czyli brakuje 10 pojazdów i jeżeli w takiej liczbie nie siedziałeś przed 6 rozdziałem to niestety new game.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie do 6 rozdziału przejechałem 13-14 autami. Teraz jest 8 i mam 18-19 przejechanych i nie wiem czy mam dalej zbierać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś się zdecyduje opisać 2 kolejne DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś się zdecyduje opisać 2 kolejne DLC

Trofiki ma jeszcze tylko jedno DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnienie do trofeum Ladies' Man

W rozdziale 7 jeden z Playboy`ów pierwotnie miał leżeć na stole w kuchni w nowym mieszkaniu Vito, jednak "czasem" może wyskoczyć bug i go tam nie będzie. Nie panikujcie w takiej sytuacji, tylko skończcie rozdział 7.

Na samym początku rozdziału 8 wejdźcie do kuchni, jeśli dalej go tam nie będzie - wyłączcie grę. Włączcie ją ponownie i w kuchni znajdziecie poszukiwaną gazetkę :) (restart gry w rozdziel 7 nic nie daje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań odnośnie pucharków:

 

1. Przejechanie 50 mil jednym samochodem - wybrałem sobie auto i jeżdżę nim na misje, potem grzecznie odstawiam do garażu. W niektórych misjach jednak się nie da (np. jak jadę po gnata do zabicia grubasa w gorzelni - muszę wracać vanem). Czy w takiej sytuacji ten mój przebieg jednym autem się zeruje? Po tej misji autko nadal jest w garażu, widnieje przebieg 21km, jednak nie wiem czy to generalnie dla tego modelu, czy dla tego konkretnego auta?

 

2. Czy auta z DLC wliczają się do liczby 30 aut, którymi musimy się przejechać?

 

3. Piszecie o sprawdzaniu, którego plakatu/playboya brakuje - czy ktoś mógłby mnie oświecić, gdzie to sprawdzić? Po naciśnięciu startu w grze nic takiego w menu nie wygrzebałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Możesz jeździć jednym autem "na raty".

2. Liczą się auta tylko z podstawki.

3. Zanim włączysz grę na dole w Menu.

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Możesz jeździć jednym autem "na raty".

2. Liczą się auta tylko z podstawki.

3. Zanim włączysz grę na dole w Menu.

 

 

1. Nie do końca o to mi chodziło. W zagranicznym poradniku wyczytałem, że musimy przejechać 50 mil TYM SAMYM wozem, a nie TAKIM SAMYM. W skrócie, chodzi mi o to, czy w momencie, jak któreś auto w garażu będzie miało przebieg 50 mil, to pucharek wpadnie? Niezależnie od tego, czy na którejś misji ten samochód gdzieś zostawiłem, tak?

 

2. Wyraziłem się nieprecyzyjnie, mam wersję Platinium, w której oprócz grywalnych DLC jest kilka paczek z samochodami i ciuchami - i te auta liczą się do pucharku. Zresztą już wpadł, chociaż Shadow mnie nastraszył tym postem ;)

 

[...] jeżeli w takiej liczbie nie siedziałeś przed 6 rozdziałem to niestety new game.

 

Dzięki wielkie za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła ukończona, poradnik naprawdę dobrze zrobiony i bardzo przydatny. Mam póki co dwie uwagi:

 

Ważna uwaga dotycząca "znajdek".Jeżeli nie zebraliście wszystkiego w trakcie wątku fabularnego, czyli Playboy'ów i Plakatów i chcecie korzystać z wyboru rozdziałów to pamiętajcie aby po zebraniu pewnej ilości aby zapisało się to nam w profilu gra musi sobie to zapisać, a jako że mamy dostępny tylko autozapis musimy dotrzeć do jakiegoś punktu np. zaczynającego kolejną misję w rozdziale.

Nie jest tak jak tutaj piszesz. W momencie gdy zbieramy Playboya lub plakat gra zapisuje zebranie przedmiotu. Nie trzeba gonić do miejsca, w którym misja zapisze. Niestety ten zapis dotyczy tylko znajdźki, a nie stanu konta, przejechanych kilometrów, etc.

 

 

E.png Exporter bronze.png
Sprzedaj 5 samochodów Derekowi w dokach.
Zaczynając od Rozdziału 7 odblokowujecie możliwość sprzedawania samochodów u Dereka w dokach. Jednak Derek nie przyjmuje byle złomu, dla niego liczą się jedynie auta luksusowe. Najłatwiej rozpoznać je po zamku, mają one po 4 albo 5 zapadek. Ukradnijcie taki wóz, pojedźcie do doków i wjedźcie na rampę na przeciw biura Dereka. Po wyjściu z pojazdu wielki dźwig podniesie rampę i przeniesie ją na statek obok. Po wszystkim dostaniecie niezły zastrzyk gotówki w granicach od ok. 2,5 do 4 tys. dolarów
UWAGA!!!
Pamiętajcie aby dokonać tego przed końcem Rozdziału 13, gdyż w Rozdziałach 14 i 15 nie będziecie mieli już możliwości sprzedawania aut u Dereka.

Należy tego dokonać do rozdziału 12. W rozdziale 13 Derek co prawda urzęduje, dźwig stoi, ale mamy w samochodzie Joe, przez co nie ma możliwości sprzedać auta.

Polecam do tego właśnie rozdział 12. Początek jest taki, że po ubraniu się i odebraniu telefonu możemy free roamować do woli, a z tej miejscówki jest najbliżej do portu.

 

 

Jeśli natknąłbym się jeszcze na coś, to będę pisać :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi 115 listu gonczego z tego filmiku :

 

patrz 6:33

 

nie wiem dlaczego go nie ma w danym miejscu - ktoś wie o co biega ??

 

 

 

 

edit//

 

Mogłby mi ktos kto zebrał wszystkie listy gończe powiedzieć kogo ma na pozycji 158 (tego listu właśnie mi brakuje)

Listy są poukładane albabetycznie moze wiedzac jak sie nazwywa latwiej byloby mi go znalezsc.

Edytowane przez strusiu44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Czy po ukończeniu gry mogę skakać po rozdziałach i wsiadać do różnych wozów dla zaliczenia trophy?

Pytanie kolejne to, jakim samochodem wykonac trophy w któych trzeba jechać 50km/h przez 5 minut? nie wychodzi mi to.
Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×