Skocz do zawartości
DarkShadowPL

Mafia 2 + Dlc

Rekomendowane odpowiedzi

1 - tak

2- obojętnie jakim nie ma to znaczenia - wlacz tempomat i pilnuj aby licznik nie spadł poniżej 30mph ( radze nie przekraczać 40 bo braknie ci miejsca )

Edytowane przez strusiu44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje uwagi do 2 trofek:

1. Petrol head - do statystyk wliczają się również wszystkie ciężarówki, ciągniki siodłowe i dziwadła w stylu mini samochodzików do rozwożenia mleka.

2. End of the rainbow - najszybciej można to załatwić w ogóle nie strzelając, należy szybko wsiąść do swojego auta i jechać za irlandczykiem, a ten zdaje się po jednym albo dwóch zakrętach wysiada ze swojego wozu i zaczyna uciekać biegnąc. Wystarczy wtedy po prostu przejechać gościa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem mam objeżdżonych 14 aut i szukam jeszcze jednego i nie mogę znaleźć, może macie jakąś propozycję?

Edytowane przez hsv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździj po wszystkich dzielnicach i wsiadaj do każdego samochodu, jeśli nawet uważasz, że w podobnym byłeś.

Powinno pomóc, bo samochodów jest całkiem dużo, dodatkowo, każdy ma wiele wersji.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem mam objeżdżonych 14 aut i szukam jeszcze jednego i nie mogę znaleźć, może macie jakąś propozycję?

Spróbuj, jak ktoś wyżej pisał, coś typu ciężarówka, śmieciarka, radiowóz, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że bodajże po 6 misji właściwie całkowicie zmieniają się samochody jeżdżące po ulicach. Pokombinuj i wczytaj rozdział wcześniejszy, bo pewnie wtedy znajdziesz pełno samochodów, których nie używałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździj po wszystkich dzielnicach i wsiadaj do każdego samochodu, jeśli nawet uważasz, że w podobnym byłeś.

Powinno pomóc, bo samochodów jest całkiem dużo, dodatkowo, każdy ma wiele wersji.

 

Pozdrawiam :cool:

 

Dobra myśl, tak zrobię.

 

Spróbuj, jak ktoś wyżej pisał, coś typu ciężarówka, śmieciarka, radiowóz, itp.

 

no właśnie taxi, ciężarówkami i pługiem już jeździłem ale została policja :)

 

Pamiętaj, że bodajże po 6 misji właściwie całkowicie zmieniają się samochody jeżdżące po ulicach. Pokombinuj i wczytaj rozdział wcześniejszy, bo pewnie wtedy znajdziesz pełno samochodów, których nie używałeś.

 

własnie zapomniałem dodać że jestem w rozdziale 5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugie podejście zaliczone wpadł trofik za hard i jeszcze kilka innych.

Do platynki już z górki pozostaje wyczyścić mapę .

 

Zastanawiające że na 2 przejścia znalazłem 1 plakat. Bez laptopa na kolanach się nie obejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugie podejście zaliczone wpadł trofik za hard i jeszcze kilka innych.

Do platynki już z górki pozostaje wyczyścić mapę .

 

Zastanawiające że na 2 przejścia znalazłem 1 plakat. Bez laptopa na kolanach się nie obejdzie

Jeden na dachu budynku na który trzeba skoczyć autem jadąc autostradą jest przegięty :) Powodzenia.

Edytowane przez Firo.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam go doskonale, ile to skoków prawie zaliczonych a nie wyhamowanych na dachu i od nowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden na dachu budynku na który trzeba skoczyć autem jadąc autostradą jest przegięty :) Powodzenia.

Czemu jest przegiety? to jest banal nad banalami,  wskoczylem za 2 razem bo tam sie nie hamuje na dachu tylko celujesz w komin... majac polowe zycia nawet jak mocno przydzwonisz w niego to nie zginiesz. Listy goncze zbieralem z tym poradnikiem (imo najlepszym) i w 8:40 jest pokazane jak to najlatwiej zrobic

takze Pany troche przesadzacie ; p

Co do listow gonczych ja nie znalazlem ani 1 podczas przechodzenia, ale uwazam ze mafia ma jedne z fajniejszych znajdziek (nie chodzi tylko o playboye ale tez listy goncze, jak wygladali i ich ksywki ktore byly trafne)

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×