Skocz do zawartości
monobloss

God of War: Ascension

Rekomendowane odpowiedzi

Ale smyrać tak Kratosa kciukiem po twarzy... to takie perwersyjne... ;)

Ciekawe w jakiej cenie taki zestawik z padem.

Podejrzewam, że tak jak w przypadku infamous 2 - 300zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem inFamous 2 wybrałem zwykłą edycję, a trzeba było brać z padem. Ten ma strasznie paskudny kolor. I jeszcze nadruk, fuj !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem inFamous 2 wybrałem zwykłą edycję, a trzeba było brać z padem. Ten ma strasznie paskudny kolor. I jeszcze nadruk, fuj !

Gust. Mi się zarąbiście podoba. Może opyle jeden czarny i kupie ten.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej zastanawia jego uzbrojenie... Takie jakieś coś zakrwawione i to wcale na Ostrza Chaosu nie wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej zastanawia jego uzbrojenie... Takie jakieś coś zakrwawione i to wcale na Ostrza Chaosu nie wygląda...

On te Ostrza Chaosu to chyba od Aresa dostał, a w tej części mamy do czynienia z wydarzeniami poprzedzającymi poprzednie części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie i tak interesuje raczej singiel. Multi niekoniecznie, sprawdzę na pewno ale nie czuję klimatu wdrożenia sieciówki w taką grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko ta gra trwała dłużej niż 6-7 godzin trójki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu trójeczka była w sam, nie za krótka, nie za długa. Udało się zwieńczyć historię od początku do końca. Aczkolwiek przygód Kratosa nigdy za wiele i każda kolejna godzina była by mile widziana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On te Ostrza Chaosu to chyba od Aresa dostał, a w tej części mamy do czynienia z wydarzeniami poprzedzającymi poprzednie części.

Poprzedzającymi poprzednie części, owszem, ale wciąż PO "podpisaniu paktu" z Aresem ;) Trailer bardzo fajny, będzie epicko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już w marcu.... ach no to diabeł zapłacze jak zobaczy porządnego slashera (taki mały przytyk do przygód Dantego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie trawiłem GoDa, ale multi w nowym wciagnęło mnie na maxa. Szybko i dużo funu. Tylko nie ogarniam tych wszystkich czarów, efektów i ich cooldownów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już w marcu.... ach no to diabeł zapłacze jak zobaczy porządnego slashera (taki mały przytyk do przygód Dantego ;)

God of War tak się ma do DMC jak Burnout do Gran Turismo więc nie wiem skąd to porównanie. Oby w Singlu zaszły jakieś zmiany, bo mam wrażenie że od 2005 roku gram w to samo z innymi lokacjami.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ak - gow od zawsze bylo slasherowym domowym przedszkolem.. zapraszam najpierw do zapoznania sie czym sa prawdziwe slashery a potem komentowac wyzszaosc gowa nad czymkolwiek w tym gatunku gdzie ng, dmc, okabe czy choc y bayonetta to gry o cale dlugosci od gowa ktory jest prosta sieczka z prostackim systemem walki... zreszta ja 6 raz za ten sam prosty system dziekuje bardzo, dmc oraz zajebiscie zapowiadajacy sie mgr to slashery w pelnym tego slowa znaczeniu, a gow?? ot takie domowe przedszkole dla casualowych graczy..

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitka dla Ameryki, jeszcze nie potwierdzona dla Europy.

8390194885_bc5e495759_z.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ak - gow od zawsze bylo slasherowym domowym przedszkolem.. zapraszam najpierw do zapoznania sie czym sa prawdziwe slashery a potem komentowac wyzszaosc gowa nad czymkolwiek w tym gatunku gdzie ng, dmc, okabe czy choc y bayonetta to gry o cale dlugosci od gowa ktory jest prosta sieczka z prostackim systemem walki... zreszta ja 6 raz za ten sam prosty system dziekuje bardzo, dmc oraz zajebiscie zapowiadajacy sie mgr to slashery w pelnym tego slowa znaczeniu, a gow?? ot takie domowe przedszkole dla casualowych graczy..

System walki przeszedł dość duże zmiany co można od razu zauważyć grając w betę, a nie wydaje mi się, żeby w singlu i multi były 2 zupełnie inne systemy walki. Każda gra jest casualowa na easy, a zapewniam Cię, że żaden casual nie skończy GoWa na poziomie wyższym niż normal. Poza tym seria z Kratosem swoją epickością i brutalnością (a i charyzmą głównego bohatera) zjada na śniadanie wszystkie wymienione przez Ciebie gry... razem wzięte :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu jak w kazdym innym temacie, kwestia gustu, skromnie uwazam ze powinno sie wszystko na 3logii konczyc gdyz zalatuje mi to skokiem na kase..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że kwestia gustu ;) Co do skoku na kase, cóż... cała ta branża to jeden wielki skok na kase, co widać dobitnie, szczególnie w obecnej generacji ;) Niemniej najnowszego Kratosa bardzo chętnie ogram, może nie na premierę, ale przy każdym GoWie bawiłem się fantastycznie i myślę (a raczej mam pewność), że i tym razem będzie tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze gdybym ogral tylko trylogie a nie wszystkie 5 i to jeszcze 2x ( na ps2/psp potem w hd na ps3) to bardziej bym czekal na ten tytul... na bank bedzie dobra gra jak kazda czesc ale chyba mam wielki przesyt i 1000 razy bardziej czekam na takiego mgra...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×