Skocz do zawartości
monobloss

God of War: Ascension

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem ONE ma racje i to jest fake. Już od pierwszych sekund widać, że choć zrobiony sprytnie i dość skrupulatnie, to na profesjonalny trailer powyższy filmik nie wygląda. Osobiście to nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić, cóż wymyśli SM w kolejnej części po takim zakończeniu, które zarazem otwierało furtkę do kolejnej części jak i ją zamykało ;) . Myślałem, że już nie będzie kolejnej części, ale czas pokaże. Do czasu oficjalnych trailerów od Santa Monica nie będę się podpalał za bardzo :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I racja. Tez uważam że to fake.

Co do kontynuacji, to jak Ktoś już napisał parę postów wcześniej, gra oparta jest o Mitologię, więc mogą zrobić co chcą z fabułą. Tutaj nie ma żadnych ograniczeń. W Mitologii, to ze ktoś powraca do życia w taki lub inny sposób jest w miarę powszechne i normalne :D Więc tylko możemy się cieszyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, ten trailer to fake, nie wiem w ogóle co tu robi ten temat. Co do GOW IV to myślę, że to będzie jeden z ostatnich tytułów na PS3, który wyciśnie z niej wszystkie soki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli filmik nie zostaje usunięty po kilku godzinach od publikacji to jest niemalże pewne że to fake...Jeśli usuwają (wiecie, jest napisane wtedy że "zostało usunięte w wyniku roszczenia xyz") to znaczy że coś ukrywają a więc coś jest na rzeczy.

Aczkolwiek mamy dużo plotek na temat GoW 4 ... kto wie , może zapowiedź na E3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki tam fake... Halo 3 niby też miało być ostatnią częścią bo wszystko skończone, ładnie pięknie a tu jeb czwórka małymi kroczkami przychodzi.

Serię GoW kojarzy prawie każy, podobnie jak Uncharted czy Killzone więc zostawienie jej byłoby strzałem w stopę dla Santa Monica. No bo, czy oni zrobili jeszczę jakąś fajną grę oprócz God of War?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobić może i by zrobili, ale nie zabija sie kury znoszącej złote jajka. GoW 4 będzie na bank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytałem się czy zrobili a nie czy zrobią. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że nie kojarze... czy jeszcze coś zrobili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie, tym bardziej potwierdza to teorie, że SM swojej serii nie opuści. Jakby tak było to nie otrzymalibyśmy tych części na PSP i reedycji ich na PS3. Kwestia czasu jak na Vite coś się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe co wymyślą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilku bogów i herosów zostało. No i jeszcze wątek Troi nie został poruszony, może to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może.Ale ciekawe jak przywrócą go do życia...przecież Hadesa zabił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już zostało wcześniej napisane mitologia daje takie pole do popisu, że wystarczy, że Kratos nie zostanie wskrzeszony przez kosmitów z Marsa a będzie dobrze.

PS. Muszę w końcu zabrać się za serię na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO może być jakiś chwyt marketingowy, Santa Monica Studios narazie nic nie ogłosiła że będzie wydawać taki tytuł. Więc jeśli nikt tego oficjalnie nie ogłosił to jak może już być trailer. Poza tym oni i tak mają narazie kilka tytułów nad którymi pracują: Starhawk, Sorcery, Datura. A nie było nawet oficjalnej ploki że takie coś powstaje, więc może będzie inny tytuł równie podobny jak seria GOD OF WAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Will vengeance bring redemption? 04.19.12 z oficjalnej strony playstation na fb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już by zapowiedzieli? Troszkę dziwne, że GoW4 miałby sie jeszcze na tej generacji pojawić. Równie dobrze tak samo może być z U4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego by nie. Na ps2 były dwie części, a GOW2 wyszedł pod koniec poprzedniej generacji i można powiedzieć, że zawstydzał tytuły startowe ps3 rozmachem i mimo wszystko grafiką :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego by nie. Na ps2 były dwie części, a GOW2 wyszedł pod koniec poprzedniej generacji i można powiedzieć, że zawstydzał tytuły startowe ps3 rozmachem i mimo wszystko grafiką :biggrin:

Grafiką to zawstydzał "Black". :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie, tylko, że twóry odgrzewają starego kotleta, mogliby wymyśleć coś nowego,

Jak hamburgerom się CoD nie znudził po tylu latach to i God of War nie ma prawa się znudzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Czy zemsta przynosi odkupienie ?". Moim zdaniem może chodzić tylko i wyłącznie o God of War 4. Ja tam się cieszę bo to jedna z moich ulubionych serii i mimo że praktycznie każda oferuje to samo to dalej jest to dla mnie mega przyjemna rozgrywka. Mam tylko nadzieję że nie będzie to God of War na PS Vita.

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ja wiem że lepiej się cieszyc z nowego GoWa, ale czy nikt z was nie pomyslal o tym, ze ten GoW to bedzie na PS vite? Narobil by reklamy, przekonal wiecej ludzi do kupna... Poczekamy, zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego by nie. Na ps2 były dwie części, a GOW2 wyszedł pod koniec poprzedniej generacji i można powiedzieć, że zawstydzał tytuły startowe ps3 rozmachem i mimo wszystko grafiką :biggrin:

Ponoć dwójka mogła wyjść na PS3, ale uznali że PS2 znają dużo lepiej i dzięki temu mogą zrobić coś lepszego, bardziej dopracowanego.

Szansa, że będzie na Vitę jest bardzo duża, ale mam nadzieję że zrobią jak z Motorstorm RC, a nie kolejną reedycję na PS3 za jakiś czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×