Skocz do zawartości
Karol922

Uncharted: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

Domyślam się, że to Twój pierwszy poradnik.

Z tego co bym poprawił:

- przesunąć tytuły na lewo, bo niekiedy ciężko się połapać, który opis jest do którego pucharku

- opisy niektórych ważnych pucharków są bardzo skąpe, np. pucharku dot. poziomu Crushing, daj jakieś wskazówki, na co mają uważać, jak się zachowywać, itd.

- szczegół, ale daj jakąś grafikę z Uncharteda na wstępie, zawsze to ładniej wygląda

Cała reszta dobra, ogólnie dobra robota :D

Ale mimo wszystko dobrze, że napisałeś poradnik.

Szkoda, że nie przeczytałeś przyklejonego tematu, przy następnym poradniku najpierw wrzuć go do mnie na PW, żebym mógł Ci powiedzieć czy coś poprawiać, czy wrzucać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i można by dodać w opisie pucharku Crushing albo Hard, że Crushing odblokowuje się po przejściu na gry na HARD,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna moim zdaniem jest latwa. Niesprawila mi wiekszych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja która powinna być zawarta na wstępie to że gra nie oferuje sama w sobie pucharków tylko medale, te pierwsze są jednak dostępne po ściągnięciu patcha z PSN. Nie powinno się zaczynać gry przed jego pobraniem, jeśli jednak to już nastąpiło to należy skasować game data/save'y, pobrać patcha i zacząć zabawę od początku. Ponadto dodaj pliss powyższe uwagi o odblokowywaniu Crushing i uzyskamy pełny wartościowy poradnik. Plus poleciał! Wielkie dzięki za wkład w ten cenny rozwijający się dział :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie skarby muszę znaleźć na jednym savie? Po przejściu gry wybrałem sobie rozdział, w którym brakowało mi skarbów, znalazłem je, zapisałem na innym savie, jednak po kontynuacji gry na innym savie konsola ich nie zlicza razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontynuowałeś grę z tego stanu gry, który utworzyłeś po zebraniu tych skarbów, czy wczytałeś inny? Jeżeli inny, no to nic dziwnego, że skarbów nie zalicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontynuowałem z tego samego, ale, no właśnie. Na tym nowym przeoczyłem parę skarbów w jednym rozdziale, i wróciłem do nich z nowym savem. Jeżeli z poziomu głównego save'a, z którego przechodzę grę po raz drugi, wrócę do wcześniejszego rozdziału, żeby pozbierać przeoczone skarby i parę medali, to będę mógł bez problemu skoczyć z tą zawartością o parę rozdziałów do przodu, do miejsca w którym fabularnie obecnie skończyłem (skończyłem na rozdziale 7 a chciałbym wrócić do 4 i z powrotem kontynuować zabawę od 7, z tym że ze skarbami i medalami zebranymi w 4)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko zapisuj wszystko na tym samym slocie. Jak skończysz zbierać w tym 4 rozdziale, to po prostu odpal sobie 7 i jedziesz dalej z fabułą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobic te trophy w uncharted 1 brutal expert? co trzeba 5 przeciwnikow z rzedu powalic brutalnym ciosem zawsze ktos mi odda i cale combo idzie w ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobic te trophy w uncharted 1 brutal expert? co trzeba 5 przeciwnikow z rzedu powalic brutalnym ciosem zawsze ktos mi odda i cale combo idzie w ....

Najłatwiej zrobić to na samym początku na statku. Ustaw poziom na easy i wykonuj na przeciwnikach combo :square: :triangle: :square: .

 

Filmik

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@flahu, nie musisz powalić ciągiem 5 przeciwników. Możesz powalić jednego brutalnym ciosem a następnie zginąć i czynność tą powtórzyć 5 razy. Można to wykonać niemal w każdym momencie gry. Trick działa niestety tylko w przypadku Uncharted Drake's Fortune. Podobne trofeum przy U2 wymagające 10 zabójstw z rzędu brutalnym ciosem już tak niestety nie wykonasz. Ja to zrobiłem bodajże w rozdziale 3, po ucieczce Drake'a z łodzi podwodnej i spotkaniu z Eleną.

W razie wątpliwości odsyłam do filmiku:

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×