Skocz do zawartości
drk2

Tales Of Graces F

Rekomendowane odpowiedzi

193136-togf.jpg

Wszyscy tu narzekają na małą ilość jrpg na ps3 a tymczasem właśnie wyszedł w Usa Tales of Graces po angielsku a tematu na tym forum nie ma. Port z Wii z 2009 roku ale cenne jest to, że jest to typowa japońska produkcja bez żadnych prób przypodpbania się na siłe zachodniemu odbiorcy. Jest demko na jpn store. Ktoś w to grał na Wii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć że jest demko zaraz pobiorę .

Ja zawsze lubiłem serię "Tales of ... "

Może nie są to jakieś wybitne gry porywające fabularnie ale zawsze kilkadziesiąt godzin ciekawego typowo japońskiego jrpg .

Najlepsza była tales of destiny 2 na psx wtedy to byla miazga graficznie a i dubbing był co było kosmosem na obecne czasy .

Na ps2 pamiętam Legendie (średniutka) i Tales of abyss(nieco lepsza )

Szkoda że nie wyszła Vesperia :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem filmiki na youtube, przecież to wygląda jak gra dla dzieci w wieku przedszkolnym...

Uwielbiam jrpg, za czasów PsOne grałem głównie w te gry, no ale k..... bez przesady :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego niby dla przedszkolaków ?

Bo bajkowa grafika ?

Fakt Aurona tam nie znajdziesz ale przecież seria zawsze tak wyglądała .

Grałem nie tak dawno Tales of symfonia i mogę śmiało napisać że przebija większość JRPG z PS3 .

Postacie pomimo pozornej dziecinności i cukierkowatości na prawdę dają się polubić w przeciwieństwie do takich kukieł chociażby ze Star Ocean 4 czy Resonance of Fate (to tylko moje zdanie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że gra będzie zła, ale dal mnie też bardzo ważnym aspektem jest wygląd postaci, odgłosy które z siebie wydają.

Spędzenie 50h przy piskach 10latków, bijących kurczaki to dla mnie za dużo :P

Jednak, żeby nie było pobiorę dziś demo jak wrócę do domu i zobaczę bo może rzeczywiści się mylę.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie też tolerancja zmalała na tego typu rzeczy ale chociaż może okrzyki w czasie walki bedzie można wyłączyć.

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się np. zawsze podobało jak przy odpalaniu skilla czy magi postac wypowiadała nazwę np Demon tempest strike ! :P

I krótka gadka po walce podczas dodawania exp itp takie typowo Talesowe lubię to :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślałem może któryś z użytkowników z warszawy będzie jeszcze ten tytuł zamawiał to mógłby jedną kopię dodatkowo zamówić to chętny byłbym na kupno w warszawie oczywiście, jeśliby była taka możliwość,Sam bym zamówił ale nie znam procedur a po drugie nie jestem zameldowany nigdzie w stolicy więc będzie naprawdę ciężko. Byłbym bardzo wdzięczny. Zastanawiam się ile zapłacicie za swoje kopie gry 199 zł to cena gry a z przesyłką pewnie wyjdzie z 230-240 zł ?

Edytowane przez davis17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra już ktoś?

Ja nadal czekam aż dopłynie do mnie mój egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie odświeżam - ktoś ma/gra i może się podzielić wrażeniami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja "niestety" swój egzemplarz opchnąłem kumplowi, nawet nie rozpakowałem, ale 3 stówki to niezły zarobek.

Czekam na europejską premierę, Veperie przelazłem wszerz i wzdłuż i uważam ten tytuł za najlepszego jRPG'a na tą generację, a Graces f zapowiada się naprawdę zacnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Wy w ogole sie zaopatrujecie w te Talesy? Na Allegro nic nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej ze stanów, mi żona znajomego podsyła, jak wysyła paczkę rodzince to przynajmniej przesyłka nic mnie kosztuje.

Jak sobie zamówisz z jakiegoś sklepu to ok 240 w porywach do 270zł Cie to wyniesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W strefie Schengen... ;) Amazon, Ebay, itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graces f w strefie to dopiero sobie kupi 1.09.2012, teraz jedyna opcja to "hamburgery" niestety.

Jak nie możecie dorwać gier to obejrzyjcie sobie Tales of.. Vesperia first strike, Symphonia i Phantasia, cholernie dobre animacje.

Ja jak na razie ogrywam Tales of World Radiant Mythology na psp, jeśli kiedyś się miało styczność z innymi Tales'ami to gra wciąga jak bagno, pełno smaczków i postaci z innych Tales'ów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graces f w strefie to dopiero sobie kupi 1.09.2012, teraz jedyna opcja to "hamburgery" niestety.

Jak nie możecie dorwać gier to obejrzyjcie sobie Tales of.. Vesperia first strike, Symphonia i Phantasia, cholernie dobre animacje.

Ja jak na razie ogrywam Tales of World Radiant Mythology na psp, jeśli kiedyś się miało styczność z innymi Tales'ami to gra wciąga jak bagno, pełno smaczków i postaci z innych Tales'ów.

Czasami pojedyncze sztuki się trafiają w strefie na aukcjach - tyle że też sprowadzone...

Animacje napewno obejrzę - po filmikach na Youtubie zapowiadają się nieźle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera już za kilka tygodni...

Ktoś kupuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Ja, po ograniu Tales of Vesperii (obok Lost Odyssey najlepszy jrpg tej generacji so far imo) i obecnym ogrywaniu na 3dsie Tales of Abyss 3D z mila checia przyjme kolejna czesc tej wspanialej serii ktora na stale juz chyba zagosci w moim sercu (zwolnilo sie miejsce po eksmisji gownianych fajnali 13 soon to be known as "lajtning saga").

Bardziej jednak czekam na Xillie :)

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to dopiero chyba w 2013 wychodzi - trochę długo, no i Ni No Kumi po drodze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera za 19 dni, ale jak ktoś ma nadmiar kasy i parcie na szkło to w Game Over jest za 239zł hamburgerek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pójdę do Manu w łodzi i zobaczę...tam też jest sklep z grami używanymi/nowymi...mieli nawet tanio bleacha który dalej na allegro stoi nieźle...może też będą to mieli taniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo...ale obstawiam że niestety nie dadzą takiej możliwości :(

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99% nie będzie można zmienić, ale za to dostajemy prawdziwego japońskiego rpg'a bez naleciałości z zachodu, a to znikome przypadki na chlebak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Tales Of Abbys można było...szkoda że tutaj nie dadzą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×