Skocz do zawartości
drk2

Tales Of Graces F

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli liczyć tylko podstawową kampanię to ukończyłeś jakieś 70%. Co do żółwia to jesteś pewien, że masz go zabić, a nie jedynie zdobyć jego futro? Jeśli tylko futro to potrzebne Ci będą ataki, które mają szanse na ukradzenie rzeczy od przeciwnika, bijesz go aż itemek dostaniesz i potem uciekasz z walki. Dokładne możliwości New Game+ wypisałem kilka postów wcześniej, ale prócz niego będziesz miał jeszcze dodatkową kampanię na około 10-15h grania i jeden wielki bonusowy dungeon z wypasionym poziomem trudności ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freakstar lub kto inny jestem w Lambdyjskim kokonie kiedy będę mógł śmiało latać po świecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo, przejdź aktualną lokację, pooglądaj cutscenki i możesz fruwać swobodnie. Teraz czeka Cię dobrych kilka godzin wykonywania pobocznych questów i tym podobnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak prezentuje sie rozwoj postaci w ToGf? Mamy mozliwosc swobodnego expienia i rozwijania umiejetnosci?Czy jest sporo sprzetu do zbierabia(zbroja,bron,artefakty itp). Troche denerwowala mnie liniowosc w stylu FF13 i brak swobody w rozwoju.Chcialbym licytowac dzisiaj limitke i staram sie dowiedziec czy warto...Bede wdzieczny za odpowiedzi,:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swobodne expienie jest możliwe, a wręcz zalecane by dać radę na wyższych poziomach trudności. Co do rozwoju umiejętności to możemy je rozwijać poprzez zdobywanie i levelowanie "tytułów", które każda postać dostaje oddzielnie, zaś to jakie dostajemy zależy od tego jak walczymy, jakich skillów używamy, niektóre są nagrodami za questy poboczne itd. Ogólnie jest trochę swobody w rozwoju postaci, możliwe jest też wymaksowanie wszystkiego, to jednak zajmuje sporo czasu, bo każda postać ma około 150 różnych tytułów do zdobycia. Sprzętu nie brakuje, a możliwość modyfikacji za pomocą odpowiednich shardów sprawia, że szybko dostosujemy swoje wyposażenie do naszych wymagań. Gra jest liniowa, lecz nie odczuwamy tego tak strasznie jak w FF13, możliwa jest też pełna swoboda, lecz to dopiero po ukończeniu około 3/4 rozgrywki.

Ps: Chyba zostanę samozwańczym forumowym specem od Tales of Graces F xD

Edytowane przez Freakstar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Freakstar.A wrogowie respawnuja sie?Fabula wciaga?Bohaterowie sa ciekawi czy na poziomie SO4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrogowie się respawnują, fabuła jest znośna i ma kilka lepszych momentów, a postacie mi przypadły do gustu. Szczególnie rozmowy między bohaterami są dobrze wykonane, jest kilka perełek przy których można się porządnie uśmiać (przedstawienie teatralne wymiata).

Edytowane przez Freakstar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem przedstawienie, rozwaliło mnie kompletnie.

Jest jakaś lepsza broń od Excalibura dla Asbela? W sumie gram Hubertem i używam Bahamuta jak na razie.

W jaki sposób odblokować dodatkowy dungeon?Rozwaliłem 3 smoki i nie wiem co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By go odblokować musisz przejść grę, a następnie wczytać ostatniego save, który się robi tuż przed czy po (nie pamiętam dokładnie) napisach końcowych. Przeniesie Cię on do miejsca tuż przed walką z ostatnim bossem, selectem aktywujemy nowy dialog między postaciami i podążamy według wskazówek w nim zawartych. Co do najlepszej broni dla Asbela to ciężko powiedzieć, najlepsza będzie ta, której poświęcisz najwięcej czasu i dociągniesz ją do +15 czy więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusicie panowie kusicie a i trailery są całkiem niezłe. Tylko ta cena :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Talesy długo trzymają cenę, chociaż nie wiem dlaczego.

Ja za swój one day edition zapłaciłem 180zł i jak na razie gra warta każdej złotówki, a już 86h na liczniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurw.......a panowie niewiem co zrobiłem i szlak mnie trafi natomiast skończyłem grę zapisałem i zagrałem w te Lineage and Legacies i zrobiłem save na tym starym a mam tylko jeden save i już nie mogę zrobić Excalibura ani nie mam tego nowego dungeona fakin szit pomocy co teraz zrobić ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejść do końca, zdobyć dużo lepszy miecz, zdobyć accela, zdobyć lepsze tytuły i rozwalić Rockgage 1 atakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie bój, nie wszystko stracone. Ukończ po prostu Lineage and Legacies i następnie wczytaj save zrobiony na samym końcu. Zaczniesz tuż przed ostatnim bossem w głównej kampanii i będziesz mógł spokojnie dostać się do bonusowego dungeona itd. Co więcej Twoje postacie będą miały teraz specjalną zdolność Accel uzyskaną w L&L, więc będzie ciut łatwiej.

Edit: kypq był minimalnie szybszy w pisaniu ;p

Edytowane przez Freakstar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli jak ukończę te Lineage and Legacies to będzie możliwość save zrobie save wczytam i będę przy ostatnim bosie + dokończę sobie questy w tym zdobędę Excalibur jak tak to świetnie na razie mam dla każdej postaci te świecące bronie Asbel-Radiant hollow itd, Accel mode też już mam i jestem w Arcadia Garden muszę grać na evil czasem na hard bo na chaosie mnie leją he he , a propos tego turtlesa na pustyni jak go ubić jednym ciosem mam Accel mode i tytuł dla Chuberta i Cherii z tym że zadany damage konwertuje na atak ustawiam sobie (już wymasterowane) ide na żółwia z tym że on nie zadaje mi nawet na chaosie 999.999 tylko najmocnieszy cios u niego to 120.000 a i tak po tym strzale Chubert nie oddaje mu ciosu z taką mocą co robię źle ?

Już chyba wiem muszę mieć trzy książki ( posiadam je) które osłabiają mi statsy jak skończę Arcadia Garden To go ubiję myślę.

Ps.Jest możliwość ponownego ubicia turtlesa jak się go już raz zabije.

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps.Jest możliwość ponownego ubicia turtlesa jak się go już raz zabije.

Tylko poco jak on nic poza trofikiem i tytułem nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nic poza 60.000 GALD nic nie daje w wydaniu skośnych braci daje mnóstwo EXP,SP i Gald a tu dupa zbita , no kończę chyba L&L bo jestem na końcu Fodra's Core fajne tam są te golemy kurna ciężko mi wydropić broń dla Asbela a gram na hardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile zajmuje L&L, bo jestem na samym końcu main arc i się zastanawiam czy skończyć, czy lepiej porobić resztę questów?

Co do żółwia to pozdejmuj jeszcze ekwipunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak chcesz grać ja mam coś 10h z tym że dużo walczyłem żeby zdobywać black orby i inne pierdoły potrzebne do robienia lalek , ja jestem w Fodra's Core i chyba to jest końcówka więc jeszcze powalczę z potworkami i powiem tak 7h jak chcesz skończyć szybciej albo ponad 10h jak chcesz się pobawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się bawię, łażę po desert ruins, puzze tam są pochlastane i na chaosie jedną walkę tam wygrałem, a tak to mi kroją dupsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te golemy w Fodra's Core to najlepsi przeciwnicy aby zrobić 999 hitowe kombo( daje to 999 grade).

Zawsze się bawię, łażę po desert ruins, puzze tam są pochlastane i na chaosie jedną walkę tam wygrałem, a tak to mi kroją dupsko.

Ale ci przeciwnicy tam są łatwi - to nie poziom Zone Cage. Problemem może być że rzucasz się na chaos pomimo że nie opanowałeś jeszcze systemu / nie wyuczyłeś się odpowiednich technik.

Fakt puzzle tam są najcięższe w całej grze.

A teraz wracam do Xilli2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak są łatwi może na easy grałeś? Chyba że taki fifa rafa z Ciebie:P

Squal który masz lv i ile dopakowałeś mixer'a?

Gra skończona, piękny tytuł, czas na dodatkowe dungeony, a potem od nowa:)

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak są łatwi może na easy grałeś? Chyba że taki fifa rafa z Ciebie:P

Squal który masz lv i ile dopakowałeś mixer'a?

Gra skończona, piękny tytuł, czas na dodatkowe dungeony, a potem od nowa:)

Sorka że tak długo nie odpisywałem ale już nie mam tej gry a wszystko se przeszłem ja skończyłem na 147lv jakoś w ten deseń , a mixewra miałem 2370 bo wjebałem z początku jakieś papu co co walka mi się gotowało i nabiło dopiero pod koniec gry skapowałem oco biega z tym mixerem he he ale wstyd niestety tak było , gra piękna dawno nie grałem w tak fajnego rpg.

Ps.No ja 80% gry waliłem na chaos 5%na Evil całą resztę na hard i powiedzmy 1%na moderate albo 0,5% he he, czasem szło dostać do głowy zwłaszcza walki z bosami , ten na tej arenie mnie wpienił jebaniec zlałem go poniżej 80% hp to mi kumpli ze składu załatwiał na hita piepszony oszołom.

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jak na razie udało się załatwić Lambda Angelus w 57 sekund na 92lv, i brnę dalej w Zhonecage , żeby arenę dokończyć przed future arc.

114h i zero znużenia tytułem, a to się rzadko zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×