Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mi się odechciało grać w tą gre po kilku minutach ze względu na klatkowanie obrazu.Nie po to kupiłem konsole by gra mi skakała jak na pc.Chętnie pozbył bym się pudełka z tą gierką za symboliczne 100zł a w sklepach nie chcą wymienić bo mówią że nie ma na to popytu ze względu na to jak działa na ps3.Ogólnie gierka jako gierka 8/10 grafika 9/10 płynność animacji 2/10.Z resztą podobnie odpadło w przedbiegach pro evolution soccer 2008 jak zobaczyłem jak działa na niby wspaniałym ps3 dużo gorzej niż na moim 3 letnim pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz problem z konsolą? U mnie ta gra śmiga aż miło,poza tym zero zwiech itp. Jedynie spadki animacji są kiedy podbijam strażnice w momencie kiedy kamera wiruje w koło żeby pokazać okolice to są minimalne spadki animacji.

Skoro u Ciebie tak chodzi to są tego 2powody,albo nie masz Sonki podpiętej do sieci co się wiąże z niemożliwością pobrania aktualizacji gry. Drugoi powód to sama konsola,inne gry działają płynnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może masz problem z konsolą? U mnie ta gra śmiga aż miło,poza tym zero zwiech itp. Jedynie spadki animacji są kiedy podbijam strażnice w momencie kiedy kamera wiruje w koło żeby pokazać okolice to są minimalne spadki animacji.

Skoro u Ciebie tak chodzi to są tego 2powody,albo nie masz Sonki podpiętej do sieci co się wiąże z niemożliwością pobrania aktualizacji gry. Drugoi powód to sama konsola,inne gry działają płynnie?

to nie wina konsoli pop prostu ta gra tak dziala na ps3. Tylko niektorym sie nie zawiesza. ciekawe czemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm tzn mi gra się ogólnie ani razu nie zawiesiła a może grałem w nią łącznie z 5 godzin.Konsole mam sprawną 3 miesięczną aktualizowaną każdym updatem.Wydaje mi się poprostu że wydawca niedopracował tej gry pod względem działania na ps3 podobnie jak pes2008.Tylko zdenerwowało mnie to jak tydzień po zakupie ps3 za ciężko zarobione pieniądze, kupuję gre która przypomina swoim działaniem gry które doprowadziły mnie do odstąpienia od grania na pc czyli spadki animacji itd.Ogólnie to tylko o to mi chodzi że wydając pieniądze na konsole oczekuję że gra którą odpale będzie działała 100% płynnie.Jeśli chodzi o samą gre fabułe itd to nie mam nic do zarzucenia.Jeśli chodzi o inne gry to działają bardzo płynnie tylko właśnie te dwie gry cierpią na komforcie grania czyli pes 2008 i assasin creed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat AC wogóle się nie klatkował, tak samo oni razu nie przytrafiła się zawiecha. Pod względem technicznym nie mogę grze nic zarzucić, przynajmniej po patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki, troche pogooglalem i nic nie znalazlem, wiec przypuszczam, ze po prostu jeszcze nic nie wiadomo ale... wie ktos moze, cos na temat drugiej odslony Assassins Creed? Jakas data, itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie ta gra nie zawiesila ani razu moze to dlatego ze mam konsole 60 GB co do samej gry to jest poprostu boska pod zwgledem fabuly i klimatu na pewno grafika tez nienajgorsza a nawet jedna z lepszych. Dla mnie ta gra jest warta kazdej wydanej na nia zlotówkii tylko szkoda ze taka krotka i nie ma multi fajnie by bylo pociachac straznikow/poskakac w 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie z innej beczki, troche pogooglalem i nic nie znalazlem, wiec przypuszczam, ze po prostu jeszcze nic nie wiadomo ale... wie ktos moze, cos na temat drugiej odslony Assassins Creed? Jakas data, itd?

oficjalnie nic nie ma, ale gra na 100% powstanie - za dobrze się sprzedała, aby ukręcili serii łeb. No i fabuła została zrobiona typowo pod sequel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja także posiadam egzemplarz 60 giga i powiem że nic się z nią nie dzieje chodzi znakomicie a sama fabuła jest fantastyczna. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 g i bez najmniejszych problemów.W ogóle czytam tu od czasu do czasu o różnych problemach uzytkowników PS3 - kurcze mnie sie to nie zdarzyło ani razu. Może dlatego ze trafilem na jakas dobrą serię - konsole kupilem w dniu premiery w Polszcze.

Co do gry to dla mnie ok tylko troche nuzaca no i bez sensu ze nic nie ma za zebranie wszystkich flag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kopia już płynie (brat przypływa z moim AC 8 maja). Nie mogę się doczekać jak będę fruwał po dachach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

moja kopia lezy .... a na niej 1mm warstwa kurzu , taki nudny produkt ze nie chce sie do niego wracac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Assassin;s Creed ma wibracje od początku, czy trzeba do niego jakąś aktualizacje ściągać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 40gb i gra mi cala chodzila od poczatku do konca wysmienice, swietnie sie gralo i teraz tylko czekam na druga czesc...

A do do kolejnej czesci wiadomo cos na jej temat, a konkretnie kiedy wyjdzie?

co do tego ruwania po dachach to nie jest az takie ciekawe, ogolnie pod wzgledem sterowania to wszystko banalne i troche rozczarowywujace, po prostu wciskasz 2 przyciski i koles juz sam skecze a Ty tylko idziesz przed siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 40 gb i żadnych spadków nie miałem - generalnie wolno chodzi (ale to chyba taki rodzaj gry), ale jest płynnie. Może co poniektórzy powinni oddać konsole do serwisu, bo jak im tak ścina to może jakieś przegrzewanie gpu? Przynajmniej karta graficzna jak się przegrzewa to też potrafi nieźle ściąć lub zawiesić grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam żadnych problemów.

Co do gry to należę do ludzi z kategorii "można ją kochać, albo nienawidzić" - ja opowiadam się za tą 1 wersją Fakt,że zadania są identyczne, ale gra ma coś w sobie, tą magię, która większości gier jest obca. Ja poczułem klimat "skrytobójcy". Do tego te piękne miasta... aż dech zapiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam 40-stkę i gra chodzi bdb , spadki animacji wystepują notorycznie że mogł bym je wyliczyć na palcach jednej dłoni podczas 30-sto godzinnego grania ogółem.

Fajna koncepcja na grę ale wszystkiego za mało - ciosów, fatali, animacji ogólnej, głosów postaci(przy podsłuchiwaniu 50 osób może usłyszałem 4-5głosów) broni, questów , misji i tak moge wymieniać całą składnie gry. Nie znaczy to że gra jest słaba tylko że słabo rozwinieta z dobrymi patentami, mogło poprostu by być o wiele lepiej.

W Assassin's Creed świat jest naprawde spory ale za mało jest w nim do robienia , szkoda, oby sequel załatał te luki które pozostawił pierwowzór

rzecz biorac gra warta uwagi, ale po przystępnej cenie ~~150zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam 40gb i gra mi cala chodzila od poczatku do konca wysmienice,
ja mam 40 gb i żadnych spadków nie miałem - generalnie wolno chodzi (ale to chyba taki rodzaj gry), ale jest płynnie.
Ja też nie mam żadnych problemów.
Posiadam 40-stkę i gra chodzi bdb , spadki animacji wystepują notorycznie

Byście pograli bez patcha, to byście tak nie ćwierkali Pamiętać należy, że nie każdy ma podpiętą konsolę do neta, skąd można pobrać sobie łatkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom, ale jakoś piszesz na forum. Możesz zgrać na pendrive'a i wgrać na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie akurat AC wogóle się nie klatkował, tak samo oni razu nie przytrafiła się zawiecha. Pod względem technicznym nie mogę grze nic zarzucić, przynajmniej po patchu.

Nie rozumiem, chyba każdy postrzega klatkowanie obrazu w inny sposób. Ta gra klatkuje i nie da się ukryć, nie macie cudownych konsol, a sam update nie zmienia wcale tak wiele. Konwersja jest spartolona niestety.

Cóż - dla jednych płynnością jest 15 klatek, dla innych 60. Jeśli mi cokolwiek w jakikolwiek sposób zwalnia czy ścina, a już tymbardziej na konsoli, po prostu odechciewa mi się w to grać, bo przyjemności za dużej nie ma. Szkoda, że na PS3 jest tyle gier, które mają z tym problemy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem przeczulony na tym punkcie, ale jak spadanie my raz na jakiś czas animacja do 26 fps na 2 sec to nie robię z tego awantury ^^ Pamiętam, że w demie HS mi trochę przycinało w porównaniu do AC ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie chodzi mi tu o spadanie do 26 FPS na 2 sekundy, bo na takie coś jeszcze przymykam oko, jeśli gra jest naprawdę wciągająca i fajna.

Ale Assassin's Creed niestety często spada poniżej tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×