Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wie może w jakiej wersji jezykowej jest AC 1 i 2 na ps store. Wogóle mamy gdzieś taki wykaz co jest PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem. Zacząłem grać w AC dawno temu, ale przestałem ponieważ doszedłem do pewnego momentu w grze, zrobiłem wszystkie dostpne misje na mapie i nie wyświetliła sie kolejna, po prostu nie mam misji. Co mam zrobić ? Nie wiem w którym momencie gry jestem ponieważ teraz nie mam dostepu Ps ponieważ jestem poza domem ale z nudów postanowiłem zapytać bo może dokończę gre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie wiesz, w którym momencie jesteś, to jak ktoś ma Ci pomóc? Spróbuj wrócić do siedziby assassynów, albo ich człeka w danym mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że temat stary ale co tam...

 

Nie miałem żadnej styczności z grą z serii Assasins Creed i tylko chce zapytać o te flagi które się zbiera po lokacjach bo nie wiem czy jest w ogóle sens szukania ich dla zwykłego niedzielnego gracza jak i tak nie wiem co się dostanie po uzbieraniu wszystkich a szczerze to nigdy bym ich bez poradnika na jutubie sam nie uzbierał a samo zbieranie to jakieś pewnie 3 godz. więcej grania. Podpowiedźcie tylko co z tymi flagami, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz parę trofeów i nic więcej. Zwykła bezsensowna znajdźka jakich w grach wiele.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy AC nie miał trofeów. Za zebranie flag nic nie dostaniesz. Zbierasz dla własnej przyjemności. Za to za zebranie piór w AC2 jest trofeum i peleryna dla Ezia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zapytałem bo bez sensu biegać za tymi flagami jak i tak nie wiem czy je wszystkie znajde i zawsze ta jedna gdzieś się ukryje. Przyznam że właśnie w pewnym momencie chciałem je zbierać ale dobrze że najpierw pytam a później działam. Ogólnie trofea mnie nie interesują, tak samo jak zbieranie flag tylko właśnie to co ewentualnie mogłoby się dostać za zabranie wszystkich flag i np. gdyby to było dodatkowa mapa (miasto) to skusiłbym się na ich szukanie.

 

Gre mam już ukończoną, nie spodziewałem się że będzie krótka. Jedyny plus za misje dodatkowe to to że dodają one paski energi co pomaga nam na samym końcu w ostatecznej walce z ostatnim "zły" asassynem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×