Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie Ubi jest najlepszym studiem robiacym gry.... Ma bardzo oryginalne i grywalne marki... A assassin's creed stal sie dla mnie jedna z oryginalniejszych gier 2007. Moze nie jest najlepsza gra ale jedna z lepszych napewno... przynajmniej dla mnie !

Dla mnie Ubisoft zalewa nas coraz większym chłamem, wydaje w cholere gier bardzo średnich a super zapowiadające się tytuły z ogromnym potencjałem pieprzy. Zamiast na prawde dopracować gry to wypuszcza je jak najszybciej i jak najwięcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie Ubisoft zalewa nas coraz większym chłamem, wydaje w cholere gier bardzo średnich a super zapowiadające się tytuły z ogromnym potencjałem pieprzy. Zamiast na prawde dopracować gry to wypuszcza je jak najszybciej i jak najwięcej.

w sumie to masz racje ale teraz to chyba wszyscy tak robia w dobie kryzysu i ciaglych odcinan kuponow od gier ...

Ale w grach ubi jest cos innego cos co wyroznia je od gier EA... np. PoP jako seria czy tez R6 , albo End War czy chociazby Vegas tylko takie lekko okaleczone sa te gry...Gdyby posiedzieli by nad tymi grami to napewno kada z tych gier zaslugiwalaby na miano HITU...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w sumie to masz racje ale teraz to chyba wszyscy tak robia w dobie kryzysu i ciaglych odcinan kuponow od gier ...

Ale w grach ubi jest cos innego cos co wyroznia je od gier EA... np. PoP jako seria czy tez R6 , albo End War czy chociazby Vegas tylko takie lekko okaleczone sa te gry...Gdyby posiedzieli by nad tymi grami to napewno kada z tych gier zaslugiwalaby na miano HITU...

PoP właśnie jest typowym przykładem gry z super pomysłem, ślicznie zrobionej ze spieprzonym gameplayem, tak samo jest z Far Cry 2, Assassinem i kilkoma innymi grami. I to nie chodzi o kryzys tylko wydaje mi się że do podejście do tworzenia gier. A natomiast EA zaczęła świetne tutyły wydawać: Dead Space, Mirrors Edge, Mass Efect, Battlefield, w przyszłoci ciekawie się zapowiada druga część Mass Efect albo np Dante's inferno. Wg mnie EA aktualnie dużo lepiej się prezentuje, Fifa wreszcie trzyma poziom, oczywiście nie mówie że mają same super gry, bo np nowy władca pierścieni jest bardzo słaby, Tomb Raider podobno też bez szaleństw. Ale wreszcie widać, że ta firma stawia na nowe i ciekawe gry takie jak podałem wyżej.

A UBI? Wielkie oczekiwania i równie wielki zawód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tez musisz zauważyć że to są dwie różne firmy i dwa różne portwele...

Zresztą w moich oczach EA straciła zaufanie m.in. z powodu daremnych części NfSa itp...

To nie kryzys tylko mentalność ludzka...

Sami zauważnie i pomyślcie co taki człowiek sobie myśli:

Zrobimy grę/sage nazbieramy fanów to i tak nawet jeśli kolejna część będzie kiepska czy też nie to i tak to kupią...

Na tym się kase trzepie a jak widać że jeszcze kasy brak to się to szybciej robi...

Gdyby byli ustawieni.. to robiliby takie gry ze oczy na orbite wyłaziły...

Czy jakoś tak ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA to gigant i temu nikt nie zaprzeczy. Dla mnie Ubi może się zrehabilitować AC2 lub nowym BG&E. "Fabryka czekoladek" jest moim zdaniem nastawiona pierwszorzędnie na zysk a dopiero na drugim miejscu liczy się jakość gry (Undercover, Conquest).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zabierać się za drugą część - niech dadzą nam w końcu te trofea!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamiast zabierać się za drugą część - niech dadzą nam w końcu te trofea!!!

A w ogóle takowe obiecali ? Chyba przegapiłem jakiegoś newsa :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamiast zabierać się za drugą część - niech dadzą nam w końcu te trofea!!!

za dużo czasu od premiery minęło, za mało osób kupiłoby grę dla trofeów aby im się to opłacało. Chociaż gra jest wybitnie pod trofea...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i AC monotonny ale widok sredniowiecznych mias tętniących zyciem az zapiera dech w piersiach ^^

i mam takie pytanie z innej beczki

troche nie rozumiem jak podczas walki robic combosy (takie "filmikowe") przyciskam r1 i wciskam kwadrat gdy uderzy mnie wrog to czasem wychodzi ale wydaje mi sie ze cos robie zle ;p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze i AC monotonny ale widok sredniowiecznych mias tętniących zyciem az zapiera dech w piersiach ^^

i mam takie pytanie z innej beczki

troche nie rozumiem jak podczas walki robic combosy (takie "filmikowe") przyciskam r1 i wciskam kwadrat gdy uderzy mnie wrog to czasem wychodzi ale wydaje mi sie ze cos robie zle ;p?

zapiera zapiera, ale na jak długo ?? To samo miasto za 3cim razem nie zapiera tchu tak jak za pierwszym ;).

A co do tej sekwencji to chyba chodzi ci o kontratak. Masz nacisnąć guzik w momencie zadawania ciosu przez przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić tą grę znalazłem ofertę za 50zł. Opłaca się? Myślę, że gra jest ciekawa. A czy naprawdę jest taka krótka? Ile czasu zajęła Wam część fabularna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra moze nie jest taka krotka ale ciagle jest to samo powtarza sie wszystko strasznie ... ale za 50zl warto gra sie naprawde fajnie :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra to na ok. 18 h wystarcza... Troche racja monotonna ta gra ale jak najbardziej warta tych 50 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie :(( smialo kupuj 50zl to nie az tak duzo a pograsz sobie co na mnie zrobilo wrazenie to grafika miast cos pieknego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie AC jest jedna z najciekawszysch marek ubisoftu ,ale niestety to nie czyni jej najlepsza gra z tej stajni. Gdyby nie pare 'szczegolow' to byla by to chyba naj naj gra ubisoftu bo co do klimatu to ta gra jest na I-wszym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając opinie w tym temacie byłem zniechęcony do assasina

Ale w koncu kupilem swój egzemplarz i muszę to napisać GRA JEST BOSKA

Pomimo spadków frameratu grafika jest super a pierwsze 2 godziny gry zapierają dech w piersiach

Zgoda potem już wieje nudą ale i tak polecam szczerze zagrać w tą grę

Zdziwiony jestem że AC jest tak łatwy,nawet dla takiego lamy jak ja ,nie to co w UNCHARTED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiecie coś z tej fabuły assassin's Creed'a ? o co chodzi z tymi znakami na końcu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez daru jasnowidzenia trudno cokolwiek z tych znaków wywnioskować. Liczę, że dwójka wyjaśni wszystkie nieścisłości, które pozostawiła końcówka jedynki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu dawno dawno temu, myslalem ze tworcy mieli autyzm a te znaki to byly twory ich uchybien, przez co sie totalnie zawiodlem na zakonczeniu, i koniecznie licze na to iz w tej czesci sie czegos dowiemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje wytlumaczenie jest takie: znaki ktore nagle Desmond jest wstanei zobaczyc oznaczaja ze jego assasynskie umiejetnosci sie odzywaja, a same znaki mogl stworzyc inny assasyn w niewoli, hmmm... dowiemy sie w 2 wielu rzeczy pewnie. reszta fabuly jest chyba ogolnie dosc jasna i prosta IMHO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym już bardziej stawiał na panią naukowiec korporacji - sekretną asasynkę ;)

Mam nadzieję, że fakt, że nic o tym aspekcie fabuły nie piszą odnośnie dwójki nie jest spowodowany tym, że zostanie marginalizowany, tylko że będzie ona tak niezwykła, że nie chcą psuć graczom niespodzianki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy, zawiesiłem się na levelu tzn nie wiem co mam zrobić żeby przejść dalej. Jeżdżę od miasta do miasta a tam zero zadań poza "uratuj niewdzięczną dziwkę". Wszystkie wieże widokowe odkryte. Mam dwa miasta przy których są krzyżyki więc zakładam, że tam mam coś zrobić ale ni uja nie wiem co. Jak włażę do biura to mnie wyganiają, że mam wrócić jak zadanie wykonam.... W menu nic nie znalazłem w stylu. 

W jaki sposób podejrzeć zadania do wykonania? 

btw super gierka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również Assasin się bardzo podobał i nie zgadzam się z negatywnymi opiniami o nim. niecierpliwie czekam na drugą część

Edytowane przez cronosik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×