Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos moze wie czym sie rozni wersja rezyserska Assassin's Creed od zwyklej wersji ? no i mam tez pytanie co do wydania platynowego, na niektorych aukcjach pisze ze 'wersja platynowa' a na niektorych pisze ze 'nie platynowa' o co w tym chodzi ? jakie sa roznice miedzy wersja platynowa a zwykla wersja a wersja rezyserska ?:] pozdro

ps. jak by ktos chcial tanio sprzedac Assassin's Creed w polskiej wersji jezykowej to pisac na gg 1667573 albo na priv . lub tez moge sie wymienic na motorstorm 1 z mala doplata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, jest to gra stricte single-playerowa.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, do jakiego miasta mam się udać w blocku 5, po zabiciu(a później darowaniu życia) kobiecie w stroju rycerza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ponawiam pytanie bo chcialbym ta gre miec i byc moze kupie dzisiaj albo jutro na allegro a wiec:

czy ktos moze wie czym sie rozni wersja rezyserska Assassin's Creed od zwyklej wersji ? no i mam tez pytanie co do wydania platynowego, na niektorych aukcjach pisze ze 'wersja platynowa' a na niektorych pisze ze 'nie platynowa' o co w tym chodzi ? jakie sa roznice miedzy wersja platynowa a zwykla wersja a wersja rezyserska ?:] pozdro

ps. jak by ktos chcial tanio sprzedac Assassin's Creed w polskiej wersji jezykowej to pisac na gg 1667573 albo na priv . lub tez moge sie wymienic na motorstorm 1 z mala doplata

mam tez pytanie czy w assassn's creed w wersji polskiej tlumaczone sa dialogi (dubbing?) czy tylko napisy po polsku sa ?

Edytowane przez p0g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, do jakiego miasta mam się udać w blocku 5, po zabiciu(a później darowaniu życia) kobiecie w stroju rycerza ?

Nie pamietam za dobrze ale chyba do tego "mistrza"

Dokladnie, musi isc do mistrza zakonu (czyli tam gdzie sie gre zaczynalo, trenowalo itp)

sorki ponawiam pytanie bo chcialbym ta gre miec i byc moze kupie dzisiaj albo jutro na allegro a wiec:

czy ktos moze wie czym sie rozni wersja rezyserska Assassin's Creed od zwyklej wersji ? no i mam tez pytanie co do wydania platynowego, na niektorych aukcjach pisze ze 'wersja platynowa' a na niektorych pisze ze 'nie platynowa' o co w tym chodzi ? jakie sa roznice miedzy wersja platynowa a zwykla wersja a wersja rezyserska ?:] pozdro

ps. jak by ktos chcial tanio sprzedac Assassin's Creed w polskiej wersji jezykowej to pisac na gg 1667573 albo na priv . lub tez moge sie wymienic na motorstorm 1 z mala doplata

mam tez pytanie czy w assassn's creed w wersji polskiej tlumaczone sa dialogi (dubbing?) czy tylko napisy po polsku sa ?

To tak, rezyserska od zwyklej nie rozni sie niczym procz dodatkowymi filmikami zbednymi (making of itp), a przynajmniej tak mi sie wydaje, platynowa od zwyklej rozni sie tylko wygladem plyty (jest srebrna) i wygladem opakowania (tez srebrne z zoltym napisem) - ogolnie paskudnie to wyglada. Bierz zwykla wersje i nie zastanawiaj sie.

A jezyk polski jest w pelni dubbingowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki wielkie za odpowiedz jednak wycztalem ze wersja rezyserska rozni sie jakimis 4 nowymi misjami czy cos takiego :] ale zostala wydana chyba tylko na PC

czyli wersja platynowa od wersji zwyklej nie rozni sie niczym poza wygladem plyty i pudelka ? a jesli chodzi o jakies dodatki to tez sie niczym nie rozni ?

Edytowane przez p0g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki wielkie za odpowiedz jednak wycztalem ze wersja rezyserska rozni sie jakimis 4 nowymi misjami czy cos takiego :] ale zostala wydana chyba tylko na PC

czyli wersja platynowa od wersji zwyklej nie rozni sie niczym poza wygladem plyty i pudelka ? a jesli chodzi o jakies dodatki to tez sie niczym nie rozni ?

Dokladnie, niczym, i zaufaj, pudelko platynowe jest paskudne:

http://www.juka-games.de/bilder/produkte/gross/AssassinsCreedPlatinumPS3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czolem, sorry, ze odkopuje, ale nie chcialem robic syfu z nowym temacie o AC Brotherhood.

Rozochocony dwojka i trojka, chcialem sobie takze przejsc jedynke, zeby uzupelnic historie.

Czy w wersji PL, w ktorej jest polski dubbing, istnieje takze opcja grania z oryginalnymi glosami i ew. polskimi napisami czy skazani jestesmy tylko i wylacznie na dubbing?

Z gory dzieki za odpowiedz:)

Edytowane przez danatiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociągnij sobie jedynkę z PStore w wersji eng za 99pln. Też się nad tym zastanawiam, z drugiej strony za 79pln można nabyć boxa na alle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czolem, sorry, ze odkopuje, ale nie chcialem robic syfu z nowym temacie o AC Brotherhood.

Rozochocony dwojka i trojka, chcialem sobie takze przejsc jedynke, zeby uzupelnic historie.

Czy w wersji PL, w ktorej jest polski dubbing, istnieje takze opcja grania z oryginalnymi glosami i ew. polskimi napisami czy skazani jestesmy tylko i wylacznie na dubbing?

Z gory dzieki za odpowiedz:)

Ze swojej strony

mój drogi kolego

warto jest tracić mamony

i usłyszeć między innymi głos Olbrychskiego starego.

Racja, dubbing jest gorszy

i jak wiesz już, słabszy.

Jednak eng wersja,

to niezła secesja.

Dużo jest zwrotów niezrozumiałych,

dużo wtrąceń hebrajskich małych

często słyszysz nawet łacinę,

chciałbym zobaczyć wtedy twoją minę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem jednak wersję boxową PL ;)

Mam pytanie: czy w tej grze w ogóle można przytulić jakieś trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serię AC? Czy w Ii i III części też nie ma trofeów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregez i jak ci się podoba ?

Choć trochę nudna,

nie jest wcale trudna

I jej znajomość do dwójki jest wymagana,

więc lepiej będzie ona przez ciebie zrozumiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie magiczna jest ta gra, ma ten urok jaki wieki temu miało dla mnie Prince of Persia na PC. Na allegro wyrwiecie teraz boxową, nową za 43zł + przesyłka (razem 50). Facet ma chyba 100.

Przeszedłem już raz, ale teraz wróciłem i mam wiele satysfakcji z tej gry, a skoro wróciłem i mnie się podoba, to jest to dla mnie dobra gra. Stawiam ją wyżej niż Uncharted jedynkę - Drake w uncharted i jego ruchy, zwlaszcza podczas różnego rodzaju skakania i wspinania robi wrażenie sztywniejszego (bez skojarzeń ;) ) niż bohater Assasin's Creed.

tak na marginesie, gram w Assasina teraz z powyłączanymi wszystkimi elementami HUD'a - jest tylko bohater na ekranie i sceneria : bomba jak dla mnie ! Robiliście też tak ? Fanom polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na marginesie, gram w Assasina teraz z powyłączanymi wszystkimi elementami HUD'a - jest tylko bohater na ekranie i sceneria : bomba jak dla mnie ! Robiliście też tak ? Fanom polecam :)

Pierwsze słyszę że taka opcja ;) Muszę wypróbowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie magiczna jest ta gra, ma ten urok...

To prawda. Podczas rozmów Altaira z Al-Mualimem przechodziły mnie ciary :ermm: I do tego jeszcze ta średniowieczna Ziemia Święta i aura tajemniczości... Może i jest powtarzalna ale fabuła sprawia, że chce się przejść do końca mimo dłużyzny przed każdym zabiciem celu. Samo planowanie zabójstwa, jego wykonanie i końcowa rozmowa Altaira z umierającym na naszych rękach delikwentem to już na szczęście majstersztyk.

Moim zdaniem trochę tylko za bardzo pokręcili fabułę w drugiej części i w 'brotherhoodzie". Chodzi mi o wydarzenia w teraźniejszości, bo te, do których wracamy w Animusie to po prostu poezja i kwintesencja wszystkiego co najciekawsze w historii (spiski, walka o władzę, kontrowersje wokół Watykanu itd.). Te całe Minerwy i ta historia o stworzeniu świata jednak nie pasują mi do tego klimatu. Motyw odwiecznej walki Asasynów z Templariuszami i organizacji Abstergo jako 'rządu światowego' kontrolującego praktycznie wszystko co dzieje się na świecie bardzo ciekawy i można było na tym poprzestać bo te całe bożki itd. to już taka naciągana bajka.

Zobaczymy co nam zaserwują w trójce. Może jakoś w miarę wszystko spójnie i logicznie wyjaśnią. Bo Brotherhood zostawił masę znaków zapytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę że taka opcja ;) Muszę wypróbowac.

jak odpalisz ustawienia podczas gry, to z pewnością znajdziesz te opcje.

Granie w ten sposób wkręciło mnie w jedynkę Assassina na nowo, wspomagam sie jedynie mapą (tą całoekranową pod klawiszem select)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-------

a mam jeszcze takie pytanko, bo szperam w necie i wychodzi na to, że patch do AC można pobrać tylko podłączając konsolę do sieci - wiecie, czy można go zrzucić z pendrive np. na konsolę, nie podłączając jej do netu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gsq

-------

a mam jeszcze takie pytanko, bo szperam w necie i wychodzi na to, że patch do AC można pobrać tylko podłączając konsolę do sieci - wiecie, czy można go zrzucić z pendrive np. na konsolę, nie podłączając jej do netu ?

śmierdzi JB.. :(

nie da sie, tak mozna zrobic tylko z aktualizacja systemu. jesli sie myle prosze o poprawe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmierdzi JB.. :(

nie da sie, tak mozna zrobic tylko z aktualizacja systemu. jesli sie myle prosze o poprawe :)

"Ju dont mylic się" ;) JB to zuUUo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×