Skocz do zawartości
Patricko

F1 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Polskiej wersji nie będzie na 99,9%...z prostego powodu...nie ma Kubicy :/

W 2010 zrobili polską wersję tylko ze względu na niego, ponieważ wiedzieli, że dzięki temu trafią do większej liczby odbiorców w tym kraju.

Teraz myślą, że skoro Kubicy nie ma, to pewnie wszyscy tutaj już nie interesują się F1...

Mi osobiście to zwisa, bo nigdy w polskie wersje nie gram. No i po co też polska wersja F1?

Naprawdę wielkiej filozofii tutaj nie ma. To nie RPG, gdzie trzeba wczytywać się w każde zdanie.

Nawet kwestie ustawień ogarnie nawet największy tępak w kilka minut.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wyjść ewentualnie z założenia, że skoro w prawdziwej F1 głównym językiem jest angielski to i kierowca siedzący na kanapie powinien się w tym języku z grą komunikować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze zadnej filizofi w tym nie ma, pytalem tylko gdyz jezeli by ewentualnie wyszla to taka bym wlasnie zamowil-jezeli nie ma nic sie nie stanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy tweet od Targi (Steven Hood):

"Our race earlier was interrupted. Managed a 25% race around Monza. Lee finished ahead, I had a pen for crossing pit exit white line, argh!"

Czyli wychodzi na to, że w F1 2012 w końcu będą kary za przekroczenie linii przy wyjeździe z boksu!

W końcu CM! Najwyższa pora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i dla mnie dobra wiadomość, bo nigdy nie miałem problemu w utrzymaniu się w linii wyjazdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że okładki to nie będzie jedyna zmiana na lepsze w tegorocznej edycji. Fajnie, że będzie kilka do wyboru, oczywiście Patricko ma rację, wersję z Ferrari trzeba będzie dorwać w sklepie, hehe. :)

Trochę mi przypominają okładkę z F1 2006 jeszcze na PS2:

51pX0a39gvL._SL500_AA300_.jpg

Teraz tylko czekać na więcej informacji, bo jak na razie zapowiada się bardzo dobrze, mam nadzieję, że będzie to najlepsza F1 od Codemasters.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, też mi się od razu skojarzyło z tą okładką. Mam nadzieję, że poziom gry będzie ten sam, bo wg mnie F1 od Sony była świetna.

Miała pare niedociągnięć, ale w ogólnym rozrachunku wszystko tam działało jak należy. Ale też trochę tych F1 wypuścili, mam nadzieję, że CM się w końcu ogarnie i zrobi porządne testy tej gry...

Chociaż realnie można patrzeć na sensowną F1 już na PS4.

Mimo wszystko czekamy na więcej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad ze Stephenem Hoodem (ta, tym ściemniaczem :P)

http://spong.com/detail/editorial.jsp?eid=10110736

Na uwagę zasługują jedynie wpisy...

SPOnG: Are there any changes to the multiplayer set up?

SH: We're not planning to add much to the multiplayer aspect at all with F1 2012. We're already up to 16 players. What we're thinking about is how to make the experience better with more people.

We've noticed that everybody's connection varies across difference territories; one player will have an amazingly fast and clean connection, while another will have a poor one. That's effecting the experience, but we can't have much influence over that, but that's unfortunately the world that we live in and I don't see it changing any time soon.

So, we're trying to improve our network code so that we can account for these inconsistencies in connection quality. This will provide a better experience as I think most developers, and we've been guilty of this in the past as well, feel under pressure to add stuff to every aspect of the game, when you can just polish aspects of it instead.

So, rather than just saying 'we're kind of happy with that, let's add a bunch of new stuff to encourage more people to buy our game'. In this instance we need to polish the current experience to make it better.

oraz

SPOnG: How are you dealing with the bugs and errors that are appearing in the F1 games upon their release?

SH: Previously we would be working as a single team on the entire game and when bugs appear the development would stop as we try to track them down. This year we have a series of teams all working on separate elements of the game, which is being tested all of the time, and when it passes a certain number of tests, it gets integrated into the main game.

This allows us to do better quality checks, where previously we missed stuff. Whether or not this new method of working and testing works or not will be proven upon the game's release

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli odwołując się do ostatniego cytatu z wywiadu, to jeśli w nowej odsłonie pojawią się błędy i bugi, będzie można podwoić śmiech na sali :)

Edytowane przez MilczaR-
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1 2012 na GamesComie będzie śmigało na PS3:

Yes, F1 2012 will be on show using the PS3

Także będziemy widzieć jak to tam wygląda. Chociaż z filmików z kamer to też za wiele nie zobaczymy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozytywna informacja, przynajmniej dowiemy się czy płynność jest dobra czy nie. Wiadomo, że kamery dużo nam nie powiedzą, ale czy my też nie nagrywamy kamerami wyścigów? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak :P Tylko chodziło mi o to, że nie zobaczymy dokładnie detali, itd. :) Chociaż kto wie :)

A jak nagrywamy to i tak już sami gramy, także mamy cały podgląd na grę.

W każdym razie będziemy widzieć, GamesCom coraz bliżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no wydaje mi się że skoro chcą pokazać F1 2012 na PS3 to nie pokażą bubla ze spadkami klatek na sekunde. Gdyby tak się stało to myślę że odrazu mogliby dać sobie spokój z premierą i albo odciąć się od F1 albo starać się poprawić jakość gry. Chyba że w wersji pokazowej na GC będzie dostepny tylko jeden tor gdzie gra chodzi najpłynniej i dalej CM będzie mydlić oczy aż do daty premiery ^^. Ale to był by już ich gwózdz do trumny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wybiorą tory na których nie będzie zacięć. Główną kwestią będzie działanie przy dużej ilości bolidów na torze, bo jak się samemu jeździ to nie jest tak źle, ale jak się ktoś pojawia na torze no to się robi nie ciekawie. Ogólnie niby zmiany w dobrym kierunku idą, ale oczekiwałem tego już w edycji 2011 więc są spóźnieni o rok i jak nie nadrobią to ciągle będą do tyłu w odniesieniu do moich oczekiwań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exciting news for you all, we're going to be releasing our first F1 2012 gameplay video next week on Monday at 10am (UK Time).via facebook

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawie zobaczymy co z tego wyniknie :P myślę, że gamplay nam dużo pokaże i rozjaśni :) zacieram już ręce do premiery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie w sumie mało ważne info o okładkach z fejsa, daje teraz bo wcześniej jakoś mi umknęło :P

Lista państw na które przypada dane pudełko:

France – Red Bull

UK – McLaren

Germany – Mercedes

Spain – Ferrari

Italy – Ferrari

Portugal – Red Bull

US – Red Bull

Australia – Red Bull

Brazil – McLaren

Poland – Mercedes

Japan – Red Bull

Canada – Red Bull

India – Red Bull

Austria – Red Bull

Switzerland - Red Bull

Edit: Dlaczego akurat u nas okładka z mercedesem to ja nie mam bladego pojęcia. Pewnie stwierdzili, że mercedesów trochę za dużo wydrukowali to walną do nas :P

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie...jaki Mercedes...ehhh

Ferrari miało u nas być, a nie jakiś Mercedes...

Chociaż i tak to lepsze niż RB.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba z UK tym razem zamówię. Wybrali dla nas najbrzydszą okładkę :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za lipa, Ferrari tylko we Włoszech i Hiszpanii. Cóż, trzeba będzie przemóc tego Mercedesa. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie za wiele z tego filmiku można wyciągnąć wniosków niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×