Skocz do zawartości
Patricko

Dezaktywacja PS3 przez Internet

Rekomendowane odpowiedzi

Na tych sprzedanych konsolach konta sa tylko usuniete, wiec jesli zdezaktywuje te konsole to czy nowi posiadacze beda mieli jakies ,,skutki uboczne" ??

Nie, bo jeśli na konsoli usuniety jest profil użytkownika, to i tak nie zagrają w gry ściągnięte z tego profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej Ci odpowiedział.

Z poziomu PC wywalasz wszystkie konsole. Potem możesz na dwóch PS3 (jakichkolwiek) korzystać z danego konta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w sprawie kumpla.

Założył konto jakiś czas temu, chcieliśmy dziś zrobić dezaktywacje , przenosi normalnie do pytania TAK/NIE i jak wybierzemy tak to nie chce przejść, pisze że dezaktywowano i tak nie było.

Spróbowałem z moim kontem zrobić dezaktywacje i też nie chce przejść.

Wie ktoś co jest grane ?

Ofc przez WWW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałem w SEN zrobić sobie porządek gdyz dzisiaj znowu stałem się posiadaczem PS3 i nie mogłem na nią już nic ściagnąć z + bo była którymś tam urządzeniem.

Deaktywowałem wszystkio w SEN ale skasowało mi tylko PS4 a 3x PS3 zostało nadal i niestety nadal nie mogę nic pociągnąć na nową PS3.

Wie ktoś dlaczego tak jest skoro deaktywowałem wszystkie konsole to dlaczego wywaliło mi tylko PS4 ??? które w sumie było główną konsolą.

Chciałbym mieć w SEN PS4 któe w sumie dodałem na nowo i jedną PS3 tą dzsiaj zakupioną.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam sprzedać PS3 wraz z paroma grami i mam w zw. z tym pytanko, oczywiście zamierzam przed sprzedażą usunąć moje konto z konsoli, czy samo usunięcie mojego konta z konsoli wystarczy tak aby nowy użytkownik niemiał do niego dostępu (mam zamiar użyć tego konta na PS4)? i jak to wygląda z grami które już były uruchamiane na tej konsoli, czy nowy użytkownik będzie miał dostep do patchy/aktualizacji tych gier? czy musi wszystko zasysać nan nowo na swoim koncie?

Edytowane przez kemot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie,mam na koncie psp(którego już dawno nie mam) i ps3(jako głowna konsola).Chcę się pozybyć tej psp ale z tego co widzę to muszę i ps3.Czy jak usunę też ps3 to później nie będzie problemu z odzyskaniem wszystkich gier itd?Bo nie widzę opcji aby samo urządzenie psp wywalić ze slota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak nie jest tak fajnie. dezaktywowalem konsole sprawdzam nadal mam 3 aktywne  a jak chce dezaktywowac to wiadomo pisze ze tylko raz na 6 miesiecy. co teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×