Skocz do zawartości
Patricko

Dezaktywacja PS3 przez Internet

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Wszedłem przez internet, wykazuje ze mam 3 konsole , bo tyle miałem. chcem zdeaktywowac dwie, tylko które to będą. Mój system ps3 1, Mój system ps3 2 , czy Mój system ps3 3. które usunąć? 1 i 2 ? Nie chce sobie zaszkodzić dlatego pytam

Moge zdeaktywować tylko przez konsole , nie te wcześniejsze systemy, tylko ten obecny. narazie to odłoże , moze nie powinno mi to wniczym przeszkadzać.

Edytowane przez lluukkaass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dezaktywacja przez komputer spowoduje usunięcie wszystkich twoich konsol(zarówno PS3, PSP i Vity). Po tej procedurze i po zalogowaniu się do PSN z obecnie używanej(używanych) konsoli po prostu weź aktywację. Wszystko będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak nie moge aktywować , bo pisze ze jest uzyta na innej konsoli a to chuja prawda...? To co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie...

Posiadam gry z PS Store ktore kupil znajomy na swoim koncie (udostepnil mi dane a ja je pobralem)

Teraz zamierzam zmienic dysk na wiekszy, ale slyszalem ze podczas robienia BackUp'a nie skopiuje gier z nie mojego konta lub skopiuje ale nie uruchomie...

moje pytanie to: Jezeli Deaktywoje konto i zrobie BackUp'a po kolejnej aktywacje beda chodzily gry mojego znajomego czy nic sie nie da zrobic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej przed zmianą dysku dezaktywuj jego konto z poziomu menu konsoli.

Następnie po wymianie dysku i przywróceniu backupu aktywuj ponownie.

Gry powinny chodzić z jego konta bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam żeby się upewnić. Moja sytuacja wygląda następująco: kupiłem na psstore grę fifa12, dałem koledze swoje dane konta i on sciągnał sobie grę z mojego konta. Drugi kolega też chce sobie sciągnać daną gre jednak nie może gdyż logując się na moje konto przy próbie sciągania gry dostaje komunikat że pod to konto są przypisane już dwa systemy ps3. Pytanie moje jest następujące czy gdy zdezaktywuje i spowrotem aktywuje swoje konto trwale usuwając konto pierwszego kolegi to czy ja i mój pierwszy kolega zachowamy swoje wszyskie pliki czyli wszystkie sciągnięte gry itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli wcześniej konto było aktywne na 5 konsolach teraz je dezaktywuję to da radę zalogować się już tylko na 2 konsolach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal będzie działać na 5 kontach.Wszystkie konta działają na 5 konsolach tylko gry zakupione działają na 2,jednak gdy gry były zakupione przed zmianą ilości kont to zawsze będą działać na 5 kontach.

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny problem. Udostępniłem koledze moje konto, było to jeszcze wtedy gdy sony dawało darmowo gierki w ramach przeprosin za atak anymousów. Póżniej na spółe kupiliśmy PS+. Niedawno konsola mi nawaliła i był wymieniany dysk. dziś gdy odebrałem konsolę chciałem z PSS pobrać zaległe gierki z PS+ za pośrednictwem linków które są w zawartości do pobrania (Przez ten czas kiedy moja konsola była w naprawie do PS+ dorzucili nowe gry które kumpel ściągał na bieżąco) i wyskakuje komunikat że liczba systemów ps3 aktywowanych do korzystania z hier na tym koncie wynosi już 2. z konta korzystam tylko ja i kumpel. co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra już wiem co i jak tylko powiedzcie mi jak odróżnić na stronie SEN który ps3 jest który bo rzeczywiście są 3. nie wiem który zdezaktywować żeby sobie albo kumplowi nie zrobić lipy. pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerabialem to jakis czas temu wymieniajac konsole i z tego co pamietam via www mozesz tylko deaktywowac wszystkie systemy albo zaden. Ja odcialem wszystich 5 po czym podalem (poki co jednej osobie, bo reszta i tak nie miala pozytku z mojego slota) nowe haslo, by mogla kliknac w menu konsoli 'aktywuj'

Tak wiec proponuje zrobic to samo, po czym kolega aktywuje ponownie slota na swoim systemie. Nic nie bedzie musial ponownie sciagac czy instalowac; po prostu po zalogowaniu kliknie aktywuj w menu.

pzdr

Edytowane przez bleq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerabialem to jakis czas temu wymieniajac konsole i z tego co pamietam via www mozesz tylko deaktywowac wszystkie systemy albo zaden. Ja odcialem wszystich 5 po czym podalem (poki co jednej osobie, bo reszta i tak nie miala pozytku z mojego slota) nowe haslo, by mogla kliknac w menu konsoli 'aktywuj'

Tak wiec proponuje zrobic to samo, po czym kolega aktywuje ponownie slota na swoim systemie. Nic nie bedzie musial ponownie sciagac czy instalowac; po prostu po zalogowaniu kliknie aktywuj w menu.

pzdr

dzięki wielkie pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanko. Mam jedno główne i utworzonych kilka dodatkowych profili, jeśli na jednym z dodatkowych profili zdezaktywuję konto, to na tym profilu już nie będzie mozna grać w żadne gry, a na pozostałych tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale gry które ewentualnie były zakupione na usuniętym profilu nie będą działać,jednak sama dezaktywacja jeśli ponownie się zalogujesz na to konto nic nie da,musisz dezaktywować i usunąć od razu użytkownika.Ponowne zalogowanie się na dezaktywowanym profilu ponownie go aktywuje.

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanko. Mam jedno główne i utworzonych kilka dodatkowych profili, jeśli na jednym z dodatkowych profili zdezaktywuję konto, to na tym profilu już nie będzie mozna grać w żadne gry, a na pozostałych tak?

clint-eastwood-nodding.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale gry które ewentualnie były zakupione na usuniętym profilu nie będą działać,jednak sama dezaktywacja jeśli ponownie się zalogujesz na to konto nic nie da,musisz dezaktywować i usunąć od razu użytkownika.Ponowne zalogowanie się na dezaktywowanym profilu ponownie go aktywuje.

Dzięki za odpowiedź. Bo ktoś mi nagadał, że jak zdeaktywuję konto na jednym z profili to już na pozostałych profilach w tym i na głównym nie będę mógł grać w żadne gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy konto na PSVITA wlicza się jako jedno z głównych? Nie wiem dokładnie jak to sprecyzować , ale chodzi o to , że na moim koncie są przypisane 2 systemy PS3 i PSVITA. Niedługo kupuję nową konsolę i chciałem się zapytać czy gdy aktywuję nowy system PS3 , ściągnę moje zakupione gry i dodatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3, PSP i PS Vita są liczone chyba jako osobne systemy. Także nie powinno być problemów.

Zresztą jak nie będziesz mógł nic pobrać na swojej nowej konsoli ze swojego starego konta to wszystko będzie wiadomo :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam konto i na nim parę gier zakupionych przed 18.11. Czyli gry podzielne na 5 konsol i parę gier podzielonych na 2 konsole. Mam również na tym koncie wykupionego plusa. Konto jest aktywne na moim systemie i szwagierki, teraz kupił brat czarnulkę i na niej również aktywowałem konto. Wszystkie gry z konta działaj na moim i szwagierki systemie, u brata niektóre działają,a reszta (z plusa) nie działaj wyskakuje komunikat o 2 aktywnych konsolach. Jeśli bym dezaktywował wszystkie konsole, wyłączył połączenie internetowe u szwagierki. Potem aktywował bym system mój i brata. Działałyby gry na moim systemie i brata? Co by się stało z grami u szwagierki, jeśli połączenie internetowe by było wyłączone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie , na pewno na konsoli bez internetu deaktywowanej przez neta nic sie nie zmieni , no bo niby jak , dalej gry beda chodzic , i tu pojawia sie pytanie czy system pozwoli aktywowac nastepne dwie konsole bez podlaczenia i potwierdzenia deaktywacji tamtej , teoretycznie jest taka mozliwosc po to , zeby moc deaktywowac zepsute konsole , a z drugiej sony tez nie lubi byc okradane , dlatego zmniejszyli liczbe konsol do 2 stacjonarnych i 2 przenosnych i po podloczeniu tamtej konsoli do neta prawdopodobnie automatycznie ja wyrzuci , aczkolwiek sa to tylko moje przemyslenia , najlepiej po prostu sprawdzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gry działają na wszystkich systemach. Najpierw wyłączyłem internet u szwagierki potem zdezaktywowałem wszystkie konsole przez neta i aktywowałem ponownie moja i brata. Szwagierki konsola jest cały czas bez połączenia internetowego i gry, które pobrałem ( zwykłe i z plusa) przed dezaktywacja działają. Natomiast u mnie i brata wszystko działa możemy ściągać nowości bez problemowo. Nie wiem, co by się stało gdybym włączył połączenie u szwagierki, więc wole nie ryzykować, mam nadzieje, że będą działać cały czas. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podlaczysz do neta to ja dezaktywuje i bedziesz musial zrobic caly numer od poczatku . Jak beda nowe gierki to bez obaw mozesz tak zrobic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale dezaktywacje przez neta idzie robić, co pól roku, więc nowe gierki będę mógł jej dopiero wtedy ściągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci ze nawet nie wiedzialem , ale tych gier w plusie jest tyle , ze starczy na te pol roku i wiecej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×