Skocz do zawartości
Patricko

Dezaktywacja PS3 przez Internet

Rekomendowane odpowiedzi

A gdy na konsoli jest kilka różnych profili, a dezaktywuję swoje konto, przez które kupiłem kupę gier, to czy wtedy inne profile będą mogły grać w te gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dezaktywacja dotyczy, z tego co wiem, konsoli a nie konta. Czyli na żadnym profilu nie pograsz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Ogarnąłem i okazało się, że z ok. 30 gier kupionych na PS Store 10 z nich działa na starej konsoli po dezaktywacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam grę Battlefield, 3 do której kiedyś dokupiłem dodatek Back To Karkand. Potem wykupiłem cały pakiet Premium a więc również z tym dodatkiem w środku. Teraz 2 moi koledzy zakupili czystego Battlefield 3 i chciałbym im udostępnić zakupiony osobno Back To Karkand. Czy dodatek ten będzie miał oddzielne 2 sloty dla osobno zakupionego dodatku i osobne dla konta Premium?

Chciałem ostatnio udostepnić ten dodatek jednemu z nich ale dostałem komunikat o 2 konsolach aktywowanych. Na żadnej innej niż moja konsoli nie pobierałem tego dodatku tylko logowałem się na swoje konto więc czy oznacza to, że sloty wykorzystują się już w momencie zalogowania na swoje konto na innej konsoli bez pobrania dlc na dysk? Czy jeśli dezaktywuje wszystkie konsole i aktywuję tylko swoją czy licznik slotów znowu powróci do 1 licząc tylko moją konsolę jako wykorzystaną? Czy wtedy jeśli aktywuję konto u jednego z kumpli czy będę mógł pobrać dodatek jako drugi slot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie. Jak sie zalogujesz na innej konsoli to jest ona aktywowana<br /><br />Po dezaktywacji od nowa bedzie ci sloty naliczac<br /><br />Sent from my iPad using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy chce zmienić język(krok pierwszy) to wyświetla mi tylko : Sony Entertainment Network , Service nie ma ;/

Proszę o pomoc xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy chce zmienić język(krok pierwszy) to wyświetla mi tylko : Sony Entertainment Network , Service nie ma ;/

Proszę o pomoc xD

Wchodzisz na:

http://www.sonyentertainmentnetwork.com/pl-en/legal/terms-of-service-and-user-agreement/

I od razu klikasz "Manage Account".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś widział...ale można już dezaktywować konsole pojedyńczo zamiast wszystkich naraz...

EDIT: a jednak nie...dalej nie działa ta opcja :/

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla pewności. Jeżeli gry przed 18.11.11 kupione były bez plusa to w dalszym ciągu mają one 5 slotów tak?

pytam bo nie chciał bym kolegów z wymiany wyrolować, a muszę bo zostałem wyrolowany :)

Edytowane przez hadlej2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni temat,

Może wiecie jak wypisać się z slota gry który jest na jednym koncie nie tracąc gier z innych profili/kont na konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w ustawieniach konta, aktywacja i po prostu dezaktywujesz konto, na którym została kupiona dana gra.

Dezaktywacja dotyczy całego konta, nie da się dezaktywować jednego slota tylko.

Inne konta zostają nienaruszone, co jest zresztą logiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha , czyli jak mam na tym koncie tylko Battlefilda to stracę tylko go i mogę już slota sprzedać dalej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej .

Dla pewności kolejność jest taka :

PSN---->Zarządzanie kontami----->Aktywacja systemu-----> Gra-----> Dezaktywuj

I mam to zrobić na koncie na którym mam BFa zgadza się ?

Nazwa mówi aktywacja systemu ale tu chodzi o konto na którym jestem zalogowany?

I czy jak dam dezaktywuj to nie wywalę innych osobach używających slotów z BF na tym koncie ?

Edytowane przez KeramxD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, robisz tak jak mówisz. Rób to z konsoli, bo jak z neta zrobisz to wszystkich wtedy wywali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam To ja mam teraz dwa swiateczne pytania (1) Zakupilem kiedys gre na wspolnym koncie w 5 osob Niestety ktos zmienil haslo do konta i pewnie tu jest problem Teraz chce przeniesc owa gre na druga konsole gdyz pierwsza ledwo zipie i nie majac hasla do konta pewnie nic sie juz nie da uratowac czy tak? Prosze o pomoc (2) pytanie Chce zakupic od kogos gre tzn jego slota z psn ale ok juz mial ja 2 razy sciagnieta czy jak dezaktywuje on konto na swojej konsoli a ja je aktywuja na swoje to czy bede mogl ja znowu pobrac Pragne nadmienic iz gra byla pobrana w 2012 oku czyli tylko mozna pobrac 2 razy a nie jak kiedys 5 Bardzo dziekue za dopowiedz na moje 2 pytania i zycze wszystkim wesołych świąt i duzo prezentow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tak...nie podepniesz slota pod inna konsole bez wejscia na tamto konto na którym kupiona została gra.

2. Tak...po dezaktywacji wszystkich konsol, sloty się zwalniają i dwie osoby moga znowu podczepić sobie gierkę pod swoje konto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba konsole , a nie gierkę pod konto , gierki się nigdy i nigdzie z konta nie ruszają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na mojej konsoli mam 3 konta Polskie na którym gram Włoskie na którym mam ps plusa A o trzecim powiem teraz wymieniałem sie grami śćiągłem sobie bf3 i koleś ściagnoł gry z mojego konta. Wszystko fajnie ale chciałem od kolegi slot do dlc back to karkadan. Usunołem to 3 konto na którym śćiagłem gre bf3 i zrobiłem 3 konto jeszcze raz i na nim zalogowałem sie na konto mojego kolegi ale on zapomniał dezaktywować swojego konta ale go już nie było wiec nie miałem mu jak napisać.Wiec chciałem za ten czas odpalić bf3 ale wyskoczyło mi że musze uaktualinić konto ps store jakoś tak pisało.I co mam robić ten poradnik wykorzystałem już kiedyś. Co mam zrobić nawet sie bf nie naćieszyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jakieś inne rozwiązanie deaktywacji oprócz strony konta SEN ?. A konkretnie brak już możliwości deaktywacji przez internet (funkcja ta jest już niedostępna więc nie uśmiecha mi się czekać około pół roku). Spotkał się ktoś z was z podobnym przypadkiem i może znalazł rozwiązanie?. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz dostępu do konsoli z kontem które chcesz mieć dezaktywować to nie da się inaczej.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz dostępu do konsoli z kontem które chcesz mieć dezaktywować to nie da się inaczej.

Powiem może w czym problem. Teraz po zalogowaniu sie na moje konto SEN widnieja mi 3 aktywne konsole PS3. Przed aktualizacją udostępniłem pobieranie z mojego konta 2 osobą. Mojemu bratu (gdzie mam mozliwość wejścia w ustawienia konta) i jednemu dobremu znajomemu. Czyli teoretycznie wszystko się zgadza bo widnieja 3 konsolki (lipa bo nie wiem tylko która jest która ale to moja ewidentna wina że wcześniej nie pomyślałem i nie opisałem). Ostatnio brat chciał pobrać coś odemnie i niestety już nie mógł - i tu też ciekawa sprawa bo konsola brata teoretycznie powinna być z numerkiem 2 (jemu jako pierwszemu udostępniłem pobieranie odemnie) więc on powinien chyba mieć ten 1 wolny slot po aktualizacji. Ale wracając do tematu niestety na moje niesczęscie zacząłem deaktywować u siebie i brata z opcji zarządzania kontami w konsoli (bez skutku). Niestety potem doczytałem że istnieje możliwość deaktywacji za pośrednictwem strony internetowej (mój bezapelacyjny błąd). Po zalogowaniu się na stronke SEN niestety już nie mogłem dezaktywować tych konsoli. I teraz pytanie zasadnicze czy jest jakaś inna metoda dezaktywowania mojego konta żebym mógł na nowo udostępnić bratu slot bez czekania tego chorego pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole masz w kolejności pewnej...1 konsola to Twoja, system ps3 2 czy jakoś tak to druga konsola którą dodałeś i system ps3 3 czy jakoś tak to ta trzecia konsola...jedyne co musisz zrobic to przypomnieć sobie czy najpierw dałes konto bratu czy kumplowi i tyle...jeżeli bratu to druga zarejestrowana konsola jest brata a trzecia kolegi...jeżeli koledze to druga jest jego a trzecia brata...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×