Skocz do zawartości
Lars06

Trine [PSN]

Rekomendowane odpowiedzi

LoL Kolejna dobra robota :)

Obejrzałem video do better than developers i zapragnąłem zagrać w Trine ... Zacna gierka, dlaczego ją ominąłem? Będe tu wracał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoL Kolejna dobra robota :)

Obejrzałem video do better than developers i zapragnąłem zagrać w Trine ... Zacna gierka, dlaczego ją ominąłem? Będe tu wracał ;)

Wstyd się przyznać, ale też mam już kupione dwie części - a żadna z nich nawet nie zaczęta, mea culpa, mea culpa, kończę Asasyna i zabieram się za Trine. A poradnik od Lars'a jak zawsze - pełna profeska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra robota moze uda mi sie wyplatynowac w koncu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ma ktoś jakiś pomysł na następujący problem ??

w jednym z rozdziałów mam info w choose chapter że z sekretów dwóch mam zebrany jedne. Ale jak idę jeszcze raz ten chapter to obie skrzynie są otwarte i nie mam jak zdobyć trofeum treasure hunter. Gierkę już przeszedłem na poziomie very hard i nie wiem jak to odpalić żeby skrzynie były obie zamknięte :) . mam nadzieję że nie będę się musiał przebijać przez wszystkie chaptery żeby dojść do tego jeszcze raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dziwna sprawa. Nie spotkałem się z czymś takim, więc z wyrokowaniem się wstrzymam, ale nie wygląda to dobrze. Wujek Google pokazał coś konstruktywnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dziwna sprawa. Nie spotkałem się z czymś takim, więc z wyrokowaniem się wstrzymam, ale nie wygląda to dobrze. Wujek Google pokazał coś konstruktywnego?

niestety nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ma ktoś jakiś pomysł na następujący problem ??

w jednym z rozdziałów mam info w choose chapter że z sekretów dwóch mam zebrany jedne. Ale jak idę jeszcze raz ten chapter to obie skrzynie są otwarte i nie mam jak zdobyć trofeum treasure hunter. Gierkę już przeszedłem na poziomie very hard i nie wiem jak to odpalić żeby skrzynie były obie zamknięte :) . mam nadzieję że nie będę się musiał przebijać przez wszystkie chaptery żeby dojść do tego jeszcze raz :)

Nie wszystkie skrzynie w grze zawierają sekrety, niektóre zawierają skile. Jaki to level?? Sprawdź na Youtube czy aby na pewno nie ma gdzieś w tym levelu 3 ukrytej skrzyni.

Ew. poczytaj to, może jest jakaś wskazówka: http://frozenbyte.com/board/viewtopic.php?f=16&t=2336

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie skrzynie w grze zawierają sekrety, niektóre zawierają skile. Jaki to level?? Sprawdź na Youtube czy aby na pewno nie ma gdzieś w tym levelu 3 ukrytej skrzyni.

Ew. poczytaj to, może jest jakaś wskazówka: http://frozenbyte.co...php?f=16&t=2336

dzięki za link

poczytam sprawdzę i dam znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie skrzynie w grze zawierają sekrety, niektóre zawierają skile. Jaki to level?? Sprawdź na Youtube czy aby na pewno nie ma gdzieś w tym levelu 3 ukrytej skrzyni.

Ew. poczytaj to, może jest jakaś wskazówka: http://frozenbyte.co...php?f=16&t=2336

hej jednak mój błąd była jeszcze trzecia skrzynia :) dzięki za info

zostało mi malowanie 500 elementó i tower of sarek bez straty życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

All Boxes and no Play

Te trofeum opisałbym troszkę inaczej :)

wybierz poziom easy stań przy chackpoincie np w crystal caverns i rysuj kłody do skutku (mana u maga będzie się sama odnawiać)

już powiem dlaczego sam jak to przeczytałem i miałem do wykonania better than developers to jak rozpoczynałem na najtrudniejszym poziomie tover of sarek zaczynałem zawsze od namalowania 16 kłód i leciałem dalej i normalnie zanim zrobiłem ten trofik to all boxes powinno wpaść (na pewno zrobiłem ponad 500 malunków) no ale się okazuje że to bez restartów trzeba zrobić w jednym poziomie :)

ps platyna jest better than developers doprowadzał mnie do szefskiej pasji (oczywiście grałem z łatką) ale w końcu zrobiłem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dodałbym taki dodatkowy opis ułatwiający zdobycie trofeum:

What's Next

Zamiast przechodzić od nowa całą grę, równie dobrze można wczytywać poszczególne rozdziały zmieniając poziom trudności na Very Hard. Dlaczego??

Zaletą tej opcji jest to, że wczytując dowolny rozdział mamy już zdobyte całe doświadczenie oraz wymaksowane wszystkie skille wraz z przedmiotami dla naszych bohaterów.

Jeżeli 'zrobimy' tą metodą wszystkie poziomy trofeum nam wpadnie :biggrin:

Edytowane przez DarkShadowPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

All Boxes and no Play

Te trofeum opisałbym troszkę inaczej :)

wybierz poziom easy stań przy chackpoincie np w crystal caverns i rysuj kłody do skutku (mana u maga będzie się sama odnawiać)

już powiem dlaczego sam jak to przeczytałem i miałem do wykonania better than developers to jak rozpoczynałem na najtrudniejszym poziomie tover of sarek zaczynałem zawsze od namalowania 16 kłód i leciałem dalej i normalnie zanim zrobiłem ten trofik to all boxes powinno wpaść (na pewno zrobiłem ponad 500 malunków) no ale się okazuje że to bez restartów trzeba zrobić w jednym poziomie :)

ps platyna jest better than developers doprowadzał mnie do szefskiej pasji (oczywiście grałem z łatką) ale w końcu zrobiłem

Ty po prostu źle zinterpretowałeś opis trofeum. Restart, to restart - kasuje postępy w danym poziomie. Napisałem wyraźnie co trzeba zrobić:

Nie ma fizycznej możliwości stworzenia 500 obiektów podczas normalnego przechodzenia poziomu, więc trzeba po prostu przez 15 minut stać i rysować deski.

Zamiast przechodzić od nowa całą grę, równie dobrze można wczytywać poszczególne rozdziały zmieniając poziom trudności na Very Hard. Dlaczego??

Zaletą tej opcji jest to, że wczytując dowolny rozdział mamy już zdobyte całe doświadczenie oraz wymaksowane wszystkie skille wraz z przedmiotami dla naszych bohaterów.

Jeżeli 'zrobimy' tą metodą wszystkie poziomy trofeum nam wpadnie :biggrin:

Dobra, ale gdzie ja napisałem, że trzeba grę od nowa zaczynać? Nie odkryłeś Ameryki :thumbsup:

Obydwaj dostajecie po plusiku ode mnie za krytykę ;) Następnym razem postaram się nawet najoczywistsze szczegóły opisać :)

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest na tyle prosta i przyjemna, że szkoda takiego kombinowania. No, ale faktycznie - wasz sposób przyśpiesza i ułatwia platynę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się nic nie kombinuje, tylko po prostu zmienia w opcjach gry poziom trudności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[

spoko to nie krytyka tylko takie małe wtrącenie :)

ja to po prostu tak zrozumiałem tym bardziej że na poziomie very hard mana się nie odnawia przy checkpoincie i na tym poziomie jest to pewnie niemożliwe do zrobienia :)

jak odebrałeś to jako krytyke to przepraszam nie o to mi chodziło

Edytowane przez Dejf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie odebrałem tego w negatywny sposób :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×