Skocz do zawartości
Mihajasz

Recenzja Fifa 12

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim , chciałbym zrecenzjować wyżej wymienioną grę :)

Jest to kolejna gra studia EA SPORTS CANADA, następca świetnej choć troszkę niedopracowanej 11, twórcy gry zapowiadzieli wiele zmian np:

"Jedną z najważniejszych nowości tej odsłony serii jest Impact Engine - nowy silnik odpowiadający za detekcję kolizji zawodników i symulację zdarzeń wynikłych po zderzeniach. Dzięki niemu faule i kontuzje zawodników wyglądają o wiele bardziej realistycznie, a efekty nieczystych zagrań odzwierciedlają stopień brutalności ataków na nogi piłkarzy.

Nowa FIFA to także ulepszony model dryblingu, koncentrujący się na 360-stopniowej kontroli nad zawodnikiem oraz moduł Personality Plus, dokładnie odzwierciedlający charakterystyczne umiejętności największych gwiazd piłki i wykorzystujący je podczas rozgrywki. Zmiany dotknęły również grę w defensywie - moduł Tactical Defending pozwala na wierniejsze ukazanie poczynań w obronie, urozmaicając je za pomocą stosowania pressingu całej formacji i precyzyjnego krycia rywali podczas ich akcji ofensywnych.

FIFA 12 to także zupełnie odświeżony interfejs oraz wiele nowych animacji towarzyszących głównie stałym fragmentom gry i celebracji zdobytych bramek. "

I tak też zrobili. Odpalając 12tkę po roku grania w część poprzednią przez dłuższy czas nie mogłem się przyzwyczajić do nowego sterowania obroną czy dryblingu. Uważam jednak , że owe nowe elementy były doskonałym wyjściem. Gra się bardzo przyjemnie i po jakimś czasie naprawdę wczuwasz się jeszcze bardziej niż w poprzednich częściach. Zauważyłem też lepszą jakość połączeń w 12 , mim braku reklam na strojach w polskiej wersji językowej , to zaintrygowało mnie to ,że na płycie sa wszystkie wersje językowe gry, oczywiście jest to plus dla EA :P. Nowe animacje , które wprowadzili twórcy są dużo lepsze niz w poprzedniej części, animacje złożeń do strzałów , wyrzutów z autu bądź fauli są wyborne, nie licząc paru błędów przy "impact engine'nie".Lekkie ulepszenie grafiki oraz mniejsze "dodatki" podkreślają wielkość i jakość tej marki. Wszystko to idealnie komponuje się z idealnym soundtrackiem do takiego rodzaju gry.

Mimo wielu pozytywnych zaskoczeń , strasznie się wkurzyłem na macosze spojrzenie studia z Kanady na WIRTUALNE KLUBY , jest to niewątpliwie mój ulubiony element tej gry, a jednak kolejny raz nie został on dostatecznie dopieszczony. Kolejną moją uwagą są rzadkie, ale wkurzające błędy serwerów ea podczas gry w ultimate team, występują one rzadko, ale są bardzo uciążliwe dla większych fanów tego trybu gry.

Moja ocena to 8+/10 , pozdrawiam ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką recenzję to ja mogę napisać w 10 min.

Nie przyłożyłeś się kolego !

Po co zaśmiecać forum czymś takim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amatorka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja? Raczej krótki news na temat gry.

To jest recenzja, drogi kolego. Ty masz opisać grę, ocenić każdy element, napisać dlaczego tak, dlaczego nie, dlaczego masło. A nie wymienić wszystkie zmiany i dodać "to mi się podoba" i "a to nie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za uwagi, poprawie to w najbliższym czasie, ale lepsze coś takiego niz nic ^^, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za uwagi, poprawie to w najbliższym czasie, ale lepsze coś takiego niz nic ^^, pozdrawiam

No wiadomo, liczą się chęci. :) Sam już miałem coś skrobnąć, ale jakoś nie mogę sobie odpowiedniej gry znaleźć. Może U3 jak przejde, a później L.A Noire. Ostatnia moja recenzja była o Gears of War. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×