Skocz do zawartości
panucci82

Fifa Uefa Euro 2012

Rekomendowane odpowiedzi

EA SPORTS na swoim profilu na facebooku potwierdzilo ze 26 kwietnia gra trafil na półki sklepowe!!!!

Będzie można kupić pudełko z kodem na gre w środku,albo pobrać gre z PSS :))))

Edytowane przez panucci82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie tylko ile będzie kosztować ten dodatek, na który chętnie się chyba skuszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi ,mnie rozwiązanie EA, Euro 2008 była naprawde, naprawdę dobrą grą, lepszą od FIFY 09. Jaki sens jest robić tylko w dodatku, jeżeli ktoś zajara się Euro, chce pograć, a tu musi 2 gry w jednej kupować. Do tego w takim DLC, prawdopodobnie nie doczekamy się usprawnień technicznych, czyli FIFA 12 i nakładka Euro.

Ale nie narzekam, dobrze że coś jest, ciekaw byłem tego produkty Euro na CryEngine :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od najważniejszego, czyli ceny. Polskie sklepy ( w tym i nasz) już rozpoczęły zbieranie zamówień na EURO 2012, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, ile gra kosztuje. Sugerowana cena polskiej wersji na PC to 89,90 złotych. Według zagranicznej informacji prasowej, edycja na Xboksa 360 kosztować ma 1800 MSP.

Za co tyle płacimy? Za 53 reprezentacje, 8 polsko-ukraińskich stadionów i nowe tryby gry. Opcja Finały Turnieju w Sieci, jak sama nazwa wskazuje, pozwoli rozegrać Mistrzostwa rywalizując z prawdziwymi graczami, a nie z konsolą. Jeżeli chodzi o rozgrywki online, to pojawią się także znane z FIFY 12 i poprzednich części wyzwania, opierające się na prawdziwych wydarzeniach z turnieju. Wiecie, "Polska prowadzi w finale z Hiszpanami 1:0, jest 89 minuta, do karnego podchodzi Xavi, Twoim zdaniem jest obrona wyniku".

Całkowicie nowy tryb to Wyprawy Euro. Cytując informację prasową:

pozwala entuzjastom budować, zarządzać i rywalizować własną wersją drużyny narodowej przeciwko innym krajom Europy. Wybierz ulubionego, europejskiego zawodnika lub postać stworzoną w trybie FIFA 12 Virtual Pro. Wygrywaj mecze aby przejmować lepszych graczy z innych drużyn narodowych, odblokowuj silniejsze zespoły na drodze do pokonania wszystkich 53 drużyn narodowych i całkowitej dominacji nad piłkarską Europą.

Wygrywaj mecze aby przejmować lepszych graczy z innych drużyn narodowych - czyli już wiemy, że w produkcję zaangażowany był Franciszek Smuda. Na bank to jego udoskonalony pomysł. Tyle że zamiast Perquisa będziemy mieć Benzemę - też fajnie.

Wiemy także, że przyśpiewki polskich kibiców nagrane zostały w trakcie meczów z Portugalią i Niemcami. Cóż, szkoda, bo z tego co pamiętam, doping na nich był słabiutki. Załapie się pewnie hymn, okrzyki "Polska, Polska" i... nie, tej o PZPN na pewno nie będzie.

zrodlo: gamezilla.pl

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda i cena nie przekroczy 100zł to się skusze :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy wymaga podstawowej wersji czy też nie?

wymaga podstawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2012/13/gra-uefa-euro-2012-poland-ukraine-potwierdzona

Aktualizacja: Eurogamer podał ceny dodatku. 16 funtów dla PS3, 1800 Microsoft Points dla Xboksa 360 i 2500 FIFA Points dla PC. Czyli raczej na pewno uda się zejść poniżej 100 złotych, a jak dobrze pójdzie, to i poniżej 90 zł.

Czyli biorę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90 zeta za zwykły dodatek? Przecież to jest aktualizacja składów, plus pare nowych stadionów i trybów. Chyba ich ostro poyebało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytwórnia czekoladek Electronic Arts dyma klienta we wszystkie możliwe otwory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyma to mało powiedziane... Ich naprawdę posrało. Co dalej? Acti wypuszcza kilka nowych mapek do CoD'a, dodaje kilka nowych broni, nazywa to kolejną częścią i woła za to 200 zeta? Oh wait, już tak zrobili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie rację , niema jednak co gadać bo gry od EA jak i od ACTIVISION są bardzo grywalne i najlepiej sprzedającymi się grami są właśnie gry od nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łaaaał ! xD , Koźnia. : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ani nie jestem fanem pilki, ani zadnym dobrym graczemw fife, ale taki dodatek chyba kupie, bo nigdy w zadnej grze, nie bedzie pewnie wszystkicj nowych polskich stadionow...

Chod fakt, EA robi graczy bez mydla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie to nie wiem dlaczego tak uważacie. Moim zdaniem lepiej wydac około 90, 100zł niż 200zł za pudełkową wersję. Oczywiście szkoda mi tego, że UEFA EURO 2012 nie zagości w mojej kolekcji gier pudełkowych i nie będzie takiej pamiątki po EURO w naszym kochanym kraju, ale ludzie bez przesady. Zawsze może coś ulepszą, dodzadzą Polskie stadiony, aktualizacja składów, mi tam nie będzie szkoda wydac te 90zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyma to mało powiedziane... Ich naprawdę posrało. Co dalej? Acti wypuszcza kilka nowych mapek do CoD'a, dodaje kilka nowych broni, nazywa to kolejną częścią i woła za to 200 zeta? Oh wait, już tak zrobili...

EA poraz kolejny dumą swoich klientow w tym roku. poprzednio dodatek do me3 gdzie był na płycie z grą. Pomijam że za 20 minutowy dodatek życzą sobie 36zl,niedosc że w tym dodatku(z popiołów) znajdują się ważne informacje na temat rasy protean. A teraz jeszcze ten dodatek do FIFY 12. Co się dzieje z ta branżą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja się bardzo cieszę :) EA jeszcze lepiej dyma swoich klientów niż Acti. World Cup 2010 udało mi się dorwać na premierę za 99 zł jako osobną grę. Teraz EA nie dość że wyda EURO 2012 za pewną sumę pieniędzy (od 70 do 100zł) to jeszcze zmuszą niektórych do zakupu FIFA12.

Oby tylko była dostępna wersja pudełkowa z kodem do pss.. Nie mogę się doczekać. Biorę na premierę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA poraz kolejny dumą swoich klientow w tym roku. poprzednio dodatek do me3 gdzie był na płycie z grą. Pomijam że za 20 minutowy dodatek życzą sobie 36zl,niedosc że w tym dodatku(z popiołów) znajdują się ważne informacje na temat rasy protean. A teraz jeszcze ten dodatek do FIFY 12. Co się dzieje z ta branżą...

Albo to całe zamieszanie z darmowym BF'em do BF3... Na kij im to było? No jak cholera obiecywali, że mają dać, to powinni tak zrobić , a nie później jakieś głupoty wymyślać. Pół bidy, że ich ten pozew przestraszył, choć i tak by się wykupili.

Sami alkoholicy u nich tam siedzą czy co? Już naprawdę takie dymanie klienta się robi żenujące. Jak się gracze nie postawią, to będą się robili coraz śmielsi i a) podwyżka cen gier B) podwyżka cen dlc albo akcja w stylu - zamiast 1 dlc damy im 2, ale każdy po 50 zeta c) w końcu wprowadzą ten cholerny abonament to takich gier jak battlefield czy call of duty, a później inni będą brali przykład...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardzo podoba :) I na pewno kupię od razu jak się pojawi w Media Markcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
World Cup 2010 udało mi się dorwać na premierę za 99 zł jako osobną grę.

Niemożliwe, gra wyszła w pełnej cenie 200zł, jestem pewien bo szukałem we wszystkich sklepach internetowych i stacjonarnych i najtaniej znalazłem za 174zł. Dopiero po tygodniu zaczęła drastycznie spadać bo jakaś hurtownia miała bardzo okazyjną cenę.

Szkoda że na 99% po ME nie będzie żadnego wsparcia dla tego dodatku np jakieś wyzwania albo chociaż aktualizacja składów, po mistrzostwach ciśnienie na piłkę mocno spadnie i już mało kto będzie grał w to DLC, pytanie czy za 3 miesiące rozrywki warto płacić 90zł.

Edytowane przez Dobos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. Na premierze World Cup 2010 była promocja 2 gry EA\w cenie jednej za 200zł(Media Markt lub Saturn, już nie pamiętam), choć niektóre sklepy się wyłamywały i sprzedawały w okolicach premiery po 99.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była promocja w Saturnie, za 169zł dwa tytuły :) 2 tygodnie po premierze, pamiętam bo się mocno wtedy wkurzyłem :P nie neguję że można było kupić WC za 99zł tylko to że w dniu premiery jednak kosztowała dwa razy tyle :)

Edytowane przez Dobos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×