Skocz do zawartości
panucci82

Fifa Uefa Euro 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze edycje Word Cup i Euro od fify 08, przynosiły nowe ulepszenie które byly uzywane w zwyklych edycjach fify, a tu widze ze juz im sie nie chce pracowac nad nowymi ulepszeniami tylko lepiej odcinac kupony.

Mogli by tak już dawno zacząć robić z fifa, zwykłą jena gra na 3 lata i wypuszczali by dodatki po 80zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po co wy sie nakrecacie na to Euro? Ta impreza bedzie w Polsce wielkim niewypalem i podobnie bedzie z grą ktorą napewno nie warto kupowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po co wy sie nakrecacie na to Euro? Ta impreza bedzie w Polsce wielkim niewypalem i podobnie bedzie z grą ktorą napewno nie warto kupowac

bo ludziom wpojono już dosyć skutecznie, że organizacja euro2012 w Polsce to nasz sukces, z którego powinniśmy być dumni, mało kto jednak zauważa, że to porażka, jedynym "zyskiem" z tego, że impreza jest u nas jest to, że zaczynamy od fazy grupowej, a nie kwalifikacyjnej, której przejście byłoby trudne, dla mnie to jest przerażające jak bardzo w Polsce popularne stało się "euro", niektórzy gówno pomalowane na biało czerwono z napisem "euro2012" kupiliby za 200zł z uśmiechem na twarzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po co wy sie nakrecacie na to Euro? Ta impreza bedzie w Polsce wielkim niewypalem

Jakiś prorok?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta. Kto ma Fifę 12 to skusi się na dodatek. Kto nie ma - odpuści wpieniony.

I analogicznie: kto ma FIFĘ 12, temu pomysł Euro jako niesamodzielnego dodatku w cenie 80/90 zł pasuje, kto nie ma - będzie krzyczeć.

Gry są robione dla zysku, nie dla ludzi. Odkrycie Ameryki to to chyba nie jest. Nie rozumiem więc tych narzekań :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prawda jest taka, że wszystko zmierza w kierunku zastąpienia gier na płytach i pobieraniu ich z oficjalnych serwerów danej wytwórni gier. Za parę lat płyty blu-ray będą tak samo popularne jak teraz kasety VHS...

Nie jest to dla mnie super rozwiązanie, bo jak każdy cieszę się z każdego nowego tytułu na mojej półce lecz wszystko idzie właśnie w tym kierunku.

Co do ceny to kto będzie chciał "wypluć" tą stówkę to to zrobi, kto nie to nie i kropka. Tak, czy siak za kilka miesięcy zassa się ten dodatek za grosze.

Jimmyyy8 myślimy podobnie lub po prostu kumamy fakty ;)

Jeszcze na koniec pytanko, bo tak na szybko "przeleciałem" ten wątek, czy na stówę nie będzie żadnej różnicy, pomijając nowe stadiony pomiędzy Fifą12 a Euro12? Mam na myśli gameplay i wstawki typu zachowań trenerów jak to było w World Cup 2010. Ma ktoś jakieś info na ten temat?

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak kupie te euro, raz bo jest w polsce a dwa bo fifa 12 jest genialna wiec kazdy dodatek mile widziany :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer fajny, już się nie mogę doczekać aż ściągnę ten dodatek na moją konsolę. Jak widać, stadion narodowy odwzorowany perfekcyjnie, ciekaw jestem jak w grze będzie się prezentował nasz lokalny obiekt w Poznaniu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jimmyy8j ja nie mam F12 ale uważam, że to dobrze, że wychodzi jako DLC jednak, jeśli weźmiemy pod uwagę formę tego dlc i jego cenę to się nawet nie dziwię - dotychczas gry okazjonalne wprowadzały jakieś zmiany w rozgrywce etc. teraz trochę strach, że w fifie 13 nie będzie zbyt wiele poprawek skoro w okazjonalnej nic nie zmieniają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy wszyscy zawodnicy polskiej reprezentacji beda podobni do siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer fajny, już się nie mogę doczekać aż ściągnę ten dodatek na moją konsolę. Jak widać, stadion narodowy odwzorowany perfekcyjnie, ciekaw jestem jak w grze będzie się prezentował nasz lokalny obiekt w Poznaniu. :)

co fajnego jest w tym, ze gre o imprezie organizowanej w naszym kraju reklamuja anglicy, hiszpanie, francuzi, a nawet przez 1s nie ma polskiej druzyny badz zawodnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, za 100 zl dodaja pare stadionikow, ktorych w zasadzie nie widac w trakcie meczu i zmieniaja koszulki reprezentacji + dodaja kilka składów?

Serio, niech się pierd0lą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy będzie aktualiozowany overall piłkarzy czy nigdy tego nie było i zostanie taki sam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maty15

W całkiem nowej grze miałbyś zapewne to samo, oprócz kilku dodatków, ale za cenę 200 zł, więc chyba wiadomo co lepsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie miałbym.Taki world cup bardzo się różnił od fify. To samo było w przypadku Euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maty15

W całkiem nowej grze miałbyś zapewne to samo, oprócz kilku dodatków, ale za cenę 200 zł, więc chyba wiadomo co lepsze ;)

FIFA World Cup 2010 była lepsza od edycji oznaczonej jako 10. Ja wolałbym nową grę, miałem nadzieję że poprawią parę błędów. Rozważam zakup ale mam sporo wątpliwości, dlatego że po zakupie i rozegraniu kliku meczy w offline w FIFIE 12 uważam że offline jest beznadziejnie, konsola nastawiona na nieskończoną wymianę podań (coś jak PES 2010), a już szczytem była akcja kiedy zawodnik przeciwnej drużyny pociągnął piłkę z mojego pola karnego pod swoje pole karne, dobiegając do linii końcowej i wtedy wybił na aut. FIFA 12 nadaje się tylko do gry online, offline to nerwy i strata czasu. Kupić tylko po to żeby grać online reprezentacjami w innych strojach, mam mieszane uczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już ktoś o to pytał, ale zastanawiam się czy wyjdzie wersja Fifa12+Euro2012 w jednym opakowaniu? Nie posiadam obecnie Fify12, ale na komplet pewnie się skuszę (jeżeli oczywiście będzie w dystrybucji). I ciekaw jestem za jaką cenę ewentualny zestaw będzie dostępny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zadam głupie pytanie, a niech tam, czy ten dodatek będzie kompatybilny z edycją 13?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zadam głupie pytanie, a niech tam, czy ten dodatek będzie kompatybilny z edycją 13?

O tym mowy jeszcze nie było.

Szczerze wątpię żeby tak zrobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dodatek mógłby być kompatybilny z każdą FIFA, bo jedynie co zrobili to zmienili skiny i bandy reklamowe i wielce sie jarają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji, zeby byl kompatybilny. Powod prosty - chajs, chajs, chajs i licencja.

To dlc jest zalonse i mam nadzieje, ze nikt tego nie kupi. Oby tylko stadiony, ktore sa w nim pojawily sie w przyszlej odslonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×