Skocz do zawartości
panucci82

Fifa Uefa Euro 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli to DLC kupuje sie na dwie osoby to spokojnie polecam ( jesli ktos jest chetny to mam wolny s...)

W moim odczuciu troche zwolniona jest rozgrywka i bardziej trzeba nastawic sie na rozgrywanie pilki , latwiej jest tez dojsc do sytuacji sam na sam .

W grze on-line podoba mi sie to , ze gramy wybrana przez siebie druzyna jeszcze gdyby byla opcja ze zapamietuje kartki to byloby super .

Oprawa graficzna bardzo przyjemna dla oka .

info dla lionela trzeba miec podstawke aby zagrac w DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie na plus to tryb ekspedycji, fajnie to zrobili. Ale największy plus moim zdaniem dla komentarza. Wygrałem Mistrzostwo Europy Polską i powiem jak słuchałem Szpaka i Szarana to mnie ciarki przeszły. Ekstra im to wyszło. :)) A ogólnie komentarz jest do bani. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej,pobralem demo tej gry zainstalowalem i jej nie ma.

Nie mam FIFY 12,ale do odpalenia dema 12 nie jest potrzebna. Chyba

Jest napisane jak byk ,ze wymagana jest FIFA 12 do wersji trial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w stanie w ogóle napisać jakieś dobre słowa o tym dodatku? Walczę cały czas sam ze sobą, czy warto go kupić, ale po tym co narazie przeczytałem, nie mam nawet ochoty o tym myśleć. Zero atmosfery w porównaniu z WC 2010 którym byłem zauroczony. Tak się nastawiałem na tą grę a zrobili z tego totalne gówno. Oczywiście na naszej edycji w Polsce, gdzie euro jest wydarzeniem na wiele lat i w życiu pewnie już nie doczekam drugiej takiej okazji. Druga sprawa, że mogę dać głowę o to, że na MŚ 2014 zrobią znowu grę normalnie i skupią się na wszystkim i napiszą, że po takim błędzie musieli się zrehabilitować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie.

Czy to prawda że w maju wyjdzie patch co naprawii te fałszywe nazwiska i stroje w kadrach?

Bo tak myślę czy nie kupic zestawu fifa 12+Euro 2012 a mi najbardziej zależy aby były prawdziwe nazwiska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście w maju zostanie wydana łatka wprowadzająca prawdziwe nazwiska wszystkich zawodników.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA wciąż walczy z niektórymi federacjami o licencje, więc można się spodziewać, że jednak coś ugrają, EA Sports jak Bioware, uczy się na błędach ( chyba :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uczestników turnieju chyba tylko Ukraina nie ma prawdziwych nazwisk i u niej za miesiąc ma to być poprawione, nie liczyłbym na aktualizację w innych drużynach ani zmiany strojów.

Jest ktoś w stanie w ogóle napisać jakieś dobre słowa o tym dodatku?

Jest parę nowych trofeów :P i tryb wyprawy nie jest taki tragiczny.

Można kupić ale tylko składając się w dwie osoby i najlepiej sprzedać slot tuż przed turniejem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na plus można tez zaliczyć statystyki polskich piłkarzy, są całkiem niezłe : Lewandowski 81, Błaszczykowski 80, Szczęsny 80. W regularnej Fifie po ostatniej aktualizacji Kuba ma 78, Lewy i Szczęsny tak jak w Euro ( 81-80), powinni też w klubach zaaktualizować statystyki, tak aby się zgadzały ze sobą, a ostatnia aktualizacja składów i statów w Fifie była 2 miechy temu.

Trofea są ok, chociaż trofeum za pokonanie wszystkich ekip w trybie ekspedycji jest bardzo żmudne i zajmie wiele godzin.

Trochę szkoda, że tryb ekspedycji jest natawiony tylko i wyłącznie na single player ( ultimate team jednak bije go na głowę mnogością opcji i pucharami online ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online w tym dodatku posiada jedną, ważną zaletę. Jeśli któryś z graczy dostanie czerwień to NIE może zagrać w następnym meczu. Wreszcie można również ustawić sobie skład, który jest zapamiętywany! Nie trzeba przed każdym meczem wszystkiego ustawiać.

Ogólnie jeśli się złożyć we dwóch to zakup jak najbardziej opłacalny. Narzekanie jest zdecydowanie PRZESADZONE, a składy mają zostać poprawione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy lubią narzekać :) Niepoprawne nazwiska dla Ukrainców i innych reprezentacji ( ma to zostać poprawione ) i brak koszulek dla naszych skutkują oceną 3,5/10 w jednym ze znanych polskich portali o grach video, nie mówię, że DLC jest dopracowane, czy też warte 70 zł ( jest warte 35 zł przy składce na 2ch:), ale ocena 6/10 to jednak minimum ( gameplay i oprawa gry jest ok), ciekawe jaki byłby hejt, gdy gre robiło Double Helix:)

Na zachodzie DLC przyjęli jednak nieco cieplej:)

P.S Skład wyjściowy Polaków jest jak najbardziej aktualny, może poza Sławkiem Peszko, który z EURO jak wiemy już się pożegnał

Szczesny

Piszczek Perquis Wasilewski Wawrzyniak

Polanski Murawski

Błaszczykowski Obraniak Peszko ( pewnie zmieni się na Rybusa )

Lewandowski

Edytowane przez KrYcHu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadaje tez tu pytanie bo w fifa 12 nie odpowiadają

on line pass słuzy tylko do gry multi czy też składy się aktualizują w zespołach itp.?

ma więcej zastosowań niz tylko gra w multi?

bo zastanawiam się na używką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krótka piłka - do gry offline kupuj używke, do gry online kupuj nówke z online passem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i albo się starzeję, albo coś jest nie tak. Gameplay wygląda na lekko zmieniony, albo AI jest bardziej podrasowane, bo mam problem by wyjść z grupy na klasie światowej (bez względu na to kim gram). Może się starzeję, albo coś... ale łatwo nie jest. Z drugiej strony, gdyby było za prosto, to pewnie po zdobyciu mistrzostwa, każdy by sobie to DLC odpuścił, a tak trzeba się napracować. Cały urok polega na tym, że zespoły są stosunkowo wyrównane, więc z każdej grupy wyjść ciężko (nawet z polskiej).

Niestety reszty trybów nie opłaca się tykać. Wyprawa nudna, online też. Zostają jedynie wyzwania. Właśnie pojawiło się nowe, by jako Niemcy nastrzelać trochę goli Austrii. W samym turnieju pewnie będzie mieć to większy sens, kiedy dzień po dniu będzie można grać mecze, które niedawno się zakończyły. Póki co - nijak. Wracam do kariery Liverpoolem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierd*le nie moge zagrac turnieju grupowego w czworke??????macie pomysl jak zrobic zeby grac w czterech oczywiscie poza szybkim meczem????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierd*le nie moge zagrac turnieju grupowego w czworke??????macie pomysl jak zrobic zeby grac w czterech oczywiscie poza szybkim meczem????

Nie ma szans. Z kimś możesz grać wyłącznie mecze towarzyskie, tzn. szybki mecz. Turniej to turniej (dla pojedyńczego gracza), zrobiony dokładnie tak samo jak w Fifie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Zakupilem przez PSstore sciagnelo sie 100kb... i co? :D Dzisiaj mam slabszy dzien wiec wybaczcie.. ale zglupialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jakich wiele. Sam takowy również miałem i o to pytałem.

Należy ściągnąć ten darmowy plik (wersja bezpłatna/testowa) on ma te prawie 700 Mb. Należy go zainstalować, a potem zainstalować ten plik 100kb z PS Store. Wtedy będzie śmigać :)

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem trzy razy probowałem zagrać mistrzostwa i trzy razy zawiesiła mi sie konsola i nie wiem o co chodzi ogolnie na innych grac nic sie nie dzieje? a troche irytuje ze kupuje sie gre i nie mozna w nia pograc ma moze ktos podobny problem pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi zawiesza sam dodatek jak wlaczam go czasami jak wybieram stroje no i nie moge zagrac mistrzostw bo zawsze jest zawias a fifa chodzi mi dobrze!!nawet raz sie nie zawiesila konsola jak gralem w fife a nie w euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy mam pytanie może mi ktoś wytłumaczyć jak kupić DLC Euro 2012 na dwóch i jak to potem uruchomić na dwa konta.???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolacza sie do prosby kolegi.

z tym zte dodatkowo chcialbym wiedziec, czy mozna kupic rowniez Fife(tzn DLC uefa2012 oczywiscie) na dwa konta, ale jedno PL drugie DE.

Edytowane przez MichuV12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Po pierwsze na obu konsolach musi byc to konto , z ktorego bedzie dokonany zakup. nastepnie sciaga sie najpierw wersje trial instaluje sie ja a pozniej sciaga sie klucz ktory odblokuje pelna wersje. Konto "matka" nie moze zostac wykasowane z konsoli , nie ma znaczenia czy ktos mieszka w Polsce czy w Germanii .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×