Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

bf3.jpg


Temat o Waszej ulubionej, wolnej od błędów i bugów grze, kontynuujemy tutaj. Poprzedni miał dość :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;)

Zauważyliście, że dodali do akcesoriów apteczkę, amunicję i palnik ?

"Trochę" inaczej palnik wgląda na BT niż w grze, i ciekawe dlaczego nie ma killi palnikiem.

PS: Tylko u mnie w pojazdach 2 razy jest Centurion C-ram ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, wolnej Cwirze od błędów ?niech tak zostanie ;) na pewno mojej ulubionej :)

pytanie trochę lamerskie , ale czym włączyć teraz klakson ? zanim kogoś przejadę chce dać mu cień szansy :biggrin:

@ down

oczywiście, to że jest zamknięty oznacza że nie można tam robić wpisów , ale czytać go można jak najbardziej . teraz widnieje zaraz pod : Wyzerowała Ci Się Ranga....

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bf3.jpg

Temat o Waszej ulubionej, wolnej od błędów i bugów grze, kontynuujemy tutaj. Poprzedni miał dość :)

jest szansa żeby jeszcze do poprzedniego zajrzeć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

parę tematów niżej masz stary ale już zamknięty, poczytać możesz :/

sory za ofa

Edytowane przez serafin00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, wolnej Cwirze od błędów ?niech tak zostanie ;) na pewno mojej ulubionej :)

pytanie trochę lamerskie , ale czym włączyć teraz klakson ? zanim kogoś przejadę chce dać mu cień szansy :biggrin:

Chyba L1, tak czy inaczej nie raz jechalem juz jeepem i klakson nie dzialal, nawet tego nie potrafia dobrze zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to Dice dało nam możliwość nabijania punktów jak leci. Wystaczy wejść na serwer z misją Operacja Metro, który ma 1k ticektów. Tam najbardziej pro zbierają ładne sumki punktów i fr sobie poprawiają dość mocno, dla przykładu 30k punktów, K/D 60/19...

Wysłane z mojego U20i za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat chyba w nabijaniu punktów wielkiej różnicy nie ma czy grasz na 1000 czy 5 razy po 200. Natomiast na pewno zdecydowanie na tych mapach zdobyć wszelkie odznaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam lubię metro fajnie się gra itp ale nie umiem się skradać i KD sobie tam psuję, już wolę bazar albo sekwankę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak usunąc konto na BT? Bo zrobiłem na 2 koncie na ps3 konto na BF, i powiązałem z moim BT, i teraz pokazuje 2 konta, jak usunąc to konto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie ze sie nie da tego zrobic konto bf3 = konto bl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szyma45: Musiałbyś usunąć konto na EA i "zwolnić" mail powiązany z kontem PSN. Sprawdź czy da się tak zrobić, ewentualnie pisz na Live chat / Mail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szyma45: Musiałbyś usunąć konto na EA i "zwolnić" mail powiązany z kontem PSN. Sprawdź czy da się tak zrobić, ewentualnie pisz na Live chat / Mail.

Tylko że ja podałem tego samego e-maila do tego drugiego konta ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki: pamiętacie post w poprzednim temacie w którym ktoś pisał że ECM działa teraz na wystrzelone już Heat Seekery? K****wa chłop miał rację - dzisiaj testowałem. I co więcej H-S potrafią zdetonować się w pobliżu celu NIE ZADAJĄC OBRAŻEŃ. JEdno i drugie sprawdzałem dzisiaj kilka razy - walą do Ciebie z rakiet, a ty sobie spokojnie puszczasz ECM jak już rakiety są w powietrzu i voila! Druga kwestia - walę raz za razem H-Sami w Vipera i nic, nawet nie zaczyna się dymić i nie mogło tu być mowy o ECM bo zwróciłbym uwagę na chaff ani o flarach bo facet raz za razem puszczał je za wcześnie - rakiety leciały do celu i wybuchały sobie w powietrzu. Szybki search na YT i znalazłem to:

http://www.youtube.com/watch?v=rlQSUAixnHU&feature=related

Nosz ku***wa, jak generalnie uważałem tego patch za, w sumie, udanego to to mnie po prostu rozbraja. Co więcej dzisiaj zwróciłem uwagę że osłabienie pancerza czołgów miało jedną niefajną konsekwencję - na "gołych" mapach takich jak Firestorm, odrzutowcom jest łatwiej niż kiedykolwiek bezkarnie niszczyć czołgi. Wcześniej myśliwiec potrzebował zazwyczaj 2 przelotów na zdjęcie czołgu, teraz czołgista po prostu nagle wybucha. I o ile wcześniej też uważałem że myśliwce w sumie nie mają w tej grze miejsca - ot takie latające przeszkadzajki, tak teraz zwyczajnie mnie drażnią.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja po tej aktualizacje nie daje rady grac!Na 3 gry 2 razy gra zawiesiła sie w momencie wyświetlania sie komunikatu ,, Twój zespól wygrał lub przegrał,,Nie wiem co zrobić ale granie jest niemożliwe.... ma ktoś pomysł ?pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja po tej aktualizacje nie daje rady grac!Na 3 gry 2 razy gra zawiesiła sie w momencie wyświetlania sie komunikatu ,, Twój zespól wygrał lub przegrał,,Nie wiem co zrobić ale granie jest niemożliwe.... ma ktoś pomysł ?pozdrawiam

Mi się to wczoraj raz zdarzyło..ale od tej pory nie grałem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dzisiaj to samo wybadałem. Heat seekery zostają zmylone przez ECM mimo jego odpalenia jak pociski były już w locie.

Co do pz w myśliwcach to nie mogę potwierdzić, ja dzisiaj rozwalałem 2 strzałami czołgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up@

Potwierdzam, jedna rakieta unieruchamia czołg, druga go niszczy - ale zazwyczaj już nikogo w nim nie ma...

Za to pojazdy lekkie typu jeepy to są na jednego p-z`ta.

Edytowane przez tuter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytam wprost, czy ktoś z was wiedział że wykupując serwer niie można ustalać własnych zasad na wykupionym serwerze ranked?

Edytowane przez cubeline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytam wprost, czy ktoś z was wiedział że wykupując serwer niie można ustalać własnych zasad na wykupionym serwerze ranked?

Ja tego nie wiedziałem do wczoraj.

Podejrzewam, że ma to zabezpieczyć przed boostowaniem sobie statystyk, bo jak zmienimy ustawienia serwera to automatycznie staję się on nierankingowy.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiedziałem i szczerze to inaczej się nie spodziewałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dzis sporo na serwie lots of lamers sie zebralo polakow. Praktycznie 3/4 mialo w nicku PL a pewnie jeszcze paru sie ukrywalo pod innymi nickami. Tak czy inaczej serwer dodany do ulubionych i bede zagladal

I dzis sprawdzilem serwery "only knife". Pompa totalna, 5 na 1 z nozykami sie rzuca i tylko slychac szelest krokow i w ruch ida nozyki i niewidzialne zrywane dog tagi :P A widok jak na bazarze wybiega ci chmara ludu z dzidami, usmialem sie jak bieglem przed typem, wyskoczylo z 7 osob na alejke a on dzida do tylu :biggrin:

Gorzej jak wejdzie jakis plebs i zacznie rozwalac kazdego z broni palnej (np. taki szyma45 ktory wlazl nie wiadomo skad i pozabijal paru ludzi wywolujac efekt lancuchowy). Dobrze ze potem sie ogarneli. Potem jeszcze w ruch poszedl granatnik dymny to juz totalna rozpierducha byla, jak przez mgle :)

Polecam bo mozna sie niezle przy tym usmiac i pograc for fun

Edytowane przez Skiba94
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noże najlepsze ze smoke grenade :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My z Cwirem, Slizerem i jeszcze dwójką znajomych zaliczyliśmy wczoraj dwie rundy DM do 300 fragów :biggrin: Na drugim do 150 graliśmy tylko kosami, ze 100lat się tak nie usmarkałem przy graniu. Najlepsze że po drugiej stronie mieliśmy 4 Niemców i Amerykanina (znajoma ekipa) :biggrin:

Początkowo byłem sceptyczny ale teraz już wiem że te prywatne serwery są warte wydanych pieniędzy :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×