Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ze strzelb najbardziej przypasowała mi M1014, szybka i niezła moc obalająca. Jak ktoś chce porobić snajperki to polecam wbić na serwer bolt action, a samopowtarzalne to szybko się robi i na zwykłych serwerach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie że w grze czasami dźwięk zanika. Dzisiaj ze 2 razy na Granicy tak miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie że w grze czasami dźwięk zanika. Dzisiaj ze 2 razy na Granicy tak miałem.

No i bedziesz tak mial jeszcze nie jeden raz :D To jest norma w battlefieldzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie że w grze czasami dźwięk zanika. Dzisiaj ze 2 razy na Granicy tak miałem.

Na tej mapce to ja mam co i raz zwieszki, więc się ciesz, że tylko dźwięk Ci zanika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej mapce to ja mam co i raz zwieszki, więc się ciesz, że tylko dźwięk Ci zanika :D

Na razie "odpukać" na Granicy konsola się nie wiesza. Tylko ten dźwięk zanika.

Najczęściej ps3 mi się wiesza na Zatoce Omanskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy tylko na pc. Mi się rzadko zdarza, abym zabił tym kogoś na hita. Co dopiero z takich odległości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy tylko na pc. Mi się rzadko zdarza, abym zabił tym kogoś na hita. Co dopiero z takich odległości?

To, że tobie się to rzadko zdarza nie znaczy, że takie zjawisko nie istnieje na PS.

Przecież wiadomo jest, że kombinacja G3A3+ ciężka lufa+ szyna z podwieszonym M26 (amunicja strzałkowa) jest zbugowana.

W czerwcu pewnie wyjdzie patch (przed DLC) poprawiający to, a teraz co najwyżej możemy zacisnąć zęby i grać dalej. Co najwyżej można wbić 5 gwiazdek na M26 dużo łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh a ja sie podpisuje pod postem Mationa.Ubijesz tym na hita ale nie zawsze.Owszem na blizsze odleglosci 1one shot one kill.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje,ze inni beda bardziej ogarnieci i zrozumieja czemu wstawilem ten filmik (wystarczy srednia znajomosc zngielskiego i sluchanie ze zrozumieniem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje,ze inni beda bardziej ogarnieci i zrozumieja czemu wstawilem ten filmik (wystarczy srednia znajomosc zngielskiego i sluchanie ze zrozumieniem)

Może ta ostatnia wypowiedź DICE była odpowiedzią na ten filmik :D

Na samym początku muszę odwołać się do ostatnich informacji. To, że coś znajduje się na forum, nie znaczy, że jest najważniejsze. Są takie rzeczy nad którymi pracujemy, że są dużo gorsze niż to co ludzie zgłaszają. Dlatego też musimy podjąć decyzję co i w jakiej kolejności naprawiamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem filmik tylko tylko Mationowi chodzi o zupelnie cos innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie--Jak to jest z tymi gwiazdkami za służbę z konkretną bronią-jedni mówią,że można mieć max 100,a ja sprawdzałem moje na BL i za służbę z m249 mam 101,nie wiem tylko czy podczas samej gry kiedy przeciwnik zginie będzie widoczne 100 czy 101 gwiazdek-drobiazg,ale wart wyjaśnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze widać max 100 ale można je wbijać dalej. Mogliby dać jakieś złote blaszki broni jak się wbije 100 gwiazdek :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże jaka ta gra jest po tym patchu beznadziejna. Masakra, już nawet nie chodzi o to, że połowa broni ma odrzut jakby strzelano z armaty, ale hit detection to już w tej grze nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! po ściągnięciu ostatniego patcha wyskakuje mi komunikat, że aby grać na mapach BTK muszę ponownie ściągnąć dodatek i przy próbie pobrania jest napisane ,że muszę zapłacić. Jak ściągnąć go za darmo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! po ściągnięciu ostatniego patcha wyskakuje mi komunikat, że aby grać na mapach BTK muszę ponownie ściągnąć dodatek i przy próbie pobrania jest napisane ,że muszę zapłacić. Jak ściągnąć go za darmo?

rozumiem że miałeś BtK przed paczem? już nie pamiętam dokładnie ale też miałem z tym problem. nie mogłem tego dlc ściągnąć z poziomu gry . spróbowałem z poziomu psstore i się udało .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam zamiar pośmigać teraz ze strzelbami i nie wiem jaki setup wybrać (najbardziej chodzi mi o amunicję)

Grałem w sumie USAS12(dopiero odblokowałem) i DAO - no i jak dla mnie to lepszego kopa ma DAO, choć mogę się mylić. jaki setup wybrać na mapy tupu : metro, Sekwana, bazar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do latarek. sam z nimi nie biegam i ogólnie mi wiszą , a jak kolesia 1 na 1 spotkam z lampionem to walę centralnie w środek światła. Natomiast najbardziej irytuje mnie jak ktoś w moim teamie z tym biega . Ile razy zginąłem przez to że typ odemnie mnie oślepił. Czasem ludzie nie ogarniają że z tym latają i zamiast opuścić broń ,walą po oczach.

To tak nie działa,zauważyłem,że nawet jak koleś z teamu celuje 20 metrów ode mnie to i tak mnie oślepia,ba nawet jak biegnie to wali mi po oczach. Powiedział bym,że to błąd hitmakera latarki :pinch:, która za szeroko "zbiera".

Oczywiście debile celowo świecący po oczach też się trafiają;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam takie dwa pytanka :D

Ile kosztuje Back to Karkand na PSS?

I ile będzie kosztował Close Quarters? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze widać max 100 ale można je wbijać dalej. Mogliby dać jakieś złote blaszki broni jak się wbije 100 gwiazdek :)

powinni dac medal co daje 1000000 pkt za wszystkie odblokowane dog tagów z broni albo jakąś unikalną broń

ludzie grali by każdą bronią a nie tylko jedną

Jestem ciekawy czy jak wypuszczą ten nowy dodatek czy jakieś nowe medale będą do zdobycia na pewno będzie jeden za nowy tryb gry conqest domination

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odbiegnę od tematu i spytam się was co sądzicie o userach tego typu..

Wchodzisz na server "no-snipe" są snajperki.

Wchodzisz na server "no-shotgun" są shotguny..

Nie wiem, was może to nie denerwować lecz czasami człowiek chciałby wyjść z servera i pograć sobie normalnie, bez caperów z usasa'mi.

Na polskich serverach raczej nie ma tego problemu, lecz znajdą się "wyjątki".

Jeśli ktoś zaczyna to pisać śmiało na mój PSNid: PodniebnyFruwacz

Nie lamię, K/D ratio na poziomie 1,5-2,0. Zapraszam do gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczyłem sobie na youtube ostatnie komentarze yoshiego i pvtpyle i jakby się zmówili na temat spieprzonego hit detecion. Ta gra teraz to jak Killzone 2 trzeba wystrzelać ogrom pocisków w kogoś i nie mieć wk...a jak widzisz, że kilka idzie na głowę,a gość biegnie nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Podniebny Fruwacz: Dlatego gram na serverach od DICE. Mam pewnosc, ze nie dostane kicka za bycie pierwszym w rankingu. Wystarczy wejsc w wyszukiwarke serverow i zobaczyc jak bardzo zapchane sa normalne servery. Trzeba przerzucic conajmniej 4 strony zeby znalezc wolne miejsce. Wole pograc na 200 ticketow niz modlic sie zeby konsola wyrobila przy intensywniejszych akcjach (tu uklon w strone Omanskiej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Furai

ja też ostatnio zatęskniłem za zwykłymi serwerami . rzeczywiście niektórzy nie znają umiaru i ustawiają metro na np: 1000 biletów ( przy czym przy 800 zaczyna się molestowanie respa). niestety na zwykłych serwerach wracają " stare duchy" , ostatnio grałem oman , moja strona dostawała w tyłek , stwierdziłem że nie ma od nas pojazdów. kiedy się zrespiłem w bazie dwóch ludków ( nadają się do działu mendy, ew. do działu pedzie) siedziało w czołgu i lvd (czy jak to się tam zwie) i napieprzało do siebie z metra. pewnie oni mieli ubaw , reszta 10ciu chłopa raczej nie. na privie od razu dostali by bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×