Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jak chcecie pogadać nt wielkości swoich ptaków i litrach potu wylanych przy i ich podnoszeniu to proponuję jakieś forum a'la redtuba.;-)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o ogol.

Na samym koncu dodaje podwojone pkt z beretek z tego co zauwazylem. A podwojone pkt doswiadczenia z rundy sa od razu na pasku dodawane.

I to nie zwykly orzel to orzel bielik !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam 14 poziom i mam wyj**ane na tego expa ^_^

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema moj kolega ma problem powiedział ze kupił premium normalnie wszystko dziala na battlelogu pokazuje ze jest ok ale jak chce wejsc na jakis serwer z ziba tower itp to pokazuje mu ze niema zadnego serwera wtf ? sory ze nie w temacie ale licze na szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie kolejne Orzełki mnie nie motywują wogóle.

Zadania i nowe bronie to tak ale jeszcze jeden numerek przy Orzełku to nie. To już nieśmiertelnik Człowiek Orkiestra robi lepszą robotę.

Mi naliczało podwójny EXP zaraz po kupieniu premium :o....potem przestało.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi największą frajdę z gry przynosi zacięta rozgrywka z dobrze zrównoważonymi drużynami.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to w końcu jest z tym resetowaniem starystyk, wszedłem na swojego Battleloga, no i faktycznie w tym okienku obok rysunku postaci jest naliczanie od nowa, ale w "All time statistics" nic się nie zmienia, podobnie w oknie statystyk z poziomu kosnoli. Jeśli to ma zmieniać tylko tyle, to trochę chyba mija się z celem, równie dobrze mogłem nic nie ruszać, jedyne co dzięki temu dostrzegłem to to, jaki postęp poczyniłem od początku przygody z BF'em :P

Edit: Hmm, widzę, że napisałem to w nieco nieodpowiednim temacie, bo po czasie zauważyłem temat o Premium. Jest możliwośc sprawdzenia swojej pozycji w światowym rankingu na Battlelogu, tak jak to było możliwe w KZ 2/3? Wiecie, pozycja nade mną, pode mną, zawsze to było jakieś porównanie.

Edytowane przez WalkyJimmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam premium i też mi nalicza 2xmnożnik plus jakieś dodatkowe punkty nie wiem za co :) ps: dodatkowe punkty nalicza mi tylko w podboju.

Ja tez się zdziwilrm dzisiaj bo punkty x2 leciały. A premium nie mam.

Tylko na koniec się wkur... Bo po długiej rundzie zwiecha... I tu mam pytanie do was, czy punkty nalicza na bieżąco? Czy dopiero po zakończonej rundzie po tym jak wyświetlaja się na ekranie zdobyte pkty? Pytam bo już drugi raz zawiesiła się gra zaraz po zakończonej rundzie podczas wczytywania właśnie tego ekranu.

Edytowane przez Tomekk33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli rozumiem ze jak wyjdę z gry lub zalicze zwieche w trakcie rundy to zdobyte pkty nie przepadają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj dziwną sytuację, bo nie ginąc nagle straciłem kontrolę nad swoim ludzikiem i wrzuciło mnie w tpp za kumpla. Na filmiku w 11s widać jak moja postać stoi bezczynnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<facepalm> Tak trudno wejść na Battleloga? Od wczoraj do końca weekendu jest podwójny exp DLA WSZYSTKICH.

Wczoraj pierwsza zwiecha od czasu zainstalowania nowego patcha. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie zdarzyło się to na Kaspijskiej! ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tu nic nie dziwi, bo na Kaspijskiej mam najczęściej zwiechy :ok: O dziwo (odpukać) nowe mapki się nie wieszają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj dziwną sytuację, bo nie ginąc nagle straciłem kontrolę nad swoim ludzikiem i wrzuciło mnie w tpp za kumpla. Na filmiku w 11s widać jak moja postać stoi bezczynnie.

Filmik jest prywatny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj dziwną sytuację, bo nie ginąc nagle straciłem kontrolę nad swoim ludzikiem i wrzuciło mnie w tpp za kumpla. Na filmiku w 11s widać jak moja postać stoi bezczynnie.

Mialem juz tak ze 3 razy ;) ale tylko na nowych mapkach.

Dzis widzialem kolesia ktory czolgajac zapierdzielal szybciej niz ja bieglem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już gotowy do obejrzenia :) Jakość lipa, bo telefonem kręcone i do tego bez dźwięku, bo na słuchawkach grałem :P

Jeszcze na co zwróciłem uwagę to, że gra wiele uroku traci wyłącznie jako fps, bo jako tpp wygląda bardzo przyzwoicie. Mogliby dać też serwery z opcją tpp jak to jest w Halo.

Edytowane przez Jechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwsza zwiecha od czasu zainstalowania nowego patcha. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie zdarzyło się to na Kaspijskiej! ;/

nie ma w tym nic dziwnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zwiechy i zanikanie dźwięku jak były tak są i Ciężko powiedzieć czy kolejne pathe coś zmienią w tym temacie.

Co do nowych pukawek to bardzo podpasowały mi nowe bronie wsparcia szczególnie L86A2, również ludzie widziałem chwalą MTAR ale jeszcze muszę pograć aby odblokować tą broń :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MTAR kosi okrutnie to taki Famas przed pierwszym patchem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up. Zgadzam się, z tą różnicą że na dalszą odległość nie jest już taki celny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec juz ponad 300 kili mam MTAR 21 wiec cos moge powiedziec na jego temat:swietna szybkos oraz zasieg stawiaja MTAR 21 kolo najlepszych gnatow w BF3 ale jest cholernie nie celny.Nie piszcie ze jest to Famas przed patchem.MTAR 21 zachowuje sie dokladnie jak Famas po patchu.Z bliska kosi ladnie ale na dalszy dystans jest cholernie nie celny tak jak famas.Uzywam zestawu grip+h.barell i nawet daje rady.Tlumik plomieni go uspokoi ale na dalszy dystans nie wygrasz z AEK-M16 czy F2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×