Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

wstawiam ty filmik który zrobiłem na yt

chcę pokazac wam jak to wygląda ustawienie EE na roździelczosci 5600dpi na myszce bo niektórzy twierdzą że walili hedy na takiej czułości

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem ciekawą sytuację. Biegałem na metrze Wsparciem, ktoś mnie ubił. Po podniesieniu przez medyka stałem się hybrydą Wsparcie-Technik, wyposażonym w C4 w jednej ręce i SMAWem w drugiej (zamiast paczek z ammo) - muszę przyznać że ciekawie się grało do momentu gdy nie padłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam i zaniki dźwięku (ale to miałem już od początku); a teraz pojawiły się jeszcze zwiechy - (niezbyt często ale są); zazwyczaj konsola zawiesza mi się tuż to zgonie, kiedy następuje odliczanie do respawnu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem ciekawą sytuację. Biegałem na metrze Wsparciem, ktoś mnie ubił. Po podniesieniu przez medyka stałem się hybrydą Wsparcie-Technik, wyposażonym w C4 w jednej ręce i SMAWem w drugiej (zamiast paczek z ammo) - muszę przyznać że ciekawie się grało do momentu gdy nie padłem :biggrin:

Chyba nie tylko ty tak miałeś. Mój kumpel jak miał taką sytuację to był prawdziwym rzeźnikiem na serwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się lepiej gra? Z włączonymi wibracjami na padzie czy wyłączonymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączonymi...przynajmniej wiesz że obrywasz w razie czego...i możesz reagować zanim Ci ekran zmieni kolor...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam właczona, kiedy naprawiam maszyny, jednoczesnie staram sie obczajac otoczenie. nie ma wibracji czyli naprawa zakonczona..

co do zarzutow po paczu, nie doznalem zanikow dzwieku, zwiech czy jakis problemow z gra, czesciej anizeli przed paczem. jedynie aiming lag - wydaje mi sie, ze nadal jest, poniewaz ratio mam teraz duzo nizsze niz wczesniej. wale banie i gine pierwszy.

denerwuje mnie tez ten nowy tryb dominacji w CQ, zupelnie sobie nie radze. moze zbyt malo w to gralem, zreszta COD nie trawilem rowniez, wiec odbijam od tego jak na razie. Gun Master z kolei bardzo mi podchodzi, ale i tak wole klasyczne mapy.

lepszej gry poki co nie ma i najpewniej nie bedzie, wiec coz, wkurw... i jechane :] w koncu DOUBLE EXP WEEKEND 1111111!!!!!!!!!!!!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstawiam ty filmik który zrobiłem na yt

chcę pokazac wam jak to wygląda ustawienie EE na roździelczosci 5600dpi na myszce bo niektórzy twierdzą że walili hedy na takiej czułości

Grasz na myszce na konsoli? Bezsens

Nie potrafisz grac na padzie,czy myszka jest bardziej precyzyjna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dwa razy więcej do wszystkich z Premium, hmm, to lepsza promocja niż w Orange !!! A miałem pograć w BBC2 w ten week, więc zostaje w BF3 bo miło jest dostawać takie prezenty, tym bardziej że to rzadkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak miales pograc w bbc2 to dlaczego nie pograsz? co ci po punktach? jak juz masz "orzelka" to nic przecież dzieki nim (pkt) nie odblokujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak miales pograc w bbc2 to dlaczego nie pograsz? co ci po punktach? jak juz masz "orzelka" to nic przecież dzieki nim (pkt) nie odblokujesz

Chyba, że klasy/pojazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja od tego patcha mam problem z dźwiękiem. O ile zwiechy KOMPLETNIE znikły, to pojawił się nowy problem - zanikający dźwięk. Nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem, zawsze było u mnie ok, a teraz jakby szlag trafił :pinch: . Mapki CQ są fajne, chyba najbardziej przypadła mi do gustu Forteca Donia, zwłaszcza punkt B w podboju i dominacji.

Mistrza Broni jeszcze nie ruszałem, ale gdzieś czytałem, że podobno udział w tym trybie powoduje zerowanie ustawień wszystkich broni, to prawda ?

ja tam zagrałem dla M5K i nic mi nie wyzerowało - w sumie niezła zabawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detekcja trafien po ostatnim patchu to jakis smieszny zart. Albo raczej malo smieszny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba dice kompletnie pogielo :devil:

Pogralem dzis dwie rundy (poki mi sie konsola nie zawiesila)

w jednej grze bylem pierwszy a tu zong. Po sprawdzeniu na battlelogu bylem dopiero czwarty czy piaty WTF. Pozniej sobie przypomnialem o 2xp dla preniowcow. To juz jest kompletne qrestwo ze strony tych idiotow.

A z tymi zwiechami to racja. Po zakupie CQ zwiecha podczas odradzanie, wczesniej tego nie mialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tyle dobrego ze punktow za to nie ma. Jest to strasznie irytujaca rzecz jak ktos w ciebie jetem wleci, juz nawet to c4 mnie tak nie denerwuje

umyślnie tak nie robię, ale raz próbowałem zestrzelić działkiem śmigłowiec i niestety nie zdążyłem poderwać się do góry i rozwaliło oba pojazdy :/

ale teraz już mi lepiej wychodzi, praktyka czyni mistrza :)

ps. również miewam zwiechy podczas odradzania od ostatniego patcha

Edytowane przez MichuL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiara wydala kupe kasy. Pokazala ze jest z bf. Wiec maja prawa miec jeden weekend w miesiacu x2 xp. Tobie tez nikt nie zabronil kupic premium

Edytowane przez DonBilson
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dice sie zachowalo w porządku wobec wszystkich tydzien temu dając aż 3 dni 2exp.Więc nie wiem o co teraz problem ze Ci ktorzy mają wykupiony abonament dostali znowu. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawanie kasy swoja droga, ale jak bylo 2xp dla wszystkich to naliczalo je po grze po prostu mnorzac wynik, a tu mnorzy w grze odbierajac Ci baretke za mvp (jak sie myle to przepraszam) co uwazam za niesprawiedliwe. Mam gdzies te punkty, ale liczy sie zasada, a tym dice pokazalo, ze sa sprzedajne qrwy i tylko na kase leca.

Ze jeszcze nie wpadli na pomysl sprzedawania ochronnej tarczy dla snajperow co sobie na gorce kampia, napewno by sie rozeszlo jak cieple buleczki

Edytowane przez gany1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawanie kasy swoja droga, ale jak bylo 2xp dla wszystkich to naliczalo je po grze po prostu mnorzac wynik, a tu mnorzy w grze odbierajac Ci baretke za mvp (jak sie myle to przepraszam) co uwazam za niesprawiedliwe. Mam gdzies te punkty, ale liczy sie zasada, a tym dice pokazalo, ze sa sprzedajne qrwy i tylko na kase leca.

Ze jeszcze nie wpadli na pomysl sprzedawania ochronnej tarczy dla snajperow co sobie na gorce kampia, napewno by sie rozeszlo jak cieple buleczki

Mylisz sie. Odpowiedz jest prosta: zanim zobaczyleś wynik rundy w grze to 3 osoby przed Tobą po prostu sobie wyszły z tego serwera, zostawiając Ciebie na pierwszym miejscu;) Aktualizacja batteloga nastepuje równo z koncem rundy. Edytowane przez CancerPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym wszystkich zaprosic do gry na naszym serwerze "Alcohol fans". Nie ma zadnych zasad. Na ta chwile 3 mapy w kolko, sekwana, bazar i metro, 200% ticketow. Jesli macie ochote to dolaczajcie.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×