Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie jakby to było połącznie z blokadą broni albo autokickiem dla kogoś kto nie przestrzega zasad. Teraz jak adminujesz to możesz w ogóle nie pograć, bo większość randomów nie czyta (albo umyślnie to robi) opisów serwera i potem główne zajęcie to kickowanie taki noobów.

Teraz trafisz na serwer na którym jest admin i pozwala normalnie grać to masz szczęście. Częściej obecność admina = kick za zabicie jego albo kolegów za dużo razy. Chociaż i tak dobrze, że ktoś względnie porządku pilnuje.

Extremum jest kiedy są reguły (typu NO C4) i jest admin, który banuje wszystkich używających tego oprócz siebie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie,czemu na litość boską nie dadzą tego auto admina ? co za problem ? co , znowu powiedzą że ramu konsola ma za mało? tak cykają te pseudo usprawnienia , żebyśmy czasem się od tych dobrodziejstw nie roztyli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I stalo sie wbilem 100 orła :biggrin: Tu link do meczu :

http://battlelog.bat...87/4/278498602/

Gratulacje

Heh, ja popracuje w weekend nad tym (pewnie sie nie wyrobie ale zblize konkretnie) - później gra ląduje na półce póki DICE nie ogarnie wszystkich błędów, które mnie osobiście po prostu rażą.

Edytowane przez Liquid_Snake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I stalo sie wbilem 100 orła :biggrin: Tu link do meczu :

http://battlelog.bat...87/4/278498602/

Noo w końcu :D Gratulacje, widziałem jak przez ostatnie dni naginałeś na okrągło w BF-a i udało się. Ja nie mam czym sie pochwalić, 24 orzełek haha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze sie bawie w BF3 a to ze mam 100 nie znaczy ze koncze z gra :) Naginam dalej blachy i chce medyka i engi na 100 zrobic oraz 2 lub3 bronie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Was, gracie karabinami szturmowymi z ogiem ciaglym czy pojedyncza kulka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciaglym ale na dalsze dystanse seria po 3 pociski.Jezeli wolisz grac seria wez sobie M16A4 ,KH2002 lub AN :)

Edytowane przez jarwal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalsze dystanse serią 3 pocisków? Pff... 93R i masz karabin półautomatyczny na bliski kontakt :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego AN-94 też się nadaje na bliski kontakt. Strzela serią dwóch pocisków wystrzelonych w tym samym czasie, które trafiają w to samo miejsce. Więc jedno kliknięcie spustu w głowę zabija delikwenta na miejscu (strzał w głowę - obrażenia x2, jeden pocisk - dmg25), a dwie serie w inną część ciała i przeciwnik gryzie glebę. Problem z tą bronią jest taki, że wiele osób używa go jak innych karabinów, czyli strzelaj na chama (shoot and prey hehe), a tutaj liczy się precyzja (o którą trudno na padzie), bo za pierwszą serią następna ma o wiele większy odrzut itd. Więc za 6 wystrzeloną kulą w tej broni ona nie nadaje się do niczego bo odrzut ma jak karabin snajperski.

Rada do tej broni: nie zakładajcie do niej uchwytu, ten dodatek psuje tą broń niesamowicie gdyż uchwyt poprawia odrzut horyzontalny zwiększając znacznie pionowy, a AN praktycznie nie ma odrzutu horyzontalnego. Wiele osób popełnia taki błąd z innymi giwerami bo po prostu myślą, że uchwyt poprawia celność - a tak nie jest. Tak samo jest z zasięgiem broni, który w AN-94 jest mocnym punktem, a uchwyt po prostu go zmniejsza.

Edytowane przez deadmau49
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie gram medykiem i niedawno odblokowalem f2000. Seria 3 pociskow jest celna ale juz nastepne mocno zbaczaja. Ciezko mi sie do niej przyzwyczaic. Mam uchwyt i ciezka lufe ale cos mi nie pasuje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ostatnio zakochałem się w SKS'ce, no po prostu zajebiście mi się z tą bronią biega, świetnie się strzela i na dłuższy dystans celując i na krótszy z biodra, jak odblokowałem kolimator to już w ogóle mega bo jakoś szczerbinki mi nie pasują w bf3, mimo, że w bc2 je uwielbiałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3 misji coopa gdy juz jestem na ostatnim placu i zabije wszystkich nic sie nie dzieje -.- wie ktos moze dlaczego? nie moge przejsc... probowalem 3 razy za kazdym razem nic. Z tegoco widzialem na yt powinien przyleciec chelikopter ale u mnie nic sie nie dzieje zna ktos moze jakis sposob aby to naprawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mily550: Jak ja przechodziłem to do żadnego "chelikoptera" nie wsiadałem. :D

Upewnij się, że wszystkich wybiłeś, poczekaj, aż twój kompan tam pójdzie. Ewentualnie przeinstaluj grę, aczkolwiek wątpię aby ten sam bug pojawił się 3x z rzędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Furai94

W 3 misji EXFILTRATION wsiadasz do helikoptera na koniec.

@mily550

Upewnij sie ze wszystkich zabiles tak jak pisze Furai , oblukaj kazdy zakamarek.helikopter powinien przyleciec i naginac do budynku z duzym neonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za dziwna sytuacja. Kończy się mapa - i mam drugi wynik na serwerze z osób które na nim pozostały. Do 1 miejsca brakuje mi około 150punktów.

A co widzę w raporcie w BL ? Sami spójrzcie: http://battlelog.bat...46/4/267484129/

Wspominalem juz o tym, ale mnie premiumowcy zjechali. Posiadacze premium maja jeszcze bodajze xp x2 i mozesz sie po.... i tak nie bedziesz pierwszy. To nie wina battleloga, po zakonczeniu rundy daje im x2 i po ptykach.

Tu masz przyklad mi nie brakowalo 15o pkt

http://battlelog.battlefield.com/bf3/#!/bf3/battlereport/show/54005971/4/273680767/

Edytowane przez gany1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jarwal: <facepalm> Przeanalizuj mój post. Widzę, że samych mistrzów ortografii tu mamy :D

Teraz zwykły gracz ma dużo trudniej zdobyć trofeum za pierwsze miejsce na koniec rundy (oczywiście bez Premium). Tym razem zaszaleli i sporo ostatnio tych bonusów expa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież baretki w grze nalicza normalnie, tylko na BL pokazuje inaczej. Poza tym wyrwać MVP wcale nie jest tak trudno :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź ani nie mów, gram teraz z ziomkami mam 2k pkt przewagi a nawet na podium się nie łapie. WTF??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×