Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

U nas ciśnie na myszce tylko DJ. Zwycięstwa zawdzięczamy zajebistą ekipą, dobrej organizacji (tak przynajmniej myślę) i przestrzegania taktyk. Po meczach z Niemcami i Holendrami myślę, że oni wgl. żadnej taktyki nie przestrzegali. Po tych meczach widać, jak wyglądają te wielkie kozaki z vVv, pp itd. Banda "super" graczy, którzy cisną randomów na respie grając w super ekipie. Ale to nie oznacza, że jesteśmy niepokonani. Przed nami mecze z Finlandią w której grają piloci zajmujący pierwsze i szóste miejsce w światowym rankingu pilotów myśliwców na PS3... no i jeszcze Włochy, którzy podobno są najgroźniejsi.

Zdjęcia po meczu z Holendrami:

http://img819.images...9743/bazar1.jpg

http://img4.imagesha...7144/bazar2.jpg

http://img832.images...100/metro1w.jpg

http://img32.imagesh...573/metro2d.jpg

Wyzwiska w naszą stronę od hakerów, myszkowców i innych są nie na miejscu.

Litwini i ukaraincy tez sobie nie zaluja. Niemcy jakos cicho siedzieli nawet po porazce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadą na nas ostro. Wszyscy gramy na myszkach, mamy ping 500 (mimo tego, że nigdy nie graliśmy na naszym serwerze, tylko na serwerach przeciwnika) i najlepsze = "oni nawet się ze sobą nie komunikują jak grają!".

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaczki nie mogą się pogodzić że dostają po kapach od polaczków:) Manita panowie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadą na nas ostro. Wszyscy gramy na myszkach, mamy ping 500 (mimo tego, że nigdy nie graliśmy na naszym serwerze, tylko na serwerach przeciwnika) i najlepsze = "oni nawet się ze sobą nie komunikują jak grają!".

z tym pingiem to pewnie akurat maja racje :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miszcz yoda rzekł że czitery , to nie ma bata :-P. A text z " oni nawet się nie komunikują.." rozyebał mnie na maxa. Gromadą nieślubnych dzieci Kaszpirowskiego jesteście i sterujecie grą za pomocą myśli :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo panowie!! ;D jestem normalnie dumny z Was;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"oni się nie komunikują jak grają"

Padłem :D Czegoś takiego bym chyba nie wymyślił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie to zdziwiło. Mam na myśli wszystkie te komentarze pod Waszym adresem.

Myślałem, że skoro jest to tak wysoki poziom rozgrywek, to gracze nauczyli się już przegrywać z godnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niby bez sensu? To że gra na myszce, nie oznacza że jest najlepszy. W tej ekipie jest wielu graczy którzy na padzie są lepsi. Koleś się do tego przyznał , ludzie to zaakceptowali i temat skończony. Zapewniam cię że w innych teamach procent grających na myszce jest większy , ale oczywiście nikt się nie przyznaje.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego granie na myszce jest zabronione? przecież jak komuś jest wygodniej albo nie umie grac na padzie to co ma zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego granie na myszce jest zabronione? przecież jak komuś jest wygodniej albo nie umie grac na padzie to co ma zrobic?

Bo granie na myszce jest bardziej precyzyjne? Jak nie umie to niech gra na PC? W bf3 myszka nie ma az takiego znaczenia jak miala w bc2 wiec to nie jest az takie udogodnienie i przewaga,ale jednak bardziej precyzyjne sterowanie zawsze bylo i bedzie na myszy

Edytowane przez NFL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czytałem przed chwilą jakieś wypowiedzi ludzi, którzy, mimo mniejszej precyzji, wybierają pada zamiast myszki. Ja z resztą do tego też znów powoli zaczynam się przyzwyczajać.

Jednak mimo wszystko jest to nie w porządku. Jednak, jak ktoś słusznie powiedział, póki nasi przeciwnicy przegrywają mogą sobie grać na myszkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główny plus dla pada: możesz się wygodnie rozłożyć na kanapie, a myszka potrzebuje jakiegoś twardego podłoża no i obie ręce są dalej od siebie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Mam do was mili koledzy pytanie.

Czy warto kupić bf3 ?

Czy ten input lag naprawdę tak uprzykrza grę?

Czytałem ten temat z 1-2 miesiące temu i narzekaliście na niestabilność serwerów ea , jak jest teraz?

Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niby bez sensu? To że gra na myszce, nie oznacza że jest najlepszy. W tej ekipie jest wielu graczy którzy na padzie są lepsi. Koleś się do tego przyznał , ludzie to zaakceptowali i temat skończony. Zapewniam cię że w innych teamach procent grających na myszce jest większy , ale oczywiście nikt się nie przyznaje.

moze dlatego ze on sie przyznal a reszta nie? co oczywiscie wzbudza wiekszy szacunek jak u innych.. Edytowane przez CancerPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wg. Ciebie gram na myszce bo leje Dj'owi dupę??? Proszę Cię. Pad może nie myszka ale też da się zajebiście grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Mam do was mili koledzy pytanie.

Czy warto kupić bf3 ?

Czy ten input lag naprawdę tak uprzykrza grę?

Czytałem ten temat z 1-2 miesiące temu i narzekaliście na niestabilność serwerów ea , jak jest teraz?

Proszę o odpowiedź.

z serwerami teraz jeszcze gorzej, a inputlag......... juz o nim zapomnielem, co to jest?

Ale pomimo tego da sie grac. kupuj i graj, to moze przed bf4 100 orzelka wbijesz :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Mam do was mili koledzy pytanie.

Czy warto kupić bf3 ?

Czy ten input lag naprawdę tak uprzykrza grę?

Czytałem ten temat z 1-2 miesiące temu i narzekaliście na niestabilność serwerów ea , jak jest teraz?

Proszę o odpowiedź.

Mozna na ta gre narzekac,ze jest nie zbalansowana,(bo jest po paczach)

Ze sa lagi na serwerach,ale porownujac do coda to jest zajebiscie

Ale i tak nie ma lepszego fps an konsolach an rynku,graczy gra mnostwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,czy grajac w bf3 da sie jakos komunikowac z kumplami,przez hs? A jesli tak to z poziomu gry,softu konsoli,czy jak?

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,czy grajac w bf3 da sie jakos komunikowac z kumplami,przez hs? A jesli tak to z poziomu gry,softu konsoli,czy jak?

Sent from my GT540 using Tapatalk

Da się, nawet trzeba :D z poziomu gry normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry,że tutaj ale szukam jakiegoś fajnego klanu(najlepiej bez opłat) do grania 4 Fun mój battlelog :http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/v82016/stats/256551664/ps3/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×