Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

W tym nowym dodatku będą same nowe pojazdy bez żadnych giwer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym nowym dodatku będą same nowe pojazdy bez żadnych giwer?

Na battlelogu jest napisane że do nowych pojazdów i nie tylko, więc może dadzą jakąś wyrzutnię? Ja mam cichą nadzieję na M2CG i że dadzą Pancyr-S1 na nośniku kołowym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na battlelogu jest napisane że do nowych pojazdów i nie tylko, więc może dadzą jakąś wyrzutnię? Ja mam cichą nadzieję na M2CG i że dadzą Pancyr-S1 na nośniku kołowym :)

Będą samobieżne działa artyleryjskie (coś jak "katiusza" w czasach IIWŚ) i to Ci nie wystarczy? ;) Poza tym pojazd o którym piszesz Pancyr-S1 to po prostu taki "star" z systemem przeciwlotniczym czyli pojazd identyczny co LAV-AD & 2K22 Tunguska, a jeśli już miałby być to na konsolach i tak byłby niedostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą samobieżne działa artyleryjskie (coś jak "katiusza" w czasach IIWŚ) i to Ci nie wystarczy? ;) Poza tym pojazd o którym piszesz Pancyr-S1 to po prostu taki "star" z systemem przeciwlotniczym czyli pojazd identyczny co LAV-AD & 2K22 Tunguska, a jeśli już miałby być to na konsolach i tak byłby niedostępny.

Nie tłumacz mi co to Pancyr-S1 bo wiem, aha i Katiusza to nie jest samobieżne działo artyleryjskie tylko samobieżna wyrzutnia rakiet. A po trzecie to Tanguska nie jest identyczna do Pancyra-S1 tylko do Pancyra-S....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości--Tunguska nie Tanguska(chyba:))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PYTANKO : Kupiłem używanego bf i nie dostałem żadego online pass czy istnieje możliwość żeby ktoś z was mógł mi podać własnego online pass i mógłbym grać online ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PYTANKO : Kupiłem używanego bf i nie dostałem żadego online pass czy istnieje możliwość żeby ktoś z was mógł mi podać własnego online pass i mógłbym grać online ?

chyba se jaja robis....

online pass jest jednorazowy na jedno konto

Wyslane z Samsung Galaxy S II Za pomoca Tapatalk 2

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PYTANKO : Kupiłem używanego bf i nie dostałem żadego online pass czy istnieje możliwość żeby ktoś z was mógł mi podać własnego online pass i mógłbym grać online ?

A może potrzebujesz jeszcze hasła do naszych kont bankowych?Zawsze to będziesz miał taniej zakupy.Ehhh...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim pakiecie bonusowym był dodatek Karkand a tym razem co? i kiedy mają udostępnić jak na razie zero informacji na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boże co sie prujecie spytałem się tylko -.-

Pruje to się,stare prześćieradło...:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym teraz kupil premium to b2k tez dostane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą samobieżne działa artyleryjskie (coś jak "katiusza" w czasach IIWŚ) i to Ci nie wystarczy? ;) Poza tym pojazd o którym piszesz Pancyr-S1 to po prostu taki "star" z systemem przeciwlotniczym czyli pojazd identyczny co LAV-AD & 2K22 Tunguska, a jeśli już miałby być to na konsolach i tak byłby niedostępny.

Skąd tyś wytrzasnął tę "artylerie samobieżną"? Z tego co mi wiadomo i co było pokazane na screenach ma być Sprut SD - teoretycznie leki pływający niszczyciel czołgów?! LOL!

Edytowane przez Mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy znalazlaby sie jakas dobra dusza ktora pomoglaby mi zdobyc air warfare ribbon? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd tyś wytrzasnął tę "artylerie samobieżną"? Z tego co mi wiadomo i co było pokazane na screenach ma być Sprut SD - teoretycznie leki pływający niszczyciel czołgów?! LOL!

Spokojnie, kolega nie zna tematu. Chodzi tu o samobieżne wyrzutnie rakiet :) A takowe będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy znalazlaby sie jakas dobra dusza ktora pomoglaby mi zdobyc air warfare ribbon? :)

Wbijasz do dobrego pilota heli na działko i nawalasz w wszystko co się rusza :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz probowalem tej metody, ale cos nie mam szczescia do dobrych pilotow. Trafiam na takich jak ja sam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry,nie tu chciałem napisać.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponadto, twórcy z EA DICE oddali do dyspozycji graczy nowe czołgi, transportery opancerzone i helikoptery, a także mobilne jednostki artyleryjskie.

I co ciekawe na razie po za filmikiem z Ac-130 i zdjęciami Spruta, za cholerę nie wiem co za inne pojazdy mogą dodać.

Znaczy niszczycielem czołgów może być nawet HMMWV wyposażony w TOWa.

A już na jakiej zasadzie będzie sie strzelało z takiego MLRSa albo Grad-a, to już mogę sobie tylko wyobrazić - namierzanie CITV/SOFLAM - i napier...e z drugiego końca mapy? Normalnie LOL.

I to wszystko na 24 osoby :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co ciekawe na razie po za filmikiem z Ac-130 i zdjęciami Spruta, za cholerę nie wiem co za inne pojazdy mogą dodać.

Znaczy niszczycielem czołgów może być nawet HMMWV wyposażony w TOWa.

A już na jakiej zasadzie będzie sie strzelało z takiego MLRSa albo Grad-a, to już mogę sobie tylko wyobrazić - namierzanie CITV/SOFLAM - i napier...e z drugiego końca mapy? Normalnie LOL.

I to wszystko na 24 osoby :/

Na kilku gameplayach napirali z tego, wyrzutnie rakiet są namierzane normalnie celownikiem optycznym. Pewnie twórcy nie chcą żeby te cholerstwo było zbyt celne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tłumacz mi co to Pancyr-S1 bo wiem, aha i Katiusza to nie jest samobieżne działo artyleryjskie tylko samobieżna wyrzutnia rakiet. A po trzecie to Tanguska nie jest identyczna do Pancyra-S1 tylko do Pancyra-S....

A samobieżna wyrzutnia rakietowa to nie artyleria?? (rodzaj artylerii?). I chodziło mi że Tunguska & LAV-AD jest identyczna w zastosowaniu co ten Pancyr-S1 nie o wygląd. Z resztą zaglądając co chwilę do wikipedii każdy jest mądry ;)

Skąd tyś wytrzasnął tę "artylerie samobieżną"? Z tego co mi wiadomo i co było pokazane na screenach ma być Sprut SD - teoretycznie leki pływający niszczyciel czołgów?! LOL!

Samobieżna artyleria rakietowa: M142 HIMARS & BM-21. Mało ci wiadomo LOL!

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×