Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tomo, Cwir , może założycie nowy temat jak rozwiązać problem ze stingerem w misji między młotem a kowadłem , bo jak teraz na gwiazdkę bf wyląduje pod sporą ilością choinek to forum zostanie zalane pytaniami na ten temat ;)

_______________________

panowie słuchajcie , gdzieś mi się obiło o uszy że podczas tych trzęsień ziemi na nowych mapkach (epicentrum?) odsłaniają się jakieś nowe przejścia. mógłby ktoś mi powiedzieć mniej więcej w których miejscach one się pojawiają , bo latam już kilka dni i nic nie mogę znaleźć ( albo tak ujowo szukam ;) )

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DICE powiedzieli że do świąt stinger w Jeepie się pojawi :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że głównie grałem na hardcore, ale od kilku dni powracam na normala. Hard zaczął mnie już trochę irytować bo za szybko się pada :D Jakie serwerki PL polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

95% z tej listy już nie ma więc ona raczej jest nieaktualna :P

Ja polecam serwery od DICE, bo jak grasz za dobrze na czyimś serwerze i admin jest walnięty, to wylot masz murowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie słuchajcie , gdzieś mi się obiło o uszy że podczas tych trzęsień ziemi na nowych mapkach (epicentrum?) odsłaniają się jakieś nowe przejścia. mógłby ktoś mi powiedzieć mniej więcej w których miejscach one się pojawiają , bo latam już kilka dni i nic nie mogę znaleźć ( albo tak ujowo szukam ;) )

Nie zauwazylem jeszcze by po trzesienach pojawialy sie samoczynnie nowe przejscia. Jednak takowe mozesz sam otworzyc wysadzajac butle z gazem.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kofani pytanko też odnośnie serwerów bo grając do tej pory tylko w BC2 nie miałem wpływu na jakikolwiek wybór, jedynie mapa i tryb gry. Serwery od DCIE to te które są pod szybką grą ? No i jak znaleść jakieś polskie serwery żeby troszkę "pofeflać" i popytać o istotne sprawy w czasie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w opcji "SZUKAJ" wpisz: dice

co do polskich serwerów proponuję wpisać w wyszukiwarce (opcji SZUKAJ) : polish, pol , od razu wyskoczy kilkanaście propozycji.

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio ostro wziąłem się za MultiPlayer w bf, wszystko już rozumiem dokładnie, lecz mam problem, o tóż za nic nie mogę zdobyć naprowadzania w myśliwcach. Próbuje zabijać z działka, ale mi nie udaję. Prosiłbym o jakieś wskazówki.

Pozdrawiam

Edytowane przez Hell-BoyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio ostro wziąłem się za MultiPlayer w bf, wszystko już rozumiem dokładnie, lecz mam problem, o tóż za nic nie mogę zdobyć naprowadzania w myśliwcach. Próbuje zabijać z działka, ale mi nie udaję. Prosiłbym o jakieś wskazówki.

Pozdrawiam

Bo latanie myśliwcem nie jest takie proste ;) pograj piechotą a potem weź się za latanie. Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hell-Boy

Ja mam przegrane prawie 300h i za nic nie potrafię zdjąć heli z karabinu w jet-cie, nie mowiac o niszczeniu innych jetow. Jezeli chce juz polatac to wsiadam do heli.

Ale zazwyczaj trzymam sie mocno na ziemii, bo sprawia mi to niesamowita radosc.

Polecam czolgi, ogarniety tank jest w stanie zmasakrowac caly serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do polskich serwerów proponuję wpisać w wyszukiwarce (opcji SZUKAJ) : polish, pol , od razu wyskoczy kilkanaście propozycji.

Większość z tych serwerów jest niegrywalna ze względu na BADminów właśnie. Nie polecam. Lepiej grać na serwerach klanów uczestniczących w PS3lidze, oni wiedzą, że jak wywalą kogoś bo grał za dobrze to wrogi/przeciwny pluton to podchwyci i zrobi rozróbę i aferę porównywalną do Smoleńska na Battlelogu :D

Witam

Ostatnio ostro wziąłem się za MultiPlayer w bf, wszystko już rozumiem dokładnie, lecz mam problem, o tóż za nic nie mogę zdobyć naprowadzania w myśliwcach. Próbuje zabijać z działka, ale mi nie udaję. Prosiłbym o jakieś wskazówki.

Pozdrawiam

Nie żebym się znał w myśliwcach, ale próbuj 'spotować' przeciwników (gwałć przycisk Select) i strzelaj z karabinka w czerwone kropki. Kiedyś ci się uda. Tego nie da się opanować od razu tylko trzeba trochę polatać, ale próbuj ściągać helikoptery - są większe, łatwiejsze do trafienia i nie musisz lecieć dziobem w dół. No i oczywiście dają więcej punktów niż jedna zestrzelona osoba na ziemi.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość z tych serwerów jest niegrywalna ze względu na BADminów właśnie. Nie polecam. Lepiej grać na serwerach klanów uczestniczących w PS3lidze, oni wiedzą, że jak wywalą kogoś bo grał za dobrze to wrogi/przeciwny pluton to podchwyci i zrobi rozróbę i aferę porównywalną do Smoleńska na Battlelogu :biggrin:

tam z reguły są jakieś bany, najlepiej dołączyć do jakiegoś aktywnego plutonu grać na ich serwerze lub razem z nimi wchodzić na serwery EA/DICE (tam nikt nie wyrzuci)

a co do jeta, dołączyć do plutonu lub zebrać ekipę, zorganizować małą ustawkę na jakimś pustym serwerze i do przodu,

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość z tych serwerów jest niegrywalna ze względu na BADminów właśnie. Nie polecam. Lepiej grać na serwerach klanów uczestniczących w PS3lidze, oni wiedzą, że jak wywalą kogoś bo grał za dobrze to wrogi/przeciwny pluton to podchwyci i zrobi rozróbę i aferę porównywalną do Smoleńska na Battlelogu :biggrin:

Nie będę rzucał konkretnymi przykładami, ale warto dodać, że nawet niektóre klany z PS3ligi potrafią wyrzucić Cię za "dobrą grę" więc nie jest to do końca reguła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że najlepiej grać na oficjalnych serwerkach, bo na prywatnych to jakaś Czeczenia. Wczoraj troszkę to zaczołem ogarniać i już pomału kumam o co kaman w wyborze tych serwerów i sposobie wyszukiwania.

Ale Q.... też dalej nie ogarniam heli, jest to tym bardziej irytujące że w BC2 z heli robiłem sobie co chciałem a tu w miarę dobrze to umie tylko wystartować :confused: Do szału doprowadza mnie jak mi go obraca na bok i za H... nie można go z tego wyprowadzić :wallbash: :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latanie możesz poćwiczyć na pustych serwerach, nikt nie będzie Ci przynajmniej przeszkadzał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie , latanie polecam ćwiczyć na pustych serwach , bo w normalnej walce trudno się czegokolwiek nauczyć , a to igła , a to czołg napi***ala , a to jet i dupa blada. ale spokojnie , te kołysania łatwo opanować . byłem całkowitym nubkiem w powietrzu ,ale chwila treningu i teraz jak w powietrzu nie lata jakiś spec to spokojnie i heli strącę i czołg rozwalę, i jeszcze po drodze jakieś fikuśne gimnastyki między naturalnymi przeszkodami powyczyniam :) . także spokojnie , wszystko da radę , tylko bez napinki

. za to do jetów nie mam siły i już chyba tego nie ogarnę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak mnie tera oświeciło apropo pustych serwerów a mianowicie jak np, na pustym serwerze wylądujesz heli przy fladze i ją przejmiesz nie wychodząc z heli to zalicza te pkt. do heli czy do "ludzia" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie problem. Tu i tam źle. Najlepiej jest kupić własny serwer i mieć spokój do końca jego żywota ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba mieć szybkie palce, żeby zdążyć kickować i jeszcze kogoś ubić ;).

@am - punkty za flagę zaliczy na heli (czy tam inny pojazd).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×