Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=nX6-OupXZfU

skupię się na omanie i tu postaram się wbić z lotniskowca. żadne ustawki mnie nie interesują . wolę mieć ten 1000m w normalnej walce niż jakieś odległości jak stąd do księżyca i z powrotem z ustawkami. :)

Stąd na serwie typowo snajperskim (na normalnym jest za duża sieczka), ustawionym na typ "piechota" (tylko pojazdy transportowe) wbić 1200m kilka razy to żadna sztuka. Sam o tym wiem bo grając jako strona rosyjska jest się za czym skryć (pagórki itp.) a strona US ma tylko lotniskowiec na którym bardzo łatwo jest kogoś trafić. Z resztą to i tak nic w porównaniu z takim Sniper Elite V2 gdzie ubicie kogoś z +400m jest dla amatora snajperki nie lada wyczynem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam problem - jak próbuje wejść w tryb multiplayer gra mi się zawiesza i nic się nie dzieje... Też tak macie? Jak temu zaradzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś zgrać sejwy na pendrive,wyczyścić wszystko z BF i zainstalować jeszcze raz? To chyba pierwsze czego powinno się spróbować...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciężko powiedzieć. spróbuj przeczyścić płytkę , wykasować sejwy , odinstalować i zainstalować grę ponownie. próbuj , może coś pomoże :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz się nie zacieła, a cały czas pisze wczytywanie... Chodzi Wam i normalnie teraz gracie, czy to może coś EA ma z serwerami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz się nie zacieła, a cały czas pisze wczytywanie... Chodzi Wam i normalnie teraz gracie, czy to może coś EA ma z serwerami ?

Miałem podobne objawy do Twoich, przeczytaj sobie mój post #8084.

Zrób backup zapisu gry i wtedy usuń save.

Jak nie pomoże to usuń wszystkie dane gry i save i powinno działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz się nie zacieła, a cały czas pisze wczytywanie... Chodzi Wam i normalnie teraz gracie, czy to może coś EA ma z serwerami ?

Jak EA coś ma z serwerami to po prostu się nie można połączyć. Zrób,jak Koledzy radzą i będziesz się cieszył grą,zamiast kombinować po swojemu i zadawać pytania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Zastanawiam się czy jo mom inne mapy,albo gra w wesji ekonomik bo w połowie filmu gostek loto szturmowym fligrem na mapie gdzie ja mam tylko zwiadoecze fligry (helikoptery) Edytowane przez am0708

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy jo mom inne mapy,albo gra w wesji ekonomik bo w połowie filmu gostek loto szturmowym fligrem na mapie gdzie ja mam tylko zwiadoecze fligry (helikoptery)

To je z PC tam ino więcej graczy gra to inne są kaj pojozdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam problem - jak próbuje wejść w tryb multiplayer gra mi się zawiesza i nic się nie dzieje... Też tak macie? Jak temu zaradzić ?

Jest konserwacja psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno prace nad PSN przedłużają się do 23:00..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest konserwacja psn.

Chyba to nie to, znaczy się konserwacja jest, ale mnie wyświetla powiadomienie (Trwa konserwcja sieci Sony ...........) a kolega pisze że mu się gra zawiesza.

A tak na marginesie wie ktoś może ile potrwa ta konserwacja.

Edytowane przez am0708

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki lukaszek, a tak swoją drogą to ktoś tam w tym Sony mo chyba nasrane we łbie żeby konserwacje robić w piątek po południu :threaten:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sie zawiesiła 3 razy na pare moich prób, zazwyczaj jest, że cały czas próbuje wczytać, ale nic z tego. Usuwałem save'y i dane gry, sciagałem od nowa, a więc to widocznie błąd psn :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak inne gry też tak się dzieje? Z opisu wyglada to jak dogorywanie lasera, albo uszkodzenie płyty. Miałem podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sie zawiesiła 3 razy na pare moich prób, zazwyczaj jest, że cały czas próbuje wczytać, ale nic z tego. Usuwałem save'y i dane gry, sciagałem od nowa, a więc to widocznie błąd psn :(

blad psn,ta gra jest zbugowana,ze nie potrafi nawet wyswietlic komuniaktu,ze serwery psn sa wylaczone.Tylko zawiesza konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak inne gry też tak się dzieje? Z opisu wyglada to jak dogorywanie lasera, albo uszkodzenie płyty. Miałem podobnie.

dogorywanie lasera, uszkodzenie plyty ? bfa mam od poprzedniej środy, a sama konsole od ledwie ponad miesiąca, a wiec nic z tego ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno prace nad PSN przedłużają się do 23:00..

:laugh: tak się co po niektórzy wyśmiewają z xbox ale ja znowu napiszę że na xbox live przerwy i konserwacje są dla mnie obce,wy pauzujecie z przymusu a klocki grają :laugh:

- oczywiście nikogo nie obrażając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dogorywanie lasera, uszkodzenie plyty ? bfa mam od poprzedniej środy, a sama konsole od ledwie ponad miesiąca, a wiec nic z tego ;P

Z tego co napisałeś wnioskuje że gra Ci wogóle nie odpala nawet na singlu, wię to nie jest błąd PSN tylko gry lub konsoli, sprawdż inne gry czy odpalają i bedziesz wiedział czy płyta czy konsola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up. Napisałem, że tylko przy wchodzeniu w multiplayer, kampania chodzi. Z konsolą wszystko dobrze. To przez te konserwacje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie dobrze ze tutaj zajrzałem nie wiedziałem ze psn ma konserwacje ale 2 dni juz?? w innych grach moge pograc online a w bf wchodze w multi i kupa... konsola sie nie zawiesza ale dalej nie idzie i trzeba gre odpalac od nowa. Na psn tez nie moge sie zalogowac z kompa ale w konsoli moge wtf?????? na kompie jak sie loguje to jest napisane złe hasło lub login...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:laugh: tak się co po niektórzy wyśmiewają z xbox ale ja znowu napiszę że na xbox live przerwy i konserwacje są dla mnie obce,wy pauzujecie z przymusu a klocki grają :laugh:

- oczywiście nikogo nie obrażając.

Da sie to obejsc. Trzeba zalozyc II konto (poza europa), i zagrac drugim zolnierzem. Dziwne jest to, ze europejskie serwery sa pelne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×