Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu nie ma grania. Tym razem 29 styczeń. Przerwa od 7 rano i jeśli faktycznie tylko 8 godzin to do 15 nie ma grania.

http://battlelog.bat...54790703160863/

8-mio godzinna przerwa. Znając Dice to z 12 godzin im to zajmie, ale może będzie grało się bez lagów i zrywania połączenia z EA?

Edytowane przez deadmau49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 6 rano nie będę wstawał żeby się zalogować pierdole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie będziesz wstawał. Ty w ogóle nie pójdziesz spać żeby tylko nie zaspać :laugh:

Poza tym to jest konserwacja serwerów gry, a nie PSN. W tym wypadku raczej w ogóle nie można grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie będziesz wstawał. Ty w ogóle nie pójdziesz spać żeby tylko nie zaspać :laugh:

Poza tym to jest konserwacja serwerów gry, a nie PSN. W tym wypadku raczej w ogóle nie można grać.

Chyba, że ;P Ale nie wymądrzaj się! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konserwacja serwerów? czyli znowu pierdzielnik i hejty graczy. ciekawe co tym razem dice uda się "naprawić" ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co ich konserwacja, a migracja serwerów. Przeniosą je może na jakiś lepszych dostawców i będzie mniej problemów z graniem po sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie jak najlepiej , zniszczyc wrogi pojazd za pomoca palnika . Próbowałem pare razy , ale mi nie wychodzi.

Dzieki za odpowiedz i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pierdyknij z RPG a później palnikiem dokończ dzieła i już, tylko podbiegaj raczej z boku bo zostanie z Ciebie marmolada :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie jak najlepiej , zniszczyc wrogi pojazd za pomoca palnika . Próbowałem pare razy , ale mi nie wychodzi.

Dzieki za odpowiedz i pozdrawiam.

Jesli chodzi Ci o zrobienie zadania, to ubij jakiegoś cwaniaka z moździerzem (a ostatnio ich nie brakuje, szczególnie na Bazarze), a sam moździerz zniszcz palnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chlopaki jaka czulosc galek najlepiej jest ustawic jak sie lata samolotem ?

Probowalem na najwyzszej ale za cholere niemoge nic ustrzelic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest teraz w battlefieldzie ? Opłaca się grać bez premium ? Nie grałem odkąd powychodziły te dodatki, więc nie wiem jak jest z serwerami. Znajdę jeszcze serwery z mapami z podstawki i karkand ? Chętnie bym sobie znów popykał. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest teraz w battlefieldzie ? Opłaca się grać bez premium ? Nie grałem odkąd powychodziły te dodatki, więc nie wiem jak jest z serwerami. Znajdę jeszcze serwery z mapami z podstawki i karkand ? Chętnie bym sobie znów popykał. Z góry dzięki za odpowiedź.

znajdziesz na 100%;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chlopaki jaka czulosc galek najlepiej jest ustawic jak sie lata samolotem ?

Probowalem na najwyzszej ale za cholere niemoge nic ustrzelic.

Nie dawaj najwiekszej:D Jak najmniej, od standardowego ustawienia troszke mniej:D I bedzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że danken napisał dość wyraźnie ale niektórzy dalej nie ogarniają. ZMIANA CZUŁOŚCI NIE WPŁYWA NA POJAZDY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że danken napisał dość wyraźnie ale niektórzy dalej nie ogarniają. ZMIANA CZUŁOŚCI NIE WPŁYWA NA POJAZDY!!!

No to Qwa pięknie, a ja przez 3 godziny na pustych serwerach cieżko ustawiałem czułość na helikopterach zeby dopasować odpowiednią, ale wydawało mi sie że jest roznica i byłem z siebie bardzo zadowolony jak udało mi sie "ustawić" wreszcie tą optymalną. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że danken napisał dość wyraźnie ale niektórzy dalej nie ogarniają. ZMIANA CZUŁOŚCI NIE WPŁYWA NA POJAZDY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto dokładać do wersji premium ? czy lepiej kupić zwykłą wersję BF3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto. Tak jak ktoś tu kiedyś wspomniał, BF3 bez premium jest jak wersja demo,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto dokładać do wersji premium ? czy lepiej kupić zwykłą wersję BF3 ?

Nie warto

Dodatek B2k jest fajny

CQ to gowno,chyba,ze zalezy ci na broniach

Armored kill to zenada na konsolach

Aftermatch jest swietny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto dokładać do wersji premium ? czy lepiej kupić zwykłą wersję BF3 ?

ja mam podstawową wersje i jestem zadowolony, nie bedę dokupywał dodatków bo porostu szkoda mi kasy, więc jak masz możliwośc to kup premium i nie będziesz się niczym przejmował tylko grał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×