Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, będą rekordowe adwersarze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania na hard jest bardziej wymagająca od multi :biggrin:

 

No chyba nie :D

 

Kampania(zarazem taka nuuudna że na siłe konczyłem) na hard nie jest taka trudna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma swoje momenty, szczególnie irytowała mnie ta nocna przeprawa, obrone w markecie tez kilka razy powtarzałem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania na hard jest bardziej wymagająca od multi :biggrin:

 

Przeca nie twierdzę, że jest inaczej. Dodatkowo, w multi ma się uczynnych kolegów, co to amunicję dostarczą, rany opatrzą, pojazd podreperują, osłonią przed ostrzałem, a jak już dojdzie do najgorszego, to zemszczą się i reanimują)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciało mi się pobierać 2 GB patcha, więc odpaliłem kampanię - SHIT  NAD  SHITY. Po co wypuścili tak nudną kampanię?

Sami wymyślilibyście lepszą :-)

Próbują kopiować CoD'a, ale im to nie wychodzi :-). Powinni zatrudnić jakiegoś dobrego gościa.

Co prawda singiel jest duuużo gorszy od tego w cod, ale multi jest 100x lepsze od tego w Black Ops 2 :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś kto jest dorosły może powiedzieć, że single w BO2 jest lepszy niż w BF3.

Na koniu na czołg, na koniu... serio?

Akurat po przejściu singla w BO2, jeszcze raz odpaliłem ten w BF3 i pierwszy raz go doceniłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie kampania to shit, przeszedłem z kolegą na PC i już wtedy mnie nie zachwyciła, ale teraz sam zacząłem grać na hardzie; pomijając problemy z brakiem synchronizacji trofeów zdobytych w trialu, to gdy chciałem zobaczyć czy zdobędę trofeum w misji powstanie (dałem wybór misji, dałem na niski, choc gram na hardzie), to potem, gdy chcialem zaczac operacje gilotyna (w tej misji teraz na hard jestem) nie moglem odpalic jej na wyzszym poziomie niz niski, przez co musialem te nudna misje w samolocie na hardzie przechodzic drugi raz by grac gilotyne na hard. idiotyzm. no i nudy nudy nudy. moze sie rozkreci.

 

wiecie o co mi chodzi. Przeszedłem grę na jednym posiedzeniu na hardzie do początku Misji Operacja Gilotyna. Z ciekawości spróbowałem zdobyć trofeum w misji Powstanie, wiec odpaliłem ją na niskim. zrobiłem trophy ze zrzuceniem samochodu i wyszedłem z misji. chcę odpalić operację gilotyna znowu na hard, a do wyboru jest tylko niski. o dziwo poprzednie misje można na hardzie, przez co tą misję w samolocie trza było powtarzac. kazdy tak ma?

 

multi genialne. gram 3 dzien i prawie mam 4 poziom, wczoraj ustanowilem rekord. 6 fragow na 2 deady w podboju, w dodatku 5 razy zneutralizowałem i przejąłem flagę. plus oczywiście kilka zniszczeń jeepów rpg, napraw czołgów itp. gram głównie technikiem.

 

@down, wiem trochę pomąciłem :D chyba że smiejesz się z mojego "rekordu" w multi, no co, początkujący jestem, nie wiem czy  to dobrze :D

Edytowane przez Przem0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciało mi się pobierać 2 GB patcha, więc odpaliłem kampanię - SHIT  NAD  SHITY. Po co wypuścili tak nudną kampanię?

Sami wymyślilibyście lepszą :-)

Próbują kopiować CoD'a, ale im to nie wychodzi :-). Powinni zatrudnić jakiegoś dobrego gościa.

Co prawda singiel jest duuużo gorszy od tego w cod, ale multi jest 100x lepsze od tego w Black Ops 2 :thumbsup:

 

Dokladnie. Najlepiej zeby wyrąbali całkowicie z BF. Bardzo mi sie podoba postawa Respawn i TitanFallla gdzie gra nie bedzie miala singla tylko sam,dosyć ciekawy multik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@down, wiem trochę pomąciłem :biggrin: chyba że smiejesz się z mojego "rekordu" w multi, no co, początkujący jestem, nie wiem czy  to dobrze :biggrin:

trochę się ubawiłem (oczywiście w pozytywnym sensie) z twoich pierwszych odczuć i wrażeń . sam kiedyś byłem świeżynka i zabicie kogokolwiek dawało mi mega radochę , mimo że dostawałem ostre baty. tak ci trochę zazdroszczę tego żeś świeżak i wszystko cię jara. ja już jestem stary pryk w tę grę , siedzę przy niej już dobre 1200 godzin. niestety wkradła się rutyna, człowiek odpala bf'a , wpada na metro , robi kd ratio 4.0 , dopija browara i idzie spać . już nie pamiętam czasów kiedy cieszyłem się jak dzieciak że np: w obronie flagi ubiłem ze dwóch czy trzech wyższych rangą od siebie.

wszystko przed tobą , radość , wkurwy, bezsilność , wieczorne "ok, jeszcze tylko jedna mapa" . baw się dobrze ;)

ps : admin który usunął mojego posta ( pewnie Cwir albo Kakaroto ) to też stare pryki ( w grę ) xD

@down

jest asysta celowania. jest jej możliwość wyłączenia.

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno proste pytanie, nim ściągnie mi się patch. Czy w multi jest jakieś wspomaganie celowania, czy całowicie free aim? Jakiś wybór? I jak to ewentualnie wygląda? Póki co, męczę singla na hard, żeby chociaż trochę przyzwyczaić się do mechaniki, nim wybiegnę na mapy w multi  ;)

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem w klanie noobów , którego zresztą Ty jesteś założycielem ;P

@Down

A to sorry , musiałem Cię z kimś pomylić . Ty rzeczywiście to nie Ty ;)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni



ja twojego posta nie usuwalem. dzisiaj sie przekonalem ile ludzi z ps+ gra. kilka razy czolg chcieli karabinem zniszczyc. ja tak pare razy ze snajperki czolg rozwalilem jak w mine albo c4 trafilem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie singla, grało się fajnie :D

Niektórzy mówią (nawet większość), że singiel średni, ale o gustach się nie dyskutuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do teraz singla nie skonczylem :p

w tej grze singiel to tylko dodatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na bazarze pojeździłem sobie trochę BeWuPem, na przeciwko sporo "świerzaków". Nie wiem czy ktoś ich okłamał, czy ja czegoś nie wiem ale kilka razy zażarcie atakował mnie z karabinka Humvee i to nie jeden a różni gracze. 

ps. Wróciła moda na USASa + odłamkowe? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się zawraca samolotem? prawą gałką, lewą? bo szczerze mówiąc trochę wolno zawraca, przez co wylatuję za mapę

Edytowane przez Przem0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędkość jest kluczowa przy zawracaniu. Nie jestem pilotem Jeta ale chyba 312km/h , Kosmala może Ci zrobić wykład :)

Ustaw sobie w opcjach sterowania jak Ci lepiej. Jak już wsiadam do odrzutowca sam mam ustawione Alternatywne sterowanie.

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychylasz się o 90 stopni, w stronę która chcesz, bodajże lewą gałka (tą odpowiedzialna za oś obrotu samolotem, a właściwie jetem) i wtedy podrywasz dziób do góry tak jak przy startowaniu, na koniec prostujesz jet i lecisz dalej.

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze tyle swiezakow,mozna sie dobrze usmiac z tego co wyprawiaja,strzelanie do czolgu z karabinu 1vs1 hehe.Ja robie sobie teraz jaja,mozna gosci zabijac z palnikow czy z innych wynalazkow,a swiezaki idealnie sie do tego nadaja.Oskocznia od rutyny i dobry ubaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich serwerach gracie? W sumie jak od roku gram w bf3 to zawsze wybieram losowe serwery i w sumie może przez to aż tak bardzo nie spotkałem się z wysypem tych nowych żołnierzy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atak newbie się zaczął  :sweat:

 

 

Zaczyna się xD. Zobaczcie jaka różnica w moim teamie 1,2 a potem słabiutko ;(

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/4/97351494/184329341/

 

 

Potwierdzam newbie attack. Dawno już tyle razy nie łapałem kul od typów z własnego zespołu :) Dobrze że gram na normalu, można się pośmiać :biggrin:

 

 

No to sie zaczelo atak swiezakow z plusa idzie pelna geba,killstreak poprawiony, http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/4/97456323/882662263/ nie zebym sie chwalil,raczej pokazuje wielkosc tego zjawiska zwanym ps plus.Ktos tam pisal ze wchodza przez szybka i w pelni sie z tym zgadzam na serwerze bylo z 6 osob,nagle pojawily sie zielone w liczbie dosc duzej:)

 

 

Hehe, będą rekordowe adwersarze ;-)

 

 

fajnie ze tyle swiezakow,mozna sie dobrze usmiac z tego co wyprawiaja,strzelanie do czolgu z karabinu 1vs1 hehe.Ja robie sobie teraz jaja,mozna gosci zabijac z palnikow czy z innych wynalazkow,a swiezaki idealnie sie do tego nadaja.Oskocznia od rutyny i dobry ubaw.

 

 

f7y.gif

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś właśnie zostałem ostrzelany z aeka siedząc w czołgu. Nie powiem , ciekawa taktyka.

No cóż , trzeba będzie chwilę cierpliwie poczekać aż nowi się dotrą. Na razie panuje lekki chaos, ludzie grę poznają. Trochę kampią i nie ogarniają celów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×