Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będą psuli? :laugh: Nie znasz jeszcze chyba "potęgi" i bezmiaru głupoty trolli w tej (i nie tylko) grze.Oby Cię szybko i boleśnie nie sprowadzili na ziemię :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będą psuli? :laugh: Nie znasz jeszcze chyba "potęgi" i bezmiaru głupoty trolli w tej (i nie tylko) grze.Oby Cię szybko i boleśnie nie sprowadzili na ziemię :laugh:

Przecież to będzie ,,nowy wymiar rozgrywki '',więc nie będą psuli:)hehe.Ja sceptycznie podchodzę do tej ilości graczy.Teraz przy 24 graczach,na takiej mapie,jak MONOLIT MARKAZ,połowa to snajperzy,siedzący na dachu i co za tym idzie - nie ma komu flag przejmować.Już sobie wyobrażam przykładowo 35 snajperów na takiej mapie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pozostają ustawki klanowe ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Panowie chciałbym się dowiedzieć czy tylko ja mam taki problem z BL czy każdy, a mianowicie gdy najeżdżam na zakładkę "żołnierz" to pod nickiem mam napisane "BF3PC" i zarówno nie pokazuje aktywności w grze, liczby zadań itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko wyświetla jak należy. Przeglądarka Safari. Ale co innego jest popsute, patrzę po dog tagach, to w armii amerykańskiej mam odsłużone 222 godziny, w rosyjskiej - 243, ale na BL czas gry mam prawie 617 godzin, a powinno być 465. Pytanie, gdzie ja się szwendałem 154 godziny) Przez tę ich kreatywną matematykę mam niskie SPM :biggrin:

Edytowane przez macgyverowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojazdów nie wlicza, o ile dobrze pamiętam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie problem z BFem? Nonstop Błąd połączenia, sprawdź połączenie i spróbuj ponownie...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie problem z BFem? Nonstop Błąd połączenia, sprawdź połączenie i spróbuj ponownie...?

pewnie to problem z twoim internetem ja czegos takiego nie mam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dni to mam już... Nie mam żadnego problemu z Internetem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo.Podobne praktyki były stosowane w przypadku BC2,priorytet serwerów został zmniejszony na korzyść serwerów kolejnej części Battlefield'a.Tak sobie myślę...

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki: jakie wartości ping pokazują się wam jak wchodzicie na meczyk ustawiony przez Battleloga??u mnie jest to zawsze 66-68, a ok. 3 miesiące wcześniej miewałem takie 20-30 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PLasgoogle, zagrałbyś coopa albo mp? Ja mam zawsze 60-70 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W multika grywam cały czas,ale z tym pingiem to tak jest,co innego jak sb sprawdzasz w przeglądarce a co innego w grze.Ta gra pokazuje w kółko to samo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W multika grywam cały czas,ale z tym pingiem to tak jest,co innego jak sb sprawdzasz w przeglądarce a co innego w grze.Ta gra pokazuje w kółko to samo..

no właśnie nie, znajomi mają niższe od moich, a jeden non stop miewa takie 10-20 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób które już wynajmowały lub nadal wynajmują serwer. Czy ustawienie serwera na tryb "prywatny" dalej rozwijamy naszą postać czy wszystkie punkty idą do kosza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w trybie prywatnym serwer nie jest rankingowy, więc...tak do kosza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila aktywowałem konto 30 dni PlayStation plus i mimo to nie mogę zagrać w Battlefield 3 który ściągnąłem w lipcu jak był za darmo dla osób które maja PS PLUS pisze mi ze muszę odnowić licencje próbowałem kilka razy się wylogowywać i próbować, ze może coś się zacięło i w końcu uruchomię grę ale jednak nic to nie dało dodam , że mam jeszcze ściągnięte za darmo gry takie jak Saint Row 3 , Mafie 2 także starego inFamous 2 wszystkie bez problemu od razu odpaliły jak aktywowałem konto PlayStation plus 30 dni

 

 

Co jest grane? czemu nie mogę uruchomić B3?

 

Żadnego konta na konsolce nie usuwałem jeszcze nigdy w życiu na swojej konsoli nie usunąłem żadnego konta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne masz zakupiony BF3 na jednym koncie, a aktywowany Plus na innym, w tym miesiącu BF3 nie jest już dostępny dla plusowiczów, stąd problem. Odnów subskrypcje dla konta, na którym masz BF3, wtedy bez problemu odpalisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy niektórych gracz z plusa miałem tak, że po nieopłaceniu abonaemntu przez 2 tygodnie i ponownej aktywacji plusa, musiałem całą grę pobierać na nowo, bo była nieaktywna. Miałem tak 3 razy z róznymi grami, częśc za to chodziła normalnie

Edytowane przez krowi placek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze za dobry wynik mi czesto takie daja ale nie wiem za co sa.Jak dobrze zagram to dostaje ale chyba trzeba wygrac i malo naginac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest to. Piątek,piwko, wieczór, człowiek chce pograć w bf'a a tu ...uj, zwiecha serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest to. Piątek,piwko, wieczór, człowiek chce pograć w bf'a a tu ...uj, zwiecha serwerów.

U mnie to samo co chwilę mi się gra rozłączała. Szkoda słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×