Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

na większych levelach w 64 graczy też jest tragedia. Dla mnie levele typu metro to max 30 osob a " duże " levele max 40, powyżej to już COD :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD z czołgami, samolotami i heli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmuszony stratą konsoli "przesiadłem" się na pc-ta i po raz pierwszy zakosztowałem 64 graczy na mapie! I powiem tak (czysto osobista refleksja!) - nie ma się czym jarać!!! Szczególnie zaobserwowałem to na Metro...dwie ekipy stanęły naprzeciw siebie przy schodach ruchomych i dalej jazda!!! Rzucanie granatów,rzucanie apteczek i wskrzeszanie...nic innego! Młócka jakby się spotkały dwie ekipy gości weselnych z dwóch konkurencyjnych wesel na Podhalu...bezładna naparzanka! I co z tego,że jest tłum?

Piszę to bo w uszach mam te oczekiwania odnośnie BF4 ..."czy będzie 64 graczy na mapie?". Mnie już nie jest to potrzebne po tym, co ujrzałem....Tęsknię za klimatem grania z czasów BFBC2...

No niestety to jest tak ze kazdy chce jak najecej fragow. Swego czasu grajac n pbrakowalo mi teamu z ktorym moglbym wspolpracowac. Natknalem sie na project reality do bf2. Swietny mod. Gra zmienia sie w taktyczna strzelanke gdzie voip,umiejetnosci i podstawowa wiedzz zakresu cqb,tktyki zielonej ma znaczenie. Pooecm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dniu wczorajszym w końcu ukończyłem kampanie :banana:

szacun, jak wrażenia? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdziwiony byłem, że to tak szybko się skończyło. ogólnie singla cod ma lepszego imo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coraz mniej osob gra na multi, a juz znalezienie kogos na mapkach z dodatku graniczy z cudem mowie tu o HC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dniu wczorajszym w końcu ukończyłem kampanie :banana:

U mnie za rzadko zanika internet żeby ukończyć singla, jestem aktualnie przy tej misji z czołgami i nie wiem ile do końca.

zdziwiony byłem, że to tak szybko się skończyło. ogólnie singla cod ma lepszego imo

Mi jakoś "Kał Na Druty" nie podchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi headglitch'ami w Bf3?

Teraz się obudziłeś ? :) Headglitch jest to osłona zza której wystaje tylko czubek głowy i teoretycznie nie powinieneś móc zza niej strzelać gdyż owa przeszkoda zasłania Twoją lufę :) ale to już jest taki meeega headglitch, głównie łapią się pod to wszystkie przeszkody zza których widać Ci tylko głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ma ktoś ochotę na tryb współpracy w BF3 :D no nie mam z kim grać a jak gram z jakimiś arabami to masakra ;/ jak coś to piszcie na priv !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwe osiagnac K/D Ratio 2,5-3.0 grajac tylko deathmatch? 

 

Widze , ze niektorzy maja nawet powyzej K/D Ratio 5.0 jak to jest mozliwe ? Campić trzeba cały czas? Czy samolotami i czołgami rozwalac ludzi? ( fajne staty ma uzytkownik PLasgoogle masz moze jakis filmik na youtobe jak grasz? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo osób kasuje staty dzięki premium. I wyniki mogą być lekko mylące. Ale żeby mieć ratio na poziomie 5.0 trzeba być po prostu obcykanym koksem. Znać mapy i miejscówki, trochu kampić, lub jak piszesz , opanować pojazdy. Są nygusy co robią helką na szturmie wyniki 200:1. Ale do takich wyników trzeba czasu i treningu. Zwróć uwagę że większość tych rzeźników ma przesiedziane przy grze od 600 do 1000 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio słyszałem coś o jakimś switch lagu .... podobno ludzie oszukuja na potęge .

Wiecie ocb ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwe osiagnac K/D Ratio 2,5-3.0 grajac tylko deathmatch?

Widze , ze niektorzy maja nawet powyzej K/D Ratio 5.0 jak to jest mozliwe ? Campić trzeba cały czas? Czy samolotami i czołgami rozwalac ludzi? ( fajne staty ma uzytkownik PLasgoogle masz moze jakis filmik na youtobe jak grasz? )

Filmiki mam,ale gorzej z jakością.Sprawdzałem rożne opcje renderowania itd. to zależy jak ktoś gra,ponieważ mam na kanale filmik na którym jeździłem LAV i z pomocą znajomych którzy naprawiali i dawali znać o lokalizacji przeciwników zrobiło się 71-1,ale są mapy na których wysokie ratio można nabić samemu np.Seine Crossing,Strike at Karkand o ile ogarnia się czołgi to na tych mapach wystarczy dorwać się do maszyny i już się z niej nie wyjdzie,chociaż zdarza się oberwać C4,ale w najgorszym wypadku będzie 4.00 a w najlepszym 10.00+ a kolejną mapą jest Operation Metro gdzie o ile masz fajną ekipę lub też (czasem na polskich serwerach się zdarza) ogarniętych randomów to wystarczy biegać zabijać a jak się padnie to często ktoś nas podniesie,a i przy okazji dobry SPM na Metro się nabije.Drugi filmik mam z mapy Bazar Talah (Dogrywka) gdzie grałem AN-94,również ze znajomymi i wyszło z tego 66-6 obyło się bez pojazdów oczywiście.W pojazdach latających też są koksy którzy jak się pojawią w samolocie to nie odpuszczą do końca rundy i zabiją piechotę,zniszczą czołgi o samolotach drużyny przeciwnej nie trzeba wspominać,ale zwykle trafia się na takich pilotów na trybie RUSH na Wyspie Chark,wchodzą tam specjalnie bo wiedzą że mają tylko jednego jet'a na drużynę i nie trzeba się specjalnie męczyć z tym jednym kolesiem.Na następnym filmiku grałem Dominacja na Fortecy Donia AK-74 i wyszło z tego 24-1,ale tam przeciwnicy byli wybitnie nieogarnięci :biggrin:

Wszystkie wspomniane filmy:http://youtube.com/playlist?list=PLMu5ymw_SFiQbIVDELh-cyUAT9OZz14PE

A jeżeli pytasz o TDM to jest kilka czynników po pierwsze trzeba dobrać klasę i broń.Jeżeli się chce osiągnąć lepsze ratio na TDM to trzeba grać "taktycznie" czyt. Kampić od czasu do czasu.Możesz wejść na mój profil na Battlelog i zobaczyć mój ostatni mecz z wczoraj TDM na Kanałach.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez sie rozpisal z tym referatem na tem k/d Plasgoogle. :) Ja twierdze, ze w duzej mierze zalezy ono od druzyny pzreciwnej. oraz twojej ekipy. Im wiecej setek po drugiej stronie, tym mniejsze prawdopodobienstwo pozytywnego k/d. Chociaz to tez zalezy od twojego stylu grania. Jesli lubisz grac na tylach, nie angazowac sie w gre druzynowa, to k/d skoczy do gory, niestety kosztem pkt...  Jak nie masz paczki ziomkow, a czujez sie dobrze jako piechociarz, to proponuje Close Quarter. Tam nie mam base rape'u, liczy sie tylko i wylacznie twoj indywidualny skill. Nie wazne ile setek jest po drugiej stronie, dobry wynik zawsze mozna zrobic. :) http://battlelog.battlefield.com/bf3/en/battlereport/show/4/107749376/305322836/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten referat to i tak for beginners (uszczuplona wersja) bo tak na serio to temat rzeka :D można gadać i gadać o takich rzeczach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie myślałem , ze piechota nie da rady zdziałać takiego wyniku jest to po prostu nie możliwe można co najwyżej dobić do około max K/D 3.0 ale tez jest to dosyć trudne do zrobienia np w Killzone 3 nikogo nie widziałem ze średnia powyżej 3.0 widziałem z 4 osoby właśnie z wynikiem około 3,0 i kilka osób z wynikiem K/D 2,5 wiadomo ze to całkiem inna gra inne sterowanie,co do map niestety mam tylko podstawowego B3 żadnego DLC można za darmo dostać te mapy?

 

asgoogle widziałem filmiki no niezłe , AN-94 jak tym celować można bez żadnego kolimatora ma zasłonięta muszkę

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tę chwilę nie. Poczekaj , może po wyjściu BF4 dadzą jakieś zniżki? Teraz jedyne sensowne rozwiązanie to pakiet premium , bo kupowanie dlc pojedynczo wyjdzie o wiele drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Premium cały czas za 190zl ?Najlepszym wyjściem byłoby gdybyś od razu kupił Battlefield 3 Edycje Premium bo w niektórych sklepach ten "zestaw" jest tańszy niż samo Premium na PSStore.W tym sklepie playstation jest mega drogo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×