Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra mnie zadziwia coraz bardziej. W przedostatniej rundzie http://battlelog.bat...59/4/313257051/ odblokowałem sporo dodatków do sajgi, Nawet widać na dole że prawie dostałem 2 lev (w tej rundzie zdobyłem 29tyś ptk), gwiazdkę za 100 kills sajgą. Wchodzę dzisiaj a tam nic nie odblokowane w sajdze, ptk nie zaliczone. Z gry wyszedłem miedzy rundami (konsola się nie zawiesiła, wszystko pięknie cacy). Te punty dodawane są później czy jak? (nie wiem bo żadko zaglądam w statystyki).

Edit. Nie zaliczyło, odpaliłem gre zabiłem 2 gości wyszedłem i kille zaliczone- zajebiście trafiło mi się- masz pecha.

Nie zliczało statów wczoraj i dzisiaj nie sprawdzałem czy nadal to jest ale jest info na BL że pracują nad tym :D lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś faktycznie jest spitolone z tymi statsami (wczoraj pod rzad mi chyba dwa razy medal wpadł hehe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na szczęście nic nie poznikało chyba, bo raporty są, ale znowu mam akcję z darmową śmiercią http://battlelog.bat...17/4/261537003/

Może to jakieś zabezpieczenie antyboosterowe, że system doliczył 1 śmierć, żeby nubki nie raportowały :biggrin:

Cóż to byłby za cudowny algorytm przeciwn00bkowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepsi powychodzili jak zobaczyli co się święci :D Wkurza mnie to, że na serwerze nie można pograć dłużej jak rundę-dwie, bo zaraz wszyscy uciekają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na szczęście nic nie poznikało chyba, bo raporty są, ale znowu mam akcję z darmową śmiercią http://battlelog.bat...17/4/261537003/

Może to jakieś zabezpieczenie antyboosterowe, że system doliczył 1 śmierć, żeby nubki nie raportowały :biggrin:

Na dole strony gdzie powinno pisać ile zabiłeś najlepszą bronią masz - lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś faktycznie jest spitolone z tymi statsami (wczoraj pod rzad mi chyba dwa razy medal wpadł hehe).

hehe , no właśnie wczoraj przeglądałem battleloga w telefonie i myślałem że albo dostałem oczopląsu na tym małym ekraniku albo zacząłeś boostować :biggrin: . hehe jednego orzełka w 10 minut , musiałbyś nieźle kręcić robocika :P ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko ze statami w porządku. Wpadają normalnie - jednego orła na dzień średnio robię.

Co do 576 p to gram tak, bo gram w 2 róznych miejscach i na 2 róznych TV. Jeden TV to stary cap i nawet większej się nie da a na 42' też mam pod BF ustawioną niską rozdziałkę, bo się o niebo lepiej steruje a wolę grywalność niż grafikę :).

Jest duża różnica na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

hehe , no właśnie wczoraj przeglądałem battleloga w telefonie i myślałem że albo dostałem oczopląsu na tym małym ekraniku albo zacząłeś boostować :biggrin: . hehe jednego orzełka w 10 minut , musiałbyś nieźle kręcić robocika :P ;)

No proszę Cię :) Musiałbym chyba na głowę upaść żeby zacząć uprawiać podobne praktyki. Ostatnio coś się nieźle wymijamy jeśli chodzi o wspólne cioranie...przy Perle hehe

Edytowane przez Liquid_Snake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę Cię :) Musiałbym chyba na głowę upaść żeby zacząć uprawiać podobne praktyki. Ostatnio coś się nieźle wymijamy jeśli chodzi o wspólne cioranie...przy Perle hehe

no niestety tylko wieczorami gram ( po 22giej) . może w weekend się spikniemy?. wczoraj trochę z Bonesem pocisnąłem , ale nudy straszliwe . ciągły baserape . nawet zmiany zespołów nie pomagały , bo jak przechodziliśmy do przegrywających to po trzech minutach gwałt respa w drugą stronę . lubię wygrywać , ale czasem chciałbym się choć trochę spocić przy padzie , a wczoraj normalnie jakaś kaszana była .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mnie zaczyna coraz bardziej wkurzać x.x grałem sobie wczoraj z Dj-em (pozdrawiam :D fajnie się z nim gra nie wiem co od niego chcecie, dodatkowo za każdym razem jak ginął to epickie "ooo niee !" :P) wbiłem z 70k punktów, lvl wpadł, po rundzie wyszedłem, patrzę na staty a tu nie zaliczyło mi rundy, myślę że jakiś błąd jutro pewnie wszystko będzie okej, a tu lipa, godzina gry poszła w pizdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mnie zaczyna coraz bardziej wkurzać x.x grałem sobie wczoraj z Dj-em (pozdrawiam :biggrin: fajnie się z nim gra nie wiem co od niego chcecie, dodatkowo za każdym razem jak ginął to epickie "ooo niee !" :P) wbiłem z 70k punktów, lvl wpadł, po rundzie wyszedłem, patrzę na staty a tu nie zaliczyło mi rundy, myślę że jakiś błąd jutro pewnie wszystko będzie okej, a tu lipa, godzina gry poszła w pizdu.

No coś jest przeokrutnie zj@#$@#ne nie wiem kiedy to naprawią ale pewnie pointy w jakiś sposób zwrócą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dole strony gdzie powinno pisać ile zabiłeś najlepszą bronią masz - lol

Nie ma broni, bo nawet z pojazdu nie wysiadłem :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Battllelogu podali że są świadomi utraty stystyk i pracują nad naprawieniem tego.

NOTICE We are aware of the stats losses occuring and are working on a fix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Battllelogu podali że są świadomi utraty stystyk i pracują nad naprawieniem tego.

NOTICE We are aware of the stats losses occuring and are working on a fix.

Wiem wiem,od wczoraj czy tam przed wczoraj;p

Mi chyba jedna runda tylko zniknęła ale dość poważna bo za 50 tys.

Ktoś bardziej zorientowany jest co do tematu Premium?

jak to ma wyglądać i czy będzie można komuś udostępnić do ściągnięcia mapek?

Na E3 ma ten pomysł być przedstawiony czy jest jakaś data oficjalna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś bardziej zorientowany jest co do tematu Premium?

jak to ma wyglądać i czy będzie można komuś udostępnić do ściągnięcia mapek?

Na E3 ma ten pomysł być przedstawiony czy jest jakaś data oficjalna?

Poczytaj w temacie o Premium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakieś problemy mają te patałachy z Dice... jak zwykle.

NOTICE We are aware of a problem wherein some players' stats and XP are not being recognized against their profiles after matches. We are investigating and working to resolve this issue. Thank you for your patience.
Edytowane przez deadmau49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli znowu FAMAS namieszał :biggrin:

No na to wygląda. Najlepsze jest to, że nie strzelałem tym syfem już bardzo dawno a staty tak czy inaczej znikają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na to wygląda. Najlepsze jest to, że nie strzelałem tym syfem już bardzo dawno a staty tak czy inaczej znikają.

Jakoś bardzo wnikliwie nie czytałem tego tekstu po angielsku ale to chodzi chyba o to, że nawet jak ktoś podczas rundy użyje FAMASa to wszystkim mogą nie zapisać się osiągnięcia... Jak źle piszę to sorry :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak zrozumiałem. Czyli jeśli mnie ktoś zabije FAMASem to mogę śmiało z gry wychodzić albo dorwać gościa i sprzedać mu kosę w podzięce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już widzę tych nubków co kończą rundę na minus i biorą FAMASa co by się nic nie zapisało :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki Jechu za podpowiedź :biggrin:. Trolololo

Wszystkie serwery nierankingowe gratis - tylko od DICE!

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×